%0,89’dan Başlayan Oranlarda QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

%0,89’dan Başlayan Oranlarda QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank, Türkiye’nin en çok ihtiyaç kredisi veren bankalarından biridir. Bu bankanın çok fazla tercih edilmesinin nedeni hem uygun faiz oranları sunması hem de kredi notu 900’e kadar olan kişilere kredi verebilmesidir. Her ne kadar kredi notu 1100’ün altında olan kişiler kefil ya da ipotek gibi teminatlar ile kredi alsalar da başka bankalarda bu kredi notuna genellikle teminat verilse bile kredi verilmez. Finansbank ihtiyaç kredilerinde esnek ödeme planları ve 3 ay erteleme gibi çeşitli avantajlar da sunar. %0,89’dan başlayan oranlarda QNB Finansbank ihtiyaç kredisi hakkında bilgi almak istiyorsanız, işte detaylar…

%0,89’dan başlayan oranlarda QNB Finansbank ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Finansbank, 0,89 faiz oranından başlayan ihtiyaç kredisini yeni kazanılan müşteriler için tanışma kredilerinde sunar. Eğer bankanın istediği koşulları taşıyorsanız ve bu bankadan son bir yıl içinde kredi kullanamadıysanız, bu faiz oranından faydalanarak kredinizi hemen alabilirsiniz. Bu kredinin genel özellikleri aşağıdaki gibi açıklanabilir;

 • Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %0,89’dan başlar ve müşterilerin kredi notuna göre değişir. En yüksek kredi faiz oranı %1,48 olarak uygulanır.
 • Kredinizi 3 aydan 60 aya kadar vade ile almanız mümkündür.
 • Bu krediden hayat sigortası ve dosya masrafı alınır. Dosya masrafı bir defaya mahsus olarak ve kredi kullandırım sırasında alınacaktır.
 • Kredinizi 35.000 liraya kadar online kanalları kullanarak alabilirsiniz. Bu tutarın üzerindeki, ihtiyaçlarınız için banka şubelerine gitmeniz gerekir.
 • Dilerseniz kredinizi 3 ay ertelemeli özelliğinden faydalanarak da alabilirsiniz. Bu durumda toplam vadenizden 3 ay eksiltilir ve kalan vade üzerinden ödenecek tutar hesaplanır. Örneğin; 60 ya vadeli bir krediyi 3 ay ertelemeli olarak alırsanız, toplam vadeniz 57 ay olur ve toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı 57’ye bölünerek aylık taksitleriniz oluşturulur.

Finansbank iihtyaç kredisi başvuruları nasıl yapılır?

Finansbank müşterisi olan kişiler bu krediye başvuru yapabilmek için mobil bankacılığı, internet bankacılığını, müşteri hizmetlerini ya da banka şubelerini kullanabilirler. Eğer banka müşterisi değilseniz web adresinde bulunan başvuru formunu kullanabilir, KrediGo uygulamasını kullanabilir ya da banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesini kullanarak Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapma adımları;

Finansbank’ta hesabınız varsa, hemen https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi adresine tıklayarak burada bulunan “hemen başvur” butonunda, başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu formu doldurmak için sizden kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranız istenir. Bu bilgilerden sonra krediniz onaylanırsa başvurunuzu tamamlayacağınız yeni bir ekrana yönlendirilirsiniz ya da müşteri hizmetleri tarafından aranırsınız. Başvurunuz tamamlandıktan sonra kredinizi hemen kullanabilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz. Kredi kullanım aşamasında sizden evrak imzalamanız ya da belge iletmeniz istenmez.

İnternet bankacılığını kullanarak Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bu bankacılık uygulaması, bütün banka işlemlerini oturduğunuz yerden yapabilmenizi sağlar. Buna kredi başvuruları ve kredi kullanımı da dahildir. Eğer banka müşterisiyseniz, hemen bu uygulamaya giriş yaparak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Başvurunuz yapmak için https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx adresine tıklayabilirsiniz.
 • Karşınıza açılan ekranda yer alan ilgili bölümlere kimlik numaranızı ya da banka tarafından size verilen müşteri numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapmalısınız.
 • Eğer şifreniz yoksa, buradan şifre edinebilirsiniz.
 • Giriş için cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra menü kısmına gelebilirsiniz.
 • Buradan “başvurular / kredi başvuruları” adımlarını takip ederek istediğin kredi tutarını ve vadesini girin.
 • Başvurunuzu tamamladıktan sonra saniyeler içinde sonuçlanır ve onaylanan kredinizi hemen vadesiz hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet bankacılığından başvuru yapmanın en önemli avantajı ise hafta sonu ya da tatil günlerinde olsa bile başvurularınızı yapabilmenizdir. Ayrıca evrak imzalamak ya da banka şubelerinde sıra beklemek zorunda kalmadan kredinize başvuru yapabilirsiniz.

Mobil uygulamayı kullanarak Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapma adımları;

Mobil uygulamayı kullanabilmek için de Finansbank müşterisi olmanız gerekir. Yani bu bankada hesabınızın olması ve en az bir adet ürününü kullanıyor olmanız istenir. Banka tarafından size özel olarak verilen müşteri numaranızı ve şifrenizi kullanarak cep şubeye girebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Cep şubesi de tıpkı internet bankacılığı gibi bütün bankacılık işlemlerinin kolayca yapılabildiği bir uygulamadır. Ayrıca yine hafta sonunun ya da tatil günlerinin bitmesini beklemek zorunda kalmadan kredi başvurularınızı yapabilir ve onaylanan kredinizi 7/24 hesabınıza aktarabilirsiniz.

 • Cep şubeyi kullanarak kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun uygulama sağlayıcısına girin ve “QNB Finansbank” araması yapın.
 • Karşınıza çıkan uygulamayı ücretsiz olarak indirin.
 • Uygulamaya giriş yapmak için şifrenizi ve müşteri numaranız ya da kimlik numaranızı kullanın.
 • Cep telefonuna gelen güvenlik kodunu da girdikten sonra menü kısmına gelin.
 • “Başvurular / kredi başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi gibi bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayın.
 • Onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktarın.

Alo kredi hattını kullanarak Finansbank kredi başvurusu yapma adımları;

Finansbank müşterisi olan kişiler, internetle uğraşmadan ya da banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilmek için Alo Kredi hattı olan 0850 220 8 573 numaralı telefonu da arayabilirler. Üstelik bu telefonu 7/24 arayabilir ve dilediğiniz zaman kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz hemen alınır ve siz telefondayken sonuçlanır. Onaylandığı anda yalnızca bir talimatınızla hemen hesabınıza aktarılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

KrediGo uygulamasını kullanarak Finansbank iihtyaç kredisi başvurusu yapma adımları;

KrediGo, Türkiye’nin ilk kredi uygulamasıdır. Bu uygulama aracılığı ile Finansbank müşterisi olun ya da olmayın, hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik başvuru durumunuzu takip edebilir ya da kredi notunuz ile ilgili bilgileri de öğrenebilirsiniz.

 • KrediGo ile başvuru yapabilmek için öncelikle bu uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekir.
 • Uygulama tamamen ücretsizdir ve Apple Store ya da Google Play mağazalarından yüklenebilir.
 • Uygulamaya giriş için gerekli olan şifreyi belirledikten sonra cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu da girerek, girişinizi gerçekleştirin.
 • Ardından menü kısmına gelerek kredi başvurusu adımını takip edin.
 • Sizden istenen kişisel ve çalışma bilgileriniz gibi bilgileri doldurduktan sonra, almak istediğiniz kredi tutarı ve vadesi gibi bilgileri de girin ve başvurunuzu onaylayın.
 • Başvuru sonucunuz dakikalar içinde cep telefonunuza gönderilir.
 • Kredinizi banka şubelerinden kullanabilirsiniz.

SMS bankacılığını kullanarak Finansbank kredi başvurusu yapma adımları;

%0,89’dan başlayan oranlarla QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanabilmek için, bu bankanın SMS bankacılığını da tercih edebilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın, cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek kimlik numaranızı 5030 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz hemen alınır ve onaylanan kredinizi banka şubelerinden temin edebilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler, onaylanan kredilerini internetten bankacılığından ya da mobil bankacılıktan hesaplarına aktarabilirler.

Finansbank kredi başvurusu banka şubelerinden nasıl yapılır?

Finansbank kredilerini almak için size en yakın Finansbank şubesine de başvuru yapma imkânınız bulunmaktadır. Eğer Finansbank müşterisiyseniz, yanınızda yalnızca kimlik belgenizin olması halinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Finansbank müşterisi değilseniz de aşağıda sayacağımız belgeleri tamamlayarak başvuru yaparsanız, kredinizi hemen alabilirsiniz.

 • Başvuru sırasında yanınızda kimlik ya da ehliyet belgeniz olmalıdır.
 • Başvuru için gelir belgeniz mutlaka olmalıdır. Bu belge maaş bordosu ya da maaş yazısı olabilir. Serbest meslek sahibi olanların gelir bilançoları olmalıdır. Gelir bilançosu ile birlikte imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası ve vergi beyannameleri de istenir.
 • Kira geliri olanların kira kontratı, kira alınan bankanın dekontu ve kiraya konu olan gayrimenkulün tapusunun fotokopisi belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekir.
 • Yanınızda hizmet dökümü belgeniz olmalıdır. Bu belgeyi, e-devletten ücretsiz olarak alabilirsiniz.
 • Yanınızda ikametgâh belgeniz ya da evinizin adresinin yazılı olduğu son iki aya ait bir adet fatura belgesi olmalıdır.
 • Eğer krediyi vermek için Finansbank tarafından kefil istenirse, kefil için de bu belgeleri teslim etmeniz gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com