Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kart, pek çok banka tarafından sunulan, Türkiye’nin en prestijli ve en çok kullanılan kredi kartıdır. Çok sayda avantaj sağlayan bu kart, en fazla Garanti Bankası tarafından temin edilir. Garanti Bankasının Bonus kartı ile diğer bankaların Bonus kartları arasında, özellikleri açısından pek çok benzerlik bulunur. Yalnızca bankaların anlaşmalı olduğu üye iş yerleri ve bazı markalar farklılık gösterir. Bonus card kredi kartı başvurusu ve detayları hakkında açıklama yapalım;

Bonus card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Bonus kart almak için hangi bankayı tercih ettiyseniz, o bankanın şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası, bu kartın başvurusu için birden fazla seçenek sunmaktadır. Bonus card kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemler ve detayları aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Banka şubelerinden Bonus card kredi kartı başvurusu;

Banka şubelerinden bu kartı almak için başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası, Denizbank, ING Bank ve TEB bankaları tarafından sunulan bu kredi kartı için istediğiniz bankanın bir şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubesinde bu kart için bir başvuru formu doldurmanız istenir. İstene bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız ve kimlik belgenizin yanınızda bulunması gerekir. Başvurunuz genel müdürlüğe gönderilir ve onayladığında, kartınız adresinize teslim edilir. Kart başvurunuzu banka şubelerinden takip edebilirsiniz. Başvurunuzun sonucu ise cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir.

Mobil bankacılık kullanılarak Bonus card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Her bankanın kedine ait olan mobil bankacılık uygulaması bulunur. Bu uygulamaları cep telefonunuza ücretsiz olarak indirmeniz halinde kart başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamadan başvur yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 • Bankaların mobil uygulamalarından birini cep telefonunuza indirin.
 • Bu uygulamayı kullanabilmek için banka müşterisi olmanız ve banka tarafından size verilen şifreyi kullanmanız gerekir. Bu nedenle hangi bankanın müşterisiyseniz, o bankanın uygulamasını telefonunuza indirin.
 • Ardından size verilen müşteri numarasını ya da kimlik numarasını ve şifreyi kullanarak uygulamaya giriş yapın.
 • Menü kısmına gelerek “kredi kartları/ kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen bilgileri girdikten ve onayladıktan sonra başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz hemen incelmeye alınır ve değerlendirilir. Sonucu ise aynı gün içnde cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredi kartınız adresinize gönderilir.

İnternet bankacılığı kullanılarak Bonus card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Her bankanın internet bankacılığı uygulaması da bulunur. Bankaların internet bankacılıklarını kullanarak bankada yapabileceğiniz her işlemi, bu uygulamadan yapabiliriniz. Kredi kartı başvuruları için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığından başvuru yapabilmek için yine banka müşterisi olmanız ve banka tarafından size verilen şifreyi kullanmanız gerekir. İnternet bankacılığını kullanarak Bonus card kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 • Müşterisi olduğunuz bankanın internet sitesine giriş yapın.
 • Ana sayfanın sağ süt kısmına bulunan “internet şubesi giriş” kısmından bireyseli seçin.
 • Karşınıza açılan yeni ekrana müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı ve şifrenizi girin.
 • Cep telefonunuza gelen onay kodunu da girdikten sonra internet bankacılığına girişiniz sağlanır.
 • Yine menü kısına gelerek “kredi kartı/ kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen bilgileri girdikten sonra onaylayın ve kart başvurunuzu tamamlayın.

Birkaç dakika içinde yapabileceğiniz bu başvuru sonucu, aynı gün içinde cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan kartınız ise adresinize teslim edilir.

Banka ATM’lerinden Bonus card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Yukarıda saymış olduğumuz bankaların ATM’lerini kullanarak da kart başvurunuzu yapabilirisiniz. Bunun için yine müşterisi olduğunuz bankayı seçmeniz gerekir. Bankanın herhangi bir ATM’sine giderek isterseniz banka kartınızla, isterseniz de kartsız işlem menüsünden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kart başvurusu sırasında aylık gelir, cep telefonu, kimlik numarası gibi bilgiler istenir. Bu bilgileri ATM’den tuşlayarak hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ardından, kart başvurunuz incelemeye alınır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan kartınız ise adresinize yollanır.

Telefon bankacılıklarını kullanarak Bonus card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Her bankanın yine kendine ait telefon bankacılığı bulunur. Bankaların müşteri hizmetlerini kullanarak da kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Yine yukarıda saymış olduğumuz bankaların müşteri hizmetlerini arayarak, banka müşterisi olmasanız bile kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilciniz tarafından istenen bilgileri eksiksiz olarak verdiğinizde kart başvurunuz alınır ve hemen değerlendirilir. Onaylanan kredi kartınız ise adresinize gönderilir.

İnternet siteleri kullanılarak Bonus card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

TEB, ING Bank, Garanti Bankası ve Denizbank bankalarının internet sitelerinde bulunan başvuru formlarını da kullanarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu başvuru için banka müşterisi olmanız gerekmez. Oturduğunuz yerden kart başvurunuzu yapmanız için bankaların internet sitelerinde bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Başvurunuzu saniyeler içinde yaparsınız ve banka yetkilileri tarafından aranırsınız. Eksik olan bilgiler de alındıktan sonra kart başvurunuz tamamlanır ve onaylanan kredi kartınız, istemiş olduğunuz adresinize gönderilir. Bankaların internet sitelerini kullanarak Bonus card kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirdiniz.

Garanti Bankası Bonus card başvurusu;

Garanti Bankasından kart başvurusu yapmak için https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresini tıklayın. Açılan sayfada yer alan telefon numaranızı ve kimlik numaranızı girin. Kartınız ve limitiniz onaylandıysa, sonuç cep telefonunuza gönderilir ve kartınız adresinize teslim edilir.

Denizbank Bonus card başvurusu;

Denizbank tarafından sunulan Bonus kredi katına sahip olmak için https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresini tıklayabilirsiniz. Bu başvur için yalnızca kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve ekran da yer alan güvenlik kodu bilgelerini girmeniz gerekir. Alttaki kutucukları da işaretledikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bir sonraki adımda karşınıza gelen adres ve çalışma bilgilerini ve size ait kişisel bilgileri girdikten sonra onaylanan kredi kartınız adresinize gönderilir.

TEB Bonus card başvurusu;

TEB tarafından sunulan Bonus kredi kartı için başvurularınızı https://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 adresinden tamamlayabilirsiniz. Kimlik numarası, cep telefonu, güvenlik kodu bilgilerinizi girdikten sona ikinci adıma geçersiniz. Limit bilgileri, çalışma ve adres bilgileri ve ürün bilgileri ekranlarından sonra başvurunuzu tamamlayabilir ve onaylanan kartınızı adresinize isteyebilirsiniz.

ING Bank Bonus card başvurusu;

ING Bank tarafından sunulan bu kredi kartını hemen alma ve hemen kullanma imkânınız bulunmaktadır. Kart başvurularınızı https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/bonus-kredi-karti-basvuru bu adresten yapabilirsiniz. Karşınıza gelen ekrandaki adımları takip ederek başvurunuzu tamamlayın. Onaylanan kartınızı hemen bu ekranda açabilir ve kullanamaya, anında başlayabilirsiniz.

Alternatif Bank Bonus card başvurusu;

Alternatif Bank da Bonus card ile anlaşması olan bankalardandır. 65 lira yıllık kullanım aidatı olan bu kart, kullanıcılarına önemli avantajlar sağlar. Kredi kartını üye iş yerlerinde kullandıkça ekstra Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız bu puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ayrıca Bonus kredi kartınızla nakit avans çekimi de yapabilirsiniz.

Alternatif Bank tarafından sunulan Bonus kredi kartına başvuru yapmak için banka şubelerine gitmeniz gerekir. Banka müşterisi değilseniz yanınızda gelir belgesi, hizmet dökümü belgesi ve kimlik belgesi gibi belgeleri bulundurmalısınız. Ayrıca ikametgâh adresi ya da bir adet faturada götürmelisiniz. Alternatif Bank müşterisi olanlar da yanlarında yalnızca kimlik belgelerini götürerek hemen Bonus kredi kartı başvurularını yapabilirler.

ICBC Bonus card başvurusu; ICBC Bank da Bonus kredi kartının avantajlarıyla müşterilerini buluşturuyor. Bu bankadan kredi kartı başvurusu yapmak için https://www.icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-karti-tipleri/Kredi-Karti-Basvuru/398/1102/0 adresine tıklamanız yeterlidir. Karşınıza açılan sayfada isterseniz kart aidatı olmayan tek kart Bonus’u isterseniz de standart Bonus kredi kartını seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. İstediğiniz kartın üzerindeki “hemen başvur” kısmına tıkladıktan sonra karşınıza açılan sayfada istenen bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bonus kart aidatı ne kadardır?

Garanti Bonus ailesinde pek çok kredi kartı çeşidi bulunur. Bu kredi kartlarının pek çoğundan, kart aidatı alınır. Aidat alınmayan çeşitler de vardır. Garanti Bonus kredi kartı aidatı, hangi kart için ne kadardır açıklayalım;

 • Garanti Altın Bonus kart için kart aidatı, 164 liradır. Ek kartlar için bu aidat 82 lira olarak alınır.
 • Garanti Bonus kart için kart aidatı 141,50 liradır. Ek kartlar için bu aidat 70,50 lira olarak alınır.
 • Garanti Bonus Gold kart için kart aidatı 164 liradır. Ek kartlar için bu aidat 82 lira olarak alınır.
 • Garanti Bonus Platinum kart için kart aidatı 185 liradır. Ek kartlar için bu aidat 92,50 lira olarak alınır.
 • Garanti Bonus Şeffaf kart için kart aidatı 141,50 liradır. Ek kartlar için bu aidat 70,50 lira olarak alınır.
 • Garanti Bonus Şeffaf Gold kart için kart aidatı 164 liradır. Ek kartlar için bu aidat 82 lira olarak alınır.
 • Garanti Bonus Trink anahtarlık kart için kart aidatı 12 liradır. Ek kartlar için bu aidat 6 lira olarak alınır.
 • Garanti Çevreci Bonus kart için kart aidatı 141,50 liradır. Ek kartlar için bu aidat 70,50 lira olarak alınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com