Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

KGünümüzde, borçlar almış başını giderken hiç kimse bir başkasına kefil olmak istemiyor. Bir bakıma bu konuda haklılar. Fakat neredeyse hiçbir banka kefilsiz kredi vermiyor. İnsanlar borçlarını nereden ve nasıl kapatmaları gerektiği konusunda sıkıntıya düşüyorlar. Acil nakit ihtiyaçları için bankaların kapısını çalarak kredi başvurusu yapıyorlar. Fakat kimi bankalar kefilsiz kredi vermeye başladı. Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 yılında; Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası gibi önemli bankalar ayrıca masrafsız kredi vermeye de başladı. Fakat bunun için maaş bordrosuz belge olarak sunmanız gerekmektedir. Yani belgesiz krediyi kesinlikle vermezler.

Maaş Bordrosu Yoksa Nasıl Kredi Alınr?

Eğer gelir belgeniz ya da maaş bordrosuz yoksa, Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 yılı içerisinde de kefilsiz senetsiz, gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar arayışına girdiyseniz yazımızı dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yalnızca belirli yerlere şubeler kuran bankalar değil aynı zamanda internet bankalarından da faydalanabilirsiniz. Genellikle bu kuruluşlar, bankaların internet şubeleri olduğu için güvenilir bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankalara örnek olarak; Nkolaykredi, Enpara, Cepteteb, Aktifbank ve QNB Finansbank’ın alt kuruluşlarıdır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

N Kolay Kredi: Belge talebi istenmiyor. 40.000 TL kredi sınırı vardır.

Cepteteb: Belge istenmiyor. 40.000 TL kredi sınırı vardır.

Enpara: Belge istenmiyor. 35.000 TL kredi sınırı vardır.

Odeabank: Belge talep edebilir. 60.000 TL kredi sınırı vardır.

ING Bank: Belge talep edebilir. 50.000 TL kredi sınırı vardır.

Tüm bu bankalar, düşük faizlerle 36 aya varan ihtiyaç kredisini maaş bordrosu istemeden vermektedir. Genellikle bu bankalar internet şubelerinin müşteri potansiyelini arttırmak amacı ile belgesiz kredi vermektedirler. Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 yılında da aynı şekilde belgesiz ve kefilsiz kredi vermeye devam edecekler gibi gözüküyor. Siz de aktif bir internet şubesi kullanıcısıysanız; internete özel kredi veren bankalara hemen kredi başvurusu yaparak hiçbir kefil talebi olmadan kredi alabilirsiniz.

Belgesiz ve kefilsiz olarak kredi verirken kişinin geçmiş ödemeleri, kredi notu, kredi sicili gibi bilgiler bu bankalar tarafından incelenmektedir. Onay sürecinde banka, KKB sisteminde kişinin sicilini incelemekte ve kredi başvurusunu buna göre vermektedir. Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 yılında, ayrıca herhangi bir yerden ek gelir sahibi iseniz de Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalardan kredi alabilirsiniz. Özellikle kira geliriniz gibi gelirleri bankaya sunarak kolaylıkla kredi alabilirsiniz.

Gelir belgesi olmadan ve ayrıca kefil istemeden kredi veren diğer bankara bir göz atacak olursak; bu bankalar Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Odeabank, Fibabanka, Turkish Bank da kefilsiz kredi verebilmektedir. Bu bankaların belgesiz kredi alabilmek için sizden talep ettikleri ipotek ya da ek gelirdir. Hemen kredi başvurusu yapabilir ve hiçbir belge olmadan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Kefilsiz kredi veren bankalar hangi şartları ister?

Kefilsiz kredi veren bankalar genellikle ipotek gibi teminatlar da istemez. Bu bankalardan kredi alabilmeniz için bankaların istediği şartları taşıyor olmanız gerekir. Bu şartları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bankalardan kefilsiz ve teminatsız kredi alabilmeniz için aylık gelirinizin olması gerekir. Aylık geliriniz bankalardan kredi almanız için yeterli düzeydeyse, bankalar kefil gibi teminatlar istemez.
 • Bankalardan kefilsiz krediler almanızın bir diğer şartı da kredi notudur. Kredi notunuz iyiyse, bankaların sizden teminat istemesine gerek kalmaz çünkü bankalar kefil ya da ipotek gibi teminatları, kredi notu 1200’in altında olan kişilerden isterler.
 • Bankalardan kefilsiz kredi alabilmenizin bir diğer koşulu da sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. Maaşlı olarak çakışıyorsanız ya da esnaf gelirleriniz varsa, bankalardan kredi alabilmeniz için sigorta primlerinizi düzenli şekilde ödemeniz gerekir. Primleri ödenmeyen ya da prim borcu olan kişiler, bankalardan, kefil gibi teminatlar göstermeden kredi alamazlar.
 • Kefilsiz kredi almanızın son koşulu da diğer bankalara borçlarınızın fazla olmamasıdır. Başka bankalara kredi ve kredi kartı borçlarınız fazlaysa, bu durum hem kredi notunuzu etkiler hem de bankaların size kefilsiz ya da ipoteksiz kredi vermemesine neden olur.

Kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir?

Yukarıda saymış olduğumuz şartları sağlayan kişilere bankalar, kefilsiz kredi desteği sunarlar. Hangi bankalardan kredi desteği alabileceğiniz ve bu bankaların kredi özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

Aktif Bank kefilsiz kredi;

Aktif Bank, sektörde çok yeni olmasına rağmen Türkiye’nin her yerinde kredi sağlayan bir bankadır. Online bankacılık hizmet ile şubesi olmayan şehirlerdeki insanlara bile ulaşan bu banka kefilsiz ve kredi notu olmadan kredi sunması ile bilinir. Aylık sabit ve düzenli gelirinizin olması halinde ve sigorta primlerinizin ödenmesi şartıyla bu bankaya kefil ya da ipotek göstermeden hatta gelir belgesi sunmadan kredi alabilirsiniz. Aktif bank kredi verirken kredi notuna da önem vermez. Hatta kredi siciliniz bozuk olsa bile bu bankadan kredi alabilirsiniz. Bu bankadan alabileceğiniz kredi özellikleri şöyledir;

 • Aktif Bank kredileri 3-60 ay arası vade seçenekleri ile sunulur.
 • Bu bankadan kefilsiz olarak 40.000 liraya kadar kredi alabilirsiniz.
 • Kredinizin başvurularını internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak, mobil bankacıktan ya da internet bankacılığından yapabilirsiniz.
 • Kredinizin faiz oranı %1,892dur.
 • Bu krediden dosya masrafı ile birlikte hayat sigortası masrafı da alınacaktır

CEPTETEB kefilsiz kredi;

CEPTETEB, şubesiz bankacılık hizmet sunan ve bu nedenle dijital kanallardan hizmet veren bir bankadır. Bu banka, çeşitli şube masrafları olmadığı için müşterilerinden tahsis ücreti, kart aidatı, hesap işletim ücreti, havale ve EFT masrafı gibi masraflar almaz. Ayrıca bu banka tarafından bunulan kredilerin faiz oranları da oldukça uygundur. CEPTETEB tarafından sunulan kefilsiz kredinin özellikleri aşağıdaki gibi açıklanabilir;

 • Bu bankadan kefilsiz kredi alabilmek için aylık sabit ve düzenli şekilde gelir elde ediyor olmanız gerekir.
 • CEPTETEB, kredi verirken hiçbir belge ve evrak talep etmez. Kredi notunuz ve aylık geliriniz sistem üzerinden otomatik olarak sorgulanır. Eğer son 6 ay içinde gecikmeli ödemeleriniz yoksa bu bankadan kolaylıkla kredi alabilirsiniz.
 • CEPTETEB sayesinde 1.000 liradan 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • 18-65 yaş aralığında olan kişiler bu krediyi 3 aydan 60 aya varan vade seçenekleri ile alabilirler.
 • Bu krediyi 3 ay erteleme avantajı ile hemen alabilirsiniz.
 • Kredi başvurularınız için internet bankacılığını, mobil bankacılık uygulamasını ya da bankanın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile başvurunuzu online olarak yapabilir, evraklarınızı adresinize isteyebilirsiniz.
 • Bu krediden dosya masrafı ya da tahsis ücreti alınmaz.
 • Kredinizin faiz oranı kredi notunuza göre değişir. En düşük faiz ornat %0,89 olarak uygulanırken en yüksek faz oranı da %1,34 olarak uygulanır.

Enpara.com kefilsiz kredi;

Kefilsiz kredi alabileceğiniz bir başka banka da enpara.com’dur. Enpara aracılığı ile kefilsiz ve gelir belgesiz olarak 60.000 liraya kadar kredi almanız mümkündür. Bu bakanın kredileri oldukça uygun faiz oranı ile ve masrafsız olarak sunulur. Bütün bu avantajların nedeni ise enpara.com’un dijital bankacılık hizmeti sunmasıdır. Yani enpara şubesi olmayan bir bankadır ve bu sayede büyük avantajlar sağlar. Bu bankanın müşterisi olmasanız bile kefilsiz kredi almanız oldukça kolaydır. Banka kredisi için yalnızca aylık gelir elde ediyor olmanız ve sigorta primlerinizin ödenmesi şartlarına bakar. Enpara kefilsiz kredi özellikleri ise şöyledir;

 • Kredinizi aylık eşit taksitli olarak almanız ve 60 aya kadar vade yaptırmanız mümkündür.
 • Enpara kefilsiz krediye dosya masrafı ve tahsis ücreti ödemezsiniz. Bu krediden yalnızca hayat sigortası masrafı alınır.
 • Enpara kredilerinde kredi notunuza bıkılmaz. Kredi faiz oranları da kredi notunuza göre belirlenmez. Bu kredinin faiz oranları %0,98’den başlar ve vade sayınıza göre %1,15’e kadar yükselir.
 • Bu krediyi alabilmek için epara.com adresinden, mobil şubeden ya da internet şubeden başvuru yapabilirsiniz.
 • Enpara kredisini 1.000 liradan 60.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için hemen alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com