20 Bin TL 24 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

20 Bin TL 24 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-01-08 06:40:06Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÿÿÿ8ÿN

Her bankanın kendine özel ihtiyaç kredisi kampanyası bulunur. Bu kredilerin faiz oranları da bankalara ve müşterilerin kredi notuna göre değişiklik gösterir. Daha önceki yıllarda bankalar sabit bir faiz belirleyip tüm müşterilerine aynı faiz oranını sunardı. Yalnızca kendi bünyelerinden maaş alan ya da kendileriyle çalışan müşterilerine indirimli faiz oranı uygularlardı. Ancak son yıllarda yeni geliştirilen uygulamaya göre artık kişilere kredi notuna göre tüm bankalar, kendi müşterisi olsun ya da olmasın indirimli faiz oranı uygulamaktadır. Hatta bazı bankalar, yeni gelen müşterilerine eskilerden daha düşük faiz oranı da sunar. Bankalardan 20 bin TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, bu makalemizi sizler için hazırladık;

20 bin TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi hangi bankalar tarafından sunulur?

Bu kredi her banka tarafından sunulmaktadır. Eğer bankaların istedikleri şartları taşıyorsanız, tüm bankalardan bu tutarda krediyi alabilirsiniz. Ancak kredinizin geri ödeme tutarının aylık gelirinizin yarısını aşmamasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde hiçbir banka bu krediyi size sağlayamaz. Bu krediyi en uygun faiz oranları ile alabileceğiniz bankaları ve kredilerinin özelliklerini ise aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

ING Bank ihtiyaç kredisi;

Müşterilerine özel kredi faiz oranı sunan bu bankanın ihtiyaç kredileri %0,94 faiz oranından başlar. Bu faiz oranında kredi alabilmek için kedi notunuzun 1850 ve üzerinde olması gerekir. Eğer kredi notunuz düşükse, alacağınız kredini faiz oranı %2,59 olacaktır.

Bu bankadan avantajlı faiz oranlarında kredi alabilmek için başvurularınızı https://www.ing.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi adresinde bulunan “hemen başvur kısmına tıklayarak yapabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetlerinden, banka şubelerinden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bu bankadan alacağınız 20.000 lira krediniz için 24 ay vadede;

 • Faiz oranınız; %0,94 olur.
 • Aylık taksit tutarı; 956 lira olarak hesaplanır.
 • Dosya masrafı tutarı; 100 liradır.
 • Geri ödenecek toplam tutar; 22.941,12 liradır.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi;

CEPTETEB, banka müşterisi olmasanız bile oturduğunuz yerden başvuru yapabileceğiniz ve ihtiyacınız olan parayı hemen hesabınıza aktarabileceğiniz avantajlar sunmaktadır. Bu banka, şubesiz bankacılık hizmeti sunduğu için hem piyasanın çok altında faiz oranları uygular hem de kredilerinden dosya masrafı almaz. Bu bankadan alacağınız kredi için uygulanan faiz oranı en düşük %0,89’dur. En yüksek faiz oranı ise %1,34’tür. Bu banka da müşterilerinin kredi notuna göre faiz oranı belirler.

Diğer bankalardan farkı ise yeni müşterilerine avantajlı faiz oranı sunmasıdır. Bu bankadan yeni müşteri olarak kredi alırsanız faiz oranınız %0,89’dan başlarken eski müşteri olarak kredi almak isterseniz de faiz oranınız %0,95’ten başlayacaktır.

CEPTETEB aracılığı ile 20.000 lira olan kredinizi 24 ay vadede almak istediğinizde;

 • Aylık faiz oranı; %0,89 olur.
 • Aylık taksit tutarı; 949,11 liradır.
 • Dosya masrafı; alınmaz.
 • Yıllık toplam maliyet oranı; %13,5961 olur.
 • Geri ödenecek olan toplam tutar; 22.778,57 liradır.

Banka müşterisi olan kişiler bu krediye başvuru yapmak için https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu? Adresinde bulunan başvuru formunu doldurabilirler. Başvurunuz onaylandıktan sonra evraklarınız ayağınıza kadar teslim edilir. Evraklarınızı algdınız gün kredinizi de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler de bu krediyi almak için başvurularını mobil bankacıktan ya da internet bankacılığından yapabilirler.

TEB ihtiyaç kredisi;

TEB de uygun faiz oranlarında kredi sunan bankalardan biridir. Bu bankadan alacağınız kredinizi tatil, eğitim, seyahat gibi pek çok ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Sabit faizli olan bu kredi piyasadaki değişikliklerden etkilenmez. Kredinizi 3 aydan 60 aya kadar varan vadeler ile alabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları, kredi notunuza göre değişiklik gösterir. Ayrıca kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da alma imkânınız bulunmaktadır. Bu bankanın tanışma kredisine özel faiz oranı %0,89’dur. Kendi müşterilerine uyguladığı faiz oranı ise en düşük %0,95’tir. Alacağınız kredinin faiz oranı kredi tutarına ve vadesine göre de değişebilir.

Bu bankadan 20.000 lira olan kredinizi 24 ay avdet ile almak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %1,02 olur.
 • Aylık taksit tutarı; 966,77 lira olur.
 • Dosyam masrafı tutarı; 26,25 liradır.
 • Yıllık toplam faiz oranı; %12,24’tür.
 • Geri ödenecek toplam tutar; 23.202,57 lira olur.

TEB ihtiyaç kredisi başvurularınızı banka şubelerinden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından yapabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz web sitesine bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca 0850 200 0666 numaralı telefonu arayarak da kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi;

İş Bankası, kişiye özel faiz oranları ve ödeme planları ile kredi sunan bankalardan biridir. Size özel uygulanacak olan kredi faiz oranı kredi notunuza, kredi tutarına, vadesine, risklilik durumunuza göre banka tarafından belirlenir. Bu bankadan alacağınız krediyi isterseniz 60 aya eşit taksitle ödeyebilir isterseniz de esnek ödeme planlarından yararlanabilirsiniz. Bu banka ihtiyaç kredileri için en düşük %0,99, en yüksek %1,69 faiz oranı belirlemiştir. Sigortasız olarak alacağınız kredilerde ise faiz oranı en yüksek %1,78 olarak belirlenir.

Bu bankadan 20.000 lira olan ihtiyaç kredinizi 24 ay vadede almak isterseniz;

 • Faiz oranı; %0,99 olur.
 • Aylık taksit tutarı; 962,68 liradır.
 • Dosya masrafı tutarı; 105 liradır.
 • Geri ödenecek toplam kredi tutarı; 23.104,32 liradır.
 • Yıllık toplam maliyet oranı; %15,8376 olarak hesaplanır.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için birden fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Kredi başvurularınız için İşCep uygulamasını ya da internet bankacılılığını kullanabilirsiniz. Bankanın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak da hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunu dışında bankamatiklerden, SMS bankacılığından, telefon şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank ihtiyaç kredisi;

Finansbank, ihtiyaç anında her zaman yanınızda olacağınız savunan ve buna uygun faiz oranları ile kredi sunan bir bankadır. Bu bankanın çok sayıda ihataya kredisi çeşidi bulunmaktadır. Tüm kredileri için uygulanan tanışma kredisi faiz oranı %0,89’dur. Bu faiz oranı müşterilerin kredi notuna göre değişmektedir. En yüksek uygulanan faiz oranı ise %1,38’dir. Bu bankadan 1.000 liradan 65.000 liraya kadar ve 60 aya varan vadelerde kredi almanız mümkündür. Aynı zamanda kredilerinizi 3 ay ertelemeli olarak da alabilirsiniz. Bu bankanın kredilerinden dosya masrafı da alınır.

Finansbank ihtiyaç kredisini 20.000 lira olarak ve 24 ay vadede almak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %0,89 olur.
 • Aylık taksit tutarı; 949,11 liradır.
 • Dosyam masrafı tutarı; 105 liradır.
 • Toplam geri ödenecek olan kredi tutarı; 22.778,58 liradır.

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için web sitesine bulunan başvuru formunu doldurabilir, 0850 220 8 573 numaralarının ucunda olan Alo Kredi hattını arayabilir ya da banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bunların dışında KrediGo uygulamasını kullanarak, banka ATM’lerinden, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da SMS bankacılığından da başvuru yapabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi;

Akbank, Direkt Kredi adını verdiği kredi kampanyası ile tüm ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranlarında kredi sunar. Bu kredinin faiz oranı kredi tutarına, vadesine ve müşterilerin kredi skoruna göre değişebilir. Ayrıca bankadan kullanacağınız kredi ile mobil kanallardan kullanacağınız kredi faiz oranları da farklılık gösterir. Bu krediyi belgesiz ve imzasız olarak alabilmek için Akbank müşterisi olmanız, Akbank kredi kartı ya da banka kartı kullanmanız ya da Akbank’ta tüm bilgi ve belgelerinizin eksiksiz olarak bulunması gerekir. Bu kredi 1.000 liradan başlayan ve 50.0000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için hemen verilmektedir. Akbank Direkt Kredi ile vadenizi 60 aya kadar belirleyebilirsiniz ve dilerseniz 3 ay erteleme avantajından faydalanabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisini 20.000 TL olarak ve 24 ay vadede almak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %1,33 olur.
 • Aylık ödenecek olan taksit tutarı; 1.009,65 liradır.
 • Dosya masrafı tutarı; 105 liradır.
 • Kredi aylık maliyet oranı; %1,6416’dır.
 • Kredi yıllık toplam maliyet oranı; %21,5787’dir.
 • Geri ödenmesi gereken toplam tutar; 24.231,60 liradır.

Bu krediye başvuru yapabilmek için https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx adresini kullanabilir ya da çağrı merkezinden, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.

Enpara 20 bin TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi;

Enpara.com, şu anda ihtiyaç kredisi için Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri konumundadır. Bunun nedeni, ihtiyaç kredilerinden dosya masrafı almaması ve kredi faiz oranlarını piyasanın çok altında belirlemesidir. Bu bankanın ihtiyaç kredilerinin aylık faiz oranları kredi notunuza göre ya da kredi özelliklerine göre değişmez. Şu anda tüm tutarlar ve tüm vadeler için belirlenmiş olan aylık faiz oranı %1,47’dir. Dosya masrafı alınmayan bu kredi için yalnızca hayat sigortası ödersiniz.

Enpara.com adresindeki başvuru formunu kullanarak bu krediye hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandığında banka yetkilileri, tüm evraklarınızı adresinize kadar teslim eder. Aynı gün içinde kredinizi de kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar kredi başvurusu için mobil bankacılığı ya da internet şubeyi kullanabilirler. Enpara.com aracılığı ile 20.000 lira olan kredinizi 24 ay vadede almak istediğinizde, aylık kredi faiz oranı %1,47 olarak belirlenir. Bu durumda aylık taksit bedeli, 1.029,36 lira olur. Bu krediden masraf alınmaz. Toplam geri ödeme maliyetiniz de 24.704,64 lira olarak hesaplanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com