İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi

İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi

İşbank kefilsiz, gelir belgesiz anında kredi, bu bankanın kendi müşterilerine ve kredi notu yüksek olan diğer bankaların müşterilerine sunulan, acil akit ihtiyaçlarınız için kolay çözüm getiren bir kredidir. Bu krediye, 7/24 başvuru yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Her bankada olduğu gibi İşbank da kendi müşterilerine özel faiz oranları sunar. Bu krediden faydalanmak için bazı koşulları taşıyor olmanız da istenir. Sizlere İşbank anında kredi hakkında detaylı bilgi verelim;

İşbank kefilsiz, gelir belgesiz anında kredi özellikleri nelerdir?

Adından da anlaşılabileceği gibi İşbank, online kanalları kullanan müşterilerine kefilsiz ve gelir belgesiz acil kredi imkânı sunar. Bu krediyi almak için banka şubelerini kullanabileceğinizi gibi internet bankacılığını, ATM’leri ve cep şubeyi de kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuzu oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir ve onaylanan kredinizi 7/24 kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kredinin genel özellikleri ise şöyledir;

 • İşbank kefilsiz, gelir belgesiz kredi kişiye özel faiz oranlarında sunulur. En düşük faiz oranı %0,99’dan başlar. Bu oran banka tarafından kredi tutarına, vadesine, müşterinin kredi notuna, diğer kredi bilgilerine ya da müşterinin risklilik durumuna göre değişiklik gösterir.
 • Bu kredi için uygulanan en yüksek faiz oranı %1,69 olarak belirlenmiştir. Banka, bu oranın üzerinde kredi faiz oranı uygulamaz.
 • Bu krediyi mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da ATM’lerden başvuru yaparak hemen alabilirsiniz.
 • Kredinizden bir defaya mahsus olmak üzere dosya masrafı alınacaktır. Alınacak bu masrafın tutarı, kredi tutarını binde beşi kadardır.
 • Bu krediyi 1.000 liradan 40.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen alabilirsiniz. 40.000 liranın üzerinde tutarlar için banka tarafından belirleme yapılır ve başvurunuz sonucunda değerlendirilir. Gerekli görüldüğü durumlarda banka şubesine yönlendirilebilirsiniz.
 • Bu kredinin yıllık maliyet oranı en az %15,4960 olarak en yüksek ise %27,5698 olarak belirlenmiştir.
 • Anında kredinizi 3 aydan 60 aya kadar vade ile alma imkânınız bulunur.
 • Kredini için hayat sigortası yapılır. Bu sigorta tutarı yaşınıza, cinsiyetinize, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişir.

İşbank anında kredi başvuru koşulları nelerdir?

İşbank, kefilsiz ve gelir belgesiz olarak sunduğu bu krediyi vereceği müşterilerini özel olarak seçer. Özellikle bu bankanın müşterisi olan ve ödemelerini düzenli olarak yapan kişiler kredilerini hemen alabilirler. Bunun yanında bankanın müşterilerinde olmasını istediği ya da aradığı diğer koşullar ise şöyledir;

 • Diğer bankalara olan borçlarınızın, aylık gelirinize göre fazla olmaması
 • Kredi ve kredi kartı ödemelerinizin aylık gelirinizin yarısını aşmıyor olması
 • Kredi notunuzun en az 1500 ve üzerinde olması
 • Son altı ay içinde diğer bankalara olan tüm borçlarınızın gecikmesiz olarak ödenmiş olması, gecikmeli ya da ödenmeyen borcun bulunmaması
 • Aylık sabit ve düzenli gelirinizin olması
 • Son üç aylık sigorta primlerinizin ödenmiş olması.

Eğe bu şartları taşıyorsanız, hızlı kredinizi hemen alabilirsiniz. Hızlı kredi, yukarıdaki şartları taşıyan müşteriler için bir nevi ödül olarak düşünülebilir. Bankalar acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı ve anında çözüm bulmak için size güvenmek zorundadır. Bu güveni de ancak yukarıdaki şartlarla sağlarsınız. Anında kredi için başvuru yaptığınızda kimlik numaranız kullanılarak yukarıdaki tüm şartlar sistem üzerinden sorgulanır. Bu nedenle kredi başvurunuzun sonuçlanası 1 iş günü sürebilir ancak genellikle bu süre daha kısadır.

İşbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır, hangi yöntemler kullanılır?

İşbank anında kredi başvurusu yapmak ve kredinizi hemen kullanmak için hangi yöntemleri izleyeceğinizi, bu yöntemleri nasıl kalabileceğinizi detaylı olarak açıklayalım;

İşbank anında kredi başvurusu için internet bankacılığı nasıl kullanılır?

İşbank’ın sunduğu bu avantajlı krediye hemen sahip olmak için her zaman her yerde kullanabileceğiniz başvuru yöntemi cep şubeleridir. Bu şubeler, pek çok bankacılık işlemini sorunsuz ve hızlı olarak gerçekleştirmenizi sağlar. Cep telefonunuzda uygulamanızın yüklü olması ve internete bağlı olmanız, banka işlemlerinizi yapmanız için yeterlidir. Bu işlemlerden en önemlileri de ihtiyaç duyduğunuz anda hızlı krediye başvuru yapabilmenizdir. Üstelik bu krediyi 40.000 liraya kadar hiçbir şart ve koşul gerektiremeden, evrak teslim etmeden ya da imza atmak zorunda kalmadan, yolda ya da seyahatte olsanız bile hemen alabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılayabilmek ve kredinizi hiç beklemeden hesabınıza aktararak kullanabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeteli olacaktır;

 • Krediye başvuru yapmak için öncelikle İşcep uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Bunun için cep telefonunuzun uygulama sağlayıcı mağazalarını kalabilir ve uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 • Giriş yapmak için banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanmanız gerekir. Eğer şifreniz yoksa hemen müşteri hizmetlerini arayarak şifrenizi alabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak için kimlik numaranızı ve şifrenizi de kullanabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra yeni ve kendinize ait bir şifre belirleyeceğiniz ekran gelecektir.
 • Bu kısımdan her zaman kullanabileceğiniz güvenli ve unutmayacağınız bir şifre belirledikten sonra menü kısmına gelin.
 • “Krediler – anında kredi başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen kredi tutarı, vadesi, oturduğunuz evin mülkiyeti ve çalışma bilgileri gibi bilgileri girip onayladıktan sonra hemen başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz dakikalar içinde sonuçlanır ve onaylanan krediniz hemen vadesiz hesabınıza aktarılır.

İşbank anında kredi başvurusu için mobil bankacılık nasıl kullanılır?

Bu avantajlı krediye 7/24 başvuru yapabilmek ve hemen kredinizi alarak kullanmaya başlayabilmek için kullanabileceğiniz bir başka yöntem de internet bankacılığıdır. Mobil bankacılıkta olduğu gibi tüm bankacılık işlemlerinizi internet bankacılığından da yapabilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı kullanabilmek için yalnızca internete bağlı olmanız yeterlidir. Herhangi bir uygulama yüklemenize gerek bulunmaz. Hafta sonu, tatil günleri ve resmî tatil günleri de dahil olmak üzere istediğiniz zaman kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu başvuru için de aşağıdaki adımları izleyin.

 • İşbank anında kredi internet bankacılığı başvurusu için ilk olarak https://www.isbank.com.tr/ adresine tıklayın.
 • Karşınıza açılan ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan “internet şubesi” kısmından ticari ya da bireysel giriş için gerekli bölüme tıklayın. Eğer şifreniz yoksa, anında şifre kısmından hemen şifrenizi edinin.
 • Kaşınıza yeni bir ekran açıldığında, internet bankacılığı girişi için gerekli olan müşteri numarası ya da kimlik numarası ve şifre bilgilerinizi girin.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da ekrandaki bölüme girdikten sonra girişinizi yapın.
 • Menü kısmına gelerek “krediler – anında kredi başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen kısa bilgileri ve kredi tutarı ve vadesi bilgilerini girdikten sonra başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz hemen incelenir ve dakikalar içinde sonuçlanır.
 • Sonucunuz ise e-posta olarak ya da cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla bildirilir.
 • Onaylanan krediniz hemen vadesiz hesabınıza aktarılır.

İşbank anında kredi başvurusu için banka ATM’leri nasıl kullanılır?

İşbank kefilsiz, gelir belgesiz anında kredi başvurusu için bankanın ATM’lerini de kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın bu krediye başvuru yamak için banka ATM’lerine giderek ana ekrandaki “daha fazlası” kısmına tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan “anında kredi ve anında ek hesap” kısmına giriş yapın. Tekrar “anında kredi” kısmına giriş yapın. Sizden istenen kısa kredi bilgilerini girin. Banka müşterisi olmayan kişiler bu başvuru sırasında kimlik numarası ve aylık gelir gibi bilgileri de girmek zorundadır. Başvurunuzu hemen tamamlayın. Birkaç dakika içinde başvurunuz sonuçlanır ve tarafınıza kısa mesajla bildirilir. Banka bu başvuruda gerekli gördüğü durumlarda kredi başvurunuzu banka şubelerine yönlendirebilmektedir. ATM’den kredi başvurularınızı da 7/24 güvenle yapabilir ve krediniz istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İş Bankası anında bayram kredisi nedir ve özellikleri nelerdir?

İş Bankası anında kredi kampanyalarına bir yenisini daha eklemiştir. Bayram kredisi adı altında vermiş olduğu bu kredi oldukça uygun faiz oranlarında ve uygun vade seçenekleri ile sunulmaktadır. Anında bayram kredisini 60 aya kadar vade ile almanız mümkündür. Üstelik bu kredinin ilk 3 taksitini 90 güne kadar öteleyebilirsiniz. Bu sayede şimdi aldığınız kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlarsınız. Anında bayram kredisi de 50.000 liraya kadar sunulmaktadır. Bu kredinin faiz oranları banka tarafından kredi tutarına, kredi vadesine ve müşterilerin kredi skoruna göre belirlenmektedir. Kredi faiz oranları ayrıca banka müşterisi olan ve bu banka ile çalışan kişiler için de uygun olarak belirlenir.

Anında bayram kredisi için başvurularınızı İşcep ya da internet bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz. İşcep ile başvuru yapmak için “krediler / anında kredi başvurusu” ya da “başvurular / kredi başvurusu / anında kredi” adımlarını takip edebilirsiniz. İnternet bankacılığından başvuru yapabilmek için de “kredilerim / anında kredi” ya da “başvuru / ürünler / anında kredi” adımlarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com