Aynı Gün İçinde Kredi Kartı Veren Bankalar

Aynı Gün İçinde Kredi Kartı Veren Bankalar

Aynı gün içinde kredi kartı veren bankalar başvuru onaylanır onaylanmaz kredi kartını sahibine teslim eder. Özellikle konu hakkında zaman kaybı yaşamak istemeyen ve hemen bir sonuca varmak isteyen kişilerin bu nedenle araştırdığı bir durum haline gelmiştir. Artık başvuru sonrasında herhangi bir ek belge ile uğraşmaya gerek kalmadan kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Aynı gün içinde kredi kartı almanıza neden olacak bankalar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

ING Bank Anında Kredi Kartı

Anında kredi kartı sahibi olmak isteyen kişiler bu alanda oldukça avantajlı görülen ING Bank adresine başvuruda bulunabilirler. Son derece kısa bir zaman aralığı içinde konu hakkında cevap alabilmeniz söz konusu olurken, herhangi bir belge talep edilmeden başvurunuzu iletebilirsiniz. ING Bonus kredi kartına başvuruda bulunabilmek için birden fazla yol bulunur. Bunlar arasından hangisi sizin için daha uygun görünüyorsa bu yöntemi tercih ederek hemen kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. ING bank şubesini ziyaret ederek, ING Bank internet sitesi üzerinden veya kısa mesaj üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa kredi kartınızı şubeyi ziyaret ederek almanız yeterli olacaktır. Genel olarak beş dakikalık süre içinde kredi kartınız hazırlanmış olur. Ancak ING Bonus anında kerdi kartının üzerinde adınız ve soyadınız yazılı değildir. Kredi kartının üzerine adınız ve soyadınızı yazdırmak isterseniz 5 TL ücret karşılığında bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş başına puan kazanmanıza neden olacak bu kredi kartı sayesinde, her alışverişten daha fazla karlı çıkabilirsiniz. Ayrıca nakit avans özelliği sayesinde acil nakit sorunlarına hemen çözüm bulmak için ideal bir yapıya sahip durumdadır. Daha fazla bilgiye erişmek ve kredi kartına başvuruda bulunmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEPTETEB Anında Onaylı Kredi Kartı

Aynı gün içinde kredi kartı almak isteyenlerin diğer incelemesi gereken seçeneklerden biride CEPTETEB kredi kartıdır. Kredi kartı başvurunuz olumlu bulunursa, kredi kartınızı aynı gün içinde şube üzerinden alabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için tercih edebileceğiniz iki farklı yol vardır. Bu iki yöntemde son derece hızlı bir zaman aralığı içinde sonuca varmanıza neden olur. İnternet sitesi veya mobil uygulama üzerinden kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi kartı başvuru formunda cevaplamanız gereken sorular arasında T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası, gelir ve çalışma bilgileri, adres bilgileri, kimlik bilgileri gibi çeşitli detaylar yer alır.  İlgili sonuç başvuru formunda vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına kısa bir süre içinde gönderilir. CEPTETEB anında onaylı kredi kartı alışverişlerin daha kolay bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlayan bir yapıya sahiptir. Bu kredi kartı sayesinde taksitli alışveriş gerçekleştirebilir, nakit avans özelliği sayesinde nakit ihtiyaçlarınıza son verebilirsiniz. Ayrıca hesapta para bulunmuyorken size tanımlanan limit üzerinden alışveriş yapabilme imkanınız da bulunacaktır. Bunun yanında alışveriş başına puan kazanabilir ve daha sonrasında kazanmış olduğunuz bu puanları yeni alışverişlerde değerlendirebilirsiniz. 

Odeabank Aynı Gün İçinde Kredi Kartı

Geçtiğimiz yıllarda sektöre hızlı bir şekilde giriş yapmış olan bu banka, kısa süre içinde müşteri sayısını arttırmayı başarmıştır. Özellikle kredi kartı almak maksadıyla bankaya başvuruda bulunanların sayısı bir hayli fazladır. Öte yandan kredi kartı almayı biraz daha basit bir hale getiren banka herhangi bir zaman kaybına uğramadan konu hakkında çözüme varmanıza neden olacaktır. Artık ek belgelerle veya işlemlerle uğraşmadan aynı gün içinde kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Odeabank kredi kartına başvuruda bulunmak isteyen kişilerin karşısına birden fazla başvuru yolu çıkar. Bunlar arasından hangisi daha uygun gözüküyorsa onu tercih ederek başvuru işlemini tamamlayabilirler. Odeabank şubeleri ve bankamatikleri, internet bankacılığı, mobil şube, iletişim merkezi ve SMS şubesi üzerinden başvuru işlemleri tamamlanabilmektedir. Son derece kısa bir zaman aralığı alacak bu işlemin sonucu aynı gün içinde alınmış olur. Bank’o Card özellikle içerdiği pek çok avantajla alışverişlerin daha kolay bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bank’o card sahipleri kredi kartı için aidat ödemeden masrafsız bir şekilde kredi kartını kullanabilirler. Cazip oranlarda alınabilecek nakit avans sayesinde nakit ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilirler. Öte yandan bol taksit ve puan kazandırma özelliği sayesinde alışverişlerin geri ödemesi daha kolay bir şekilde yapılmış olacaktır. 

Akbank Axess Aynı Gün İçinde Kredi Kartı

Axess kredi kartı özellikle kısa bir süre içinde kredi kartı almak isteyenlerin incelemesi gereken diğer alternatiflerden biridir. Bu kredi kartına başvuruda bulunarak aynı gün içinde sonuca varabilir ve kredi kartının adresinize kadar gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu bakımdan ek belgelerle ve imza işleriyle uğraşmaya kesinlikle gerek kalmadan zaman kazanmış olacaksınız. Kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin internet sitesi üzerinden başvuru, mobil şube üzerinden başvuru, şube veya bankamatik üzerinden başvuru yollarından herhangi birini seçmesi yeterlidir. Bu alanda karşınıza çıkacak olan başvuru formunda sorulan sorulara cevaplar vererek başvuru talebinizi hemen oluşturabilirsiniz. Üstelik sonucu yalnızca on dakikalık sürecin içinde öğrenebilmeniz söz konusu bir hale gelmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra kredi kartı alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Aynı Gün İçinde Kredi Kartı

Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Combo’da bu konuda bir seçim yapmak isteyenlerin incelemesi gereken bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Kredi kartı ve banka kartının bileşimi olarak ortaya çıkan bu kart, birbirinden cazip özelliklere sahip durumdadır. Bu kredi kartı sayesinde kart sahipleri üye işyerlerinden bol taksitli bir şekilde alışveriş yapabilir, yaptıkları her alışveriş başına puan kazanabilirler. Ayrıca nakit ihtiyaçları için tüm Visa mastercard amblemli bankamatik noktalarını kullanabilirler. Temassız ödeme özelliği sunan bu kredi kartı, 50 liranın altındaki alışverişleri kasada beklemenize gerek kalmadan ödemenize neden olur. Bu sayede konu hakkında herhangi bir zaman kaybına uğramadan düşük tutardaki tüm alışverişleri bu özellik üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından sunulan aynı gün içinde kredi kartına başvuruda bulunabilmek için birden fazla yol vardır. Ziraat Bankası şubesi, internet sitesi, mobil uygulaması, bankamatikler, kısa mesaj bankacılığı, müşteri hizmetleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, düzenli bir gelirinizin bulunması kaydıyla kredi kartı sahibi olmanıza neden olacaktır. Öte yandan sicilinizin temiz olması banka tarafından bu aşamada aranan şartlar arasında bulunuyor.

Aynı gün içinde kredi kartı veren bankalar hangi şartları ister?

Bankalardan aynı gün içinde yani başvuru yaptığınız gün içinde kredi kartınızı alabilmenizin bazı koşulları vardır. Bankalar, kredilerini ve kredi kartlarını verirken müşterilerinin bazı özelliklerine bakarlar. İstedikleri özellikleri taşıyan kişiler, aynı gün içinde hem kredilerini hem de kredi kartlarını sorunsuzca alabilirler. Bankaların aynı gün içinde kredi kartı vermesi için gerekli olan koşullar şunlardır;

 • Başka bankalara olan kredi kartlarınızın limitlerinin yüksek olmaması ve borçlarının fazla olması gerekir. Her kişinin aylık gelirine göre belirlenmiş olan bir kredi kartı limiti vardır. Bu limit BDDK tarafından belirlenir. Eğer bu limiti doldurmadıysanız, kredi kartınızı limitiniz dahilinde hemen alabilirsiniz.
 • Bankaların aynı gün içinde kredi kartı verebilmesi için aynı zamanda kredi notunuzun da yüksek olması istenir. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişiler, başvuru yaptıklarında hemen kartlarına sahip olabilirler.
 • Aynı gün içinde kredi kartı alabilmenizin bir diğer yolu da aylık gelirinizin olmasıdır. Aylık geliri yüksek olan kişiler, bu gelirlerine göre belirlenen limitlerde kredi kartı alabilirler.

Aynı gün içinde kredi kartı nasıl alınır, nasıl başvuru yapılır?

Bankalar kredi kartlarını daha önceki yıllarda, başvuru alarak verirlerdi. Bu başvuru bir form aracılığı ile alınırdı. Formu doldurup gönderdikten sonra kredi kartınızı kullanmak için yaklaşık 4 hafta beklemek zorunda kalırdınız. Daha sonra bu bekleme işlemi 2 haftaya indirildi. Daha sonra ise internet bankacılığından, banka şubelerinden ya da mobil bankacılıktan kredi kartı verilmeye başlandı. Geçici olarak ve isimsiz şekilde verilen bu kartları anında kullanabilirsiniz. Yeni kartınız geldiğinde ise bu isimsiz kartlar geçerliliğini yitirir. Peki anında kredi kartı nasıl alınır? Anında kredi kartı almak için bankaların şubelerine gidebilirsiniz. Yukarıda saydığımız şartları taşıdığınızda hemen Kredi kartınızı alabilirsiniz. Bunun dışında bankaların mobil bankacılıklarından ve internet bankacılıklarından da başvuru yapabilirsiniz. Kartınız hemen basılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu kartı sanal ortamda değil de fiziki olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Anında kredi kartınızı almak için banka müşterisi olmanız gerekir. Müşterisi olduğunuz bankaya başvuru yaptığınızda, hemen kartınızı alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı gün içinde verilen kredi kartlarının özellikleri ve avantajları nelerdir?

Aynı gün içinde verilen kredi kartları sizlere pek çok açıdan avantaj sağlar. Bu kartların özellikleri ve avantajları hakkında detaylı bilgi verelim;

 • Aynı gün verilen kredi kartları, bankadan basılan kredi kartları ile aynı özelliktedir.
 • Bu kartları, aldığınız bankanın üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Normal kredi kartının sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Yalnızca üzerinde kart numarası bulunmaz.
 • Üzerinde kart numarası bulunmadığı için oldukça güvenlidir.
 • Bu kartlar ile internetten alışveriş yapmak için sanal kart tanımlayabilirsiniz. Sanal kart, normal kartların aksine internet ortamında daha güvenli alışveriş yapmanızı sağlar. Çünkü içindeki bakiyeyi kendiniz belirleyebilirsiniz ve alışveriş yaptıktan sonra hemen kapatabilirsiniz.
 • Aynı gün içinde verilen kredi kartlarını hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. Nakit avans, taksitli alışveriş, çeşitli indirimler ve ekstra puan kampanyalarından da hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Bu kartı kaybettiğinizde ya da yenisini istediğinizde, yeni gelen kredi kartınızın üzerinde numarası olacaktır.
 • Bu kredi kartlarını da dilediğiniz zaman kullanıma kapatabilir ya da iptal edebilirsiniz.
 • Kredi kartınızın tüm harcamalarını, ekstresini, kalan bakiye tutarını ve diğer bilgilerini cep şubeden ya da internet bankacılığından takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi adrese teslim kredi kartı;

Yapı Kredinin kredi kartları ile seyahatten eğlenceye kadar tüm harcamalarınızı rahatlıkla yapmak, harcamalarınızda taksit imkânlarından yararlanmak ve ekstra puanlar kazanmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartına başvuru yaptığınızda aynı gün içinde değerlendirme yapılır. Kartınız onaylanırsa hemen basılır ve yine aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Bu sayede kartınızı haftalarca beklemek zorunda kalmazsınız ve iki-üç gün içinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartınızın hemen kapınıza gelmesi için başvurularınızı https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kart-basvuru?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=search_jenerik_broad&utm_term=kredi_karti&utm_content=rsa&gclid=CjwKCAjwrcH3BRApEiwAxjdPTeobIyYVOF7IqpwCdj9xUyQQCDU5E1tM0aNZYq6NWtU4nLVFvpAcEhoCPBMQAvD_BwE adresinden yapabilirsiniz. Başvuru için yalnızca cep telefonu, kimlik numarası ve ekrandaki güvenlik kodu bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

Başvurunuz değerlendirmeye alındıktan dakikalar içinde sonuçlanır. Eğer kredi notunuz olumluysa ve ödemelerinizi düzenli şekilde yapıyorsanız, Yapı Kredi tarafından aylık gelirinize göre bir limit oluşturulur. Aynı gün içinde tarafınıza, onaylanmış kart limit tutarınız gönderilir. Kartınız ise hemen basılır ve sizin iletmiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adres bilgileriniz, Yapı Kredi müşteri hizmetleri tarafından arandığınız sırada alınacaktır. Onaylanan kredi kartınızı hemen kullanmaya başlayabilir, ekstra World Puan kazanabilir, kartınızı yurt içinde ve yurt dışında taksitli alışverişler için kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com