CEPTETEB ile 3 Dakikada Masrafsız Kredi

CEPTETEB ile 3 Dakikada Masrafsız Kredi

CEPTETEB, son zamanların en çok tercih edilen platformlarından biridir. TEB bankasının dijital bankacılık hizmetlerini sunmuş olduğu bu platform, aynı zamanda şubesiz bankacılık olarak da adlandırılmaktadır. İnternetin yayınlaştığı şu günlerde bankacılık hizmetleri de artık her alanda online olarak sunulmaya başlamıştır. Bankacılık hizmetlerinin ücretsiz olarak sunulduğu kanalardan biri CEPTETEB’dir. Özellikle ihtiyaç kredilerinin indirimli faiz oranları ile tercih edilen bu banka, aynı zamanda masrafsız kredi imkânı da sunmaktadır. CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi nasıl alınır, bu kredinin özellikleri nelerdir detaylı olarak açıklayalım;

CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi özellikleri nelerdir?

Bu kredinin en büyük avantajı yerinizden kalmadan bile kredinize başvuru yapabilmeniz ve onaylanan kredinizi hesabınız aktarabilmenizdir. Başvuru sürecinde ve krediyi alma aşamalarında banka şubelerine gitmenize gerek kalmaz. Bu kredinin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • CEPTETEB aracılığı ile 1.000 liradan 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Bu krediyi 18-65 yaş aralığında olan herkes kullanabilir.
 • Kredinizi 3 aydan 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz.
 • Kredinin ödeme planını eşit taksitler halinde yaparsınız ve eşit taksitler olarak ödersiniz.
 • Kredi başvurunuz sırasında kefil ya da ipotek istenmez.
 • Almış olduğunuz kredinizin taksitlerini CEPTETEB’e ait olan internet şubesinden, mobil bankacılıktan, TEB ATM’lerinden ya da CEPTETEB destek merkezinden ödeyebilirsiniz.
 • Bu kredinin faiz oranları banka tarafından belirlenir. Bu belirleme, müşterilerin kredi notuna göre yapılır. En düşük kredi faiz oranı, yeni gelen müşteriler için %1,08’dir. Daha önce CEPTETEB müşterisi olan kişiler ise %1,18 faiz oranından kredilerini kullanabilirler.
 • CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi ödemelerini isterseniz 3 ay ertelemeli olarak da yapabilirsiniz. 3 ay erteleme özelliğini ise 12 aydan daha uzun vadeli krediler için kullanabilirsiniz.
 • CEPTETEB tarafından sunulan kredilerden tahsis ücreti yani dosya masrafı alınmaz.

CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi başvurusu nasıl yapılır?

CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmayan kişiler bu krediye başvuru yapabilmek için https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=CEPTETEB&Banner=sayfa_thumbnail&KuponNo=default#Step1 adresini kullanabilirler. Bu adreste bulunan sayfada yer alan bilgileri doldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu toplam 7 adımda tamamlarsınız ancak bu adımları oldukça kısa süre içinde doldurabilirsiniz. Başvuru adımları aşağıdaki şekildedir;

 • İlk adımda kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve ekranda yer alan güvenlik kodunu girmelisiniz.
 • İkinci adımda, istemiş olduğunuz krediye ait bilgiler yer alır. Bu adımda kredi tutarını ve vadesini girebilirsiniz. Kredinizi 3 ay ertelemeli olarak alacaksanız, yine bu adımda belirtmeniz gerekir.
 • Üçüncü adımda çalışma ve iş bilgelerinizi dolduracağınız kısım yer alır. Burada hangi işi yaptığınız, aylık geliriniz, iş adresiniz gibi bilgileri girmeniz gerekir.
 • Dördüncü adımda ürün bilgileri kısmı yer alır. Bu adımda hangi ürünlere sahip olduğunuzu belirtmeniz gerekir.
 • Beşinci adımda kimlik bilgilerinizi girmelisiniz. Kimliğinizde yer alan doğum tarihi nüfusa kayıtlı olduğunuz il gibi bilgileri bu adımda eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.
 • Altıncı adımda ziyaret adresinizle ilgili bilgi vermeniz gerekir. Bu adıma iş ve ev adresiniz yazmanız ve hangi tarih ve saatte ziyaret edilmenizi istediğinizi girmelisiniz.
 • Son adımda ise girdiniz bilgileri kontrol edip onaylayacağınız bir ekran yer alır. Bilgileriniz onayladıktan sonra hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmayan kişiler yukarıdaki adımları takip ederek, oturdukları yerden kredi başvurularını yapabilirler. Onaylanmış olan kredilerini ise yine banka şubelerine gitmeden kullanabilirler. Başvurunuz onaylandıktan sonra banka temsilcileri tarafından aranırsınız. Sizin isteğiniz gün ve saat için randevu verilir. Yine istemiş olduğunuz adrese randevu tarihinde, banka temsilcileri gelir. Gerekli olan evrakları imzaladığınız anda, krediniz hesabınıza aktarılır.

CPETETEB ya da TEB müşterisi olan kişiler de mobil bankacılığı ya da internet bankacılığını kullanarak kredi başvurularını yapabilirler. İnternet bankacılığını kullanarak kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi adresini kullanabilirler. Bu adresteki sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “internet şubesi” kısmına tıklayarak hemen giriş yapabilirler. Mobil bankacılıktan başvuru yapmak isteyen kişiler de cep telefonlarına CEPTETEB Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirler. Her iki bankacılık kanalı için de başvuru yapma aşamaları aşağıdaki şekildedir;

 • İnternet bankacılığına ya da mobil bankacılığa giriş yapmak için banka tarafından size verilen müşteri numarasını ya da kimlik numarasını ve şifreyi kullanmanız gerekir.
 • Ardından cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu, ilgili bölüme yazmanız gerekir.
 • Uygulamalara giriş yaptıktan sonra menü kısmından “krediler” ardından da “CEPTETEB İhtiyaç Kredisi” kısmına giriş yapmanız gerekir.
 • Karşınıza açılan ekranda yer alan kredi ile ilgili bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz. İstediğiniz kredi tutarını ve vadesini girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Bu aşamada kredinizi 3 ay ertelemeli olarak almak istediğinizi de belirletebilirsiniz.
 • Başvurunuz alındıktan sonra dakikalar içinde sonuçlanır.
 • Onaylanmış olan kredinizi beklemeden ve banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan, hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi hesaplama örnekleri;

CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi almak istiyorsanız ancak henüz ne kadar kredi alacağınıza karar vermesiyseniz, aşağıda vereceğimiz örneklerden faydalanabilirsiniz. Aylık gelirinize göre almak istediğiniz kredi tutarını hesaplamak için de https://www.cepteteb.com.tr/ihtiyac-kredisi-hesaplama adresini kullanabilirsiniz.

Bu bankaya yeni müşteri olacaksanız ve kredi notunuz yüksekse, alacağınız kredinin faiz oranı %1,08’den başlar. Daha önce banka müşterisi olan kişiler de %1,08 faiz oranından başlayan kredilerini hemen alabilirler. Bu kapsamda 10 bin lira almak isteyen birinin ne kadar ödeyeceğini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Yeni müşteriyseniz, 10 bin lira kredinize 24 aylık vade için ödeyeceğiniz faiz oranı %1,08’dir. Bu kredi için aylık olarak 487,49 lira ödersiniz.
 • Eski müşteriyseniz de 10 bin lira krediye 24 ay vade için kredi faiz oranınız %1,18’den başlar. Bu faiz oranı için aylık olarak 494,38 lira ödersiniz.

Normal şartlar altında bu bankadan alacağınız kredilerin tutarlarında göre ödeyeceğiniz taksitler ve geri ödeme tutarları ise aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Bu bankadan 20 bin lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak istediğinizde yalnızca hayat sigortası masrafı ödersiniz. Bu kredini aylık faiz oranı %1,18 olacaktır. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 496,97 lira olur. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 29.818,04 liradır.

Bu bankadan 60 ay vade ile 30 bin lira kredi almak istediğinizde, bu kredinin faiz oranı yine %1,18’den başlayacaktır. Bu kredi için aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı da 745,45 lira olur. Krediye ödeyeceğiniz toplam tutar da 44.726,87 lira olacaktır.

Bu bankadan 60 ay vade ile 40 bin lira kredi almak istediğinizde kredi faiz oranınız yine %1,18’den başlar. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 993,93 lira olur. Kredinize geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 59.635,93 lira olacaktır.

Bu bankadan 50 bin lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak istediğinizde kredinize ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı, %1,18’den başlayan faiz oranı için 1.242,41 lira olacaktır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 74.544,91 lira olacaktır.

CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi başvuru koşulları nelerdir?

CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız kredi başvurusu yapabilmeniz ve başvurunuzun hemen onaylanması için bankanın istediği bazı koşulları yerine getirmeniz gerekir. Bu koşulları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu bankadan kredi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi notu 1000 seviyelerinde olan kişiler de kredi alırlar ancak alacakları kredinin faiz oranı yüksek olacaktır.
 • Alacağınız krediyi geri ödeyebilecek düzeyde aylık gelirinizin olması gerekir.
 • Diğer bankalarda olan toplam borç miktarınızın aylık gelirinizi aşmaması gerekir.
 • Kanunlara göre son altı aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir.

CEPTETEB ile 3 Dakikada Masrafsız Kredi başvuru kaç günde sonuçlanır?

CEPTETEB ile 3 dakikada masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusunun sonuçlanması dakikalar sürer. Bu başvuru tamamladıktan sonra 3 dakika içince başvuru sonucunuz cep telefonunuza gönderilir. Bu kredi başvurusunu yaptıktan sonra değerleme sürecinde ek belge talep edilirse bu başvuru, belgenin bankaya ulaşmasından itibaren ilk iş gününde sonuçlanacaktır.

CEPTETEB kredi başvuru sonucu nasıl takip edilir?

CEPTETEB ile kredi başvurusu yaptığınızda, başvuru sonucunuz sistemde olan cep telefonunuza gönderilir. Sistemde kayıtlı telefonunuz yoksa, başvuru sırasında girmiş olduğunuz cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilir. Anca herhangi bir nedenle mesaj alamdıysanız, başvurunuzu takip edebilmek için cepteteb.com.tr adresine girebilirsiniz. Buradan giriş yaparak ürünler kısmına oradan da “başvurum nerede” alanında tıklayabilirsiniz. Müşteri olmayan kişiler giriş yapmadan da başvurularını, bu adımları takip ederek sorgulayabilirler. Başvurunuzu sorgulayabilmeniz için ayrıca ilgili alana kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

CEPTETEB internet sitesini kullanarak, aynı zamanda kredi notunuzu da sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulamayı 5 TL karşılığında banka şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi notu sorgulama işlemlerinden sonra ne kadar borcunuz olduğu görebilir ve kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

CEPTETEB günü geçmiş kredi borçları nasıl ödenir?

CEPTETEB müşterileri, günü geçen kredi borçlarını internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan görüntüleyebilirler. Aynı zamanda, banka kartına sahipseniz ATM’lerden de günü geçmiş olan kredi borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz için bir vadesiz hesap açılacaktır. Bu vadesiz hesaba, kredi tutarı kadar para aktardığınızda günü geçmiş olan krediniz hemen ödenir. Kredilerinizi ödemek için ATM’leri, internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz.

CEPTETEB kredi borcu ödememi nasıl yaparım?

Henüz kredinizin günü gelmeden borcunuzu ödemek istiyorsanız, bunun için yine mobil bankacılık uygulamasını, internet bankacılığını ya da TEB ATM’lerini kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığından ya da mobil bankacılılıktan giriş yaparak “krediler” bölümüne gelmeli ve burada bulunan “ödeme işlemleri” uygulamasından ödemelerinizi gerçekleştirmelisiniz. ATM’leri kullanarak ödeme yapmak istiyorsanız da yine aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

CEPTETEB kredi borçları normal şartlar altında hesabınızdan otomatik olarak alınır. Ödeme yapmak için sizin yalnızca bu hesaba kredi borcu tutarı kadar para yatırmanız yeterli olur. Ancak ara ödeme yapmak ya da kredinizi kapatmak istiyorsanız, yukarıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

CEPTETEB 3 ay ertelemeli hoş geldin faizli kredi;

CEPTETEB dijital bankacılık platformunun son kredi kampanyası, piyasa koşullarına göre oldukça uygundur ve çok sayıda kişi tarafından tercih edilir. Bu bankanın ihtiyaç kredisini tercih edilmesini en önemli nedenleri kredi faiz oranlarının çok düşük olması, kredilerinin masrafsız olması ve kredi notu düşük olan kişilerin bile kredi alabilmesidir. Ayrıca CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmasanız bile oturduğunuz yerden krediye başvuru yapabilir ve onaylanmış olan kredinizi yine oturduğunuz yerden alabilirsiniz. CEPTETEB 3 ay ertelemeli kredinin genel özellikleri ise şöyledir;

 • İhtiyacınız olan krediyi 1.000 liradan 50.000 liraya kadar alabilirsiniz.
 • CEPTETEB ihtiyaç kredisini aylık sabit ve eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz. Bu sayede kötü sürprizler ile karşılamamış olursunuz.
 • CEPTETEB kredilerinin faiz oranları da sabittir. CEPTETEB ya da TEB müşterisi değilseniz hemen hoş geldin faizli krediye başvuru yapabilir ve %0,79’dan başlayan avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
 • Hoş geldin faizi 1850 ve üzerinde kredi notu olan müşteriler için geçerlidir. Ayrıca bu faiz oranından yararlanmak için CEPTETEB ya da TEB müşterisi de olmamanız gerekir.
 • Eğer CEPTETEB ya da TEB müşterisiyseniz, %0,89’dan başlayan faiz oranlarında kredinizi hemen alabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları kredi notunuza göre belirlendiği için en yüksek faiz oranı %1,10 olarak uygulanır.
 • CEPTETEB kredisinden dosya masrafı alınmaz. Bu krediden yalnızca hayat sigortası masrafı alınır.
 • CEPTETEB kredilerini 36 ay vadeye kadar almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com