Vakıfbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, devlet destekli kredi sunan bankalardan bir diğeridir. Bu bankadan çeşitli kampanya ve koşullarda kredi almanız mümkündür. Özellikle kendisinden maaş alan ya da kendisi ile çalışan müşterilerine oldukça uygun faiz oranlarında kredi sunan bu bankanın çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyaları ve detayları hakkında bilgi verelim;

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyaları nelerdir?

Vakıfbank, normal şartlar altında 100.000 liraya kadar kredi sunan bir bankadır. Kredi notunuz yüksek olmasa bile bu bankaya başvuru yaparak, gerekli olan kefil ve ipotek gibi teminatları sağladığınızda, kredinizi hemen alabilirsiniz. Bu bankanın 50 bin lira için sunmuş olduğu kredi kampanyaları yeni yıl kredisi ve maaş alan kamuya özel ihtiyaç kredisi şeklindedir. Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyalarını detaylı olarak açıklayalım;

Yeni yıl kredisi kampanyası;

Vakıfbank tarafından sunulan yeni yıl kredisi kampanyası kamu çalışanlarına, emdekilere ya da özel sektör çalışanlarına sunulan bir kredidir. Bu kredi için başvurularınızı SM bankacılığından, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da internet sitesinden yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için banka şubelerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu kredinin özeliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu krediyi 3 ay ile 60 ay vade arasında alabilirsiniz.
 • Yeni yıl kredisi faiz oranları %1,25 olarak belirlenmiştir.
 • Kredinin geri ödemelerini esnek olarak yapabilirsiniz. Geri ödemeler için artan taksitli, azalan taksitli, son taksit balon ödemeli, 3 ay ertelemeli, 3 ayda bir ödemeli, aylık ödemeli, değişken taksitli seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Bu krediyi 3.000 liradan 125.000 liraya kadar kullanabilirsiniz.
 • Bu krediden kredi tutarının binde beşi tutarında tahsis ücreti alınmaktadır.

Vakıfbank yen yıl kredisini 50.000 lira tutarında ve 60 ay vade ile almak istediğinizde, bu kredinin aylık faiz oranı %1,25 olacaktır. Bu krediye aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.269,89 lira olur. Bu krediden 250 lira tahsis ücreti alınır. Bu kredi için belirlenen efektif faiz oranı %19,8519’dur.

Maaş alan kamuya özel ihtiyaç kredisi kampanyası;

Vakıfbank tarafından sunulan bu krediden, Vakıfbank’tan maaş alan kamu kuruluşlarında çalışan devlet memurları, kadrolu işçiler ve emekliler faydalanabilmektedir. Bu kredi için başvurularınızı yine Vakıfbank’ın internet sitesinden, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da banka şubelerinden yapabilirsiniz. Bu kredinin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu krediye 3 aydan 60 aya kadar vadelerle başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredinin geri ödemelerini aylık, 3 ayda bir, 3 ay ertelemeli, artan taksitli, azalan taksitli, son taksit balon ödemeli ya da değişken taksitli olarak yapabilirsiniz.
 • Bu krediye 3.000 liradan 125.000 liraya kadar başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredinin faiz oranı %1,17’den başlamaktadır.
 • Bu krediden dosya masrafı alınmaktadır.

Vakıfbank kamuya özel ihtiyaç kredisi avantajından 50.000 lira için ve 60 ay vadede faydalanmak istiyorsanız, kredinizin faiz oranı %1,17 olacaktır. Bu kredinin aylık taksit tutarı 1.238,5 lira olur. Kredinizden 250 lira dosya masrafı alınır. Bu kredinin efektif yıllık faiz oranı ise %18,4957 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank 50 Bin TL ihtiyaç kredisi başvuruları nasıl yapılır?

Yukarıda iki krediden herhangi birine başvuru yapmak için birden fazla seçeneğiniz bulunur. Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu için hangi yöntemleri nasıl kullanabileceğinizi açıklayalım;

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi için internet sitesi başvurusu nasıl yapılır?

 • İlk olarak https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx adresine tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza açılan sayfada 4 adım yer alacaktır. İlk adımda yer alan müşteri bilgilerini doldurmanız gerekir. Kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve ekrandaki onay kodunu girdikten sonra alttaki kutucuğu onaylayarak “devam et” kısmına tıklamalısınız.
 • İkinci adımda kredi bilgileri sayfası açılır. Bu sayfaya almak istediğiniz kredi kampanyasını, kredi tutarını ve vadesini girmeniz gerekir. Ardından yine “devam et” kısmına tıklamalısınız.
 • Üçüncü adımda gelir ve çalışma bilgilerinizi dolduracağınız kısım yer alır. Bu kısma iş adresiniz, ne iş yaptığınız, aylık ne kadar kazandığınız gibi bilgileri eksiksiz olarak doldurmalı ve yine “devam et” kısmına tıklamalısınız.
 • Dördüncü ve son adımda ise onay ekranı yer alır girmiş olduğunuz bilgileri buradan tekrar gözen geçirerek hemen onaya gönderebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Banka müşterisi olmayan kişiler bu yöntemi kullanarak Vakıfbank kredilerine başvurularını hemen yapabilirler.

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi SMS bankacılığı başvurusu nasıl yapılır?

Banka müşterisi olun ya da olmayın Vakıfbank kredilerine başvuru yapabilmek için SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu başvuruyu yapabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girmelisiniz. Aralarında birer boşluk bırakarak Kredi, Kimlik Numarası, Aylık gelir bilgilerini yazarak 5724’e mesaj göndermeniz yeterlidir. SMS başvurunuz hemen alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Onaylanmış olan kredinizi banka şubelerine giderek alabilirsiniz.

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi mobil bankacılık başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusunu oturduğunuz yerden yapabilmeniz için bu bankanın müşterisi olmanız gerekir. Mobil bankacılık uygulaması ile başvuru yapabilecek olan kişiler banka müşterisi olan kişilerdir. Bu kanalı kullanarak başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz;

 • İlk olarak cep enterfonunuza Vakıfbank mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Bunun için telefonunuzun Google Play ya da Apple Store mağazasına girmelisiniz. Buradan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 • Ardından mobil uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Giriş için kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve şifrenizi kullanmanız gerekir. Bu şifreyi ve müşteri numaranızı banka tarafından alabilirsiniz. Eğer yoksa, müşteri hizmetlerinden edinebilirsiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra menü kısmına gelerek “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip etmelisiniz.
 • Kredi başvurusu sırasında yalnızca kredi türünü, tutarını ve vadesini girmeniz yeterli olacaktır.
 • Bu başvuruyu 7/24 yapabilme ve onaylanan kredinizi istediğiniz zaman hesabınıza aktarabilme imkanınız bulunmaktadır.

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi internet bankacılığı başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank tarafından sunulan bu avantajlı krediye internet bankacılığından başvuru yapabilmek için yine banka müşterisi olmanız gerekir. Bu kanaldan başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

 • İlk olarak https://www.vakifbank.com.tr/ adresine tıklayın.
 • Karşınıza açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “internet bankacılığı” kısmından “bireysel” bölümünü seçin.
 • Karşınıza yeni bir ekran açılacaktır. Bu ekrana müşteri numarası ya da kimlik numarası ile şifreyi girmeniz gerekir. Şifrenizi unuttuysanız ya da ilk kez alıyorsanız, ekranın sağ tarafından bulunan bölüme tıklayabilirsiniz.
 • Sisteme giriş yaptıktan sonra menü kısmına gelerek “krediler/ kredi başvurusu” adımlarını takip etmelisiniz.
 • Ardından almak istediğiniz kredi türünü, tutarını ve vadesini girerek başvurunuzu tamamlamanız gerekir.
 • Başvurunuz hemen alınır ve dakikalar içinde sonuçlanır. Onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak haftanın 7 günü ve 24 saati başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi de yine beklemek ya da banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan, hesabınıza aktarabilirsiniz.

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu çağrı merkezinden nasıl yapılır?

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için internetle uğraşmak istemiyorsanız, banka şubelerine gitmek istemiyorsanız ya da form doldurmak istemiyorsanız, hemen 0850 222 07 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile başvuru yapmak için cep telefonunuzun ve kimlik belgenizin yanınızda olması gerekir. Kimlik ya da müşteri numaranızı kullanarak müşteri temsilcisine hemen bağlanabilirsiniz. Kredi başvuruş yapmak istediğinizi belirtebilir ve başvurunuzun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Telefondaki temsilciniz sizden kimlik bilgilerinizi isteyecektir. Başvuru için gerekli bilgileri de istedikten sonra başvurunuzu hemen yapar. Başvurunuz saniyeler içinde onaylanır. Onaylan kredinizin hemen hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz de size en yakın Vakıfbank şubesine giderek, kredinizi hemen alabilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanarak yalnızca kredi başvurunuzu değil, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızdan havale ya da EFT yapılmasını isteyebilir, kart başvurusu yapabilir ve daha pek çok işlemin yapılmasını isteyebilirsiniz. Çağrı merkezini 7/24 arayabilir ve krediniz için de 7/24 başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank tatil destek kredisi;

Vakıfbank tatil destek kredisi ile bu sene yaz tatilinizi kolayca karşılayabilmenize imkân sağlıyor. Bu krediden faydalanabilmeniz için Vakıfbank maaş müşterisi olmanız, maaşınız Vakıfbank’tan alan emekli olmanız ve Vakıfbank’tan bireysel emeklilik yaptırmış olmanız gerekir. Tatil destek kredisinden faydalanabilmeniz için başvurunuzu anlamalı olan acentelerden alacağınız yurt içi seyahatleriniz için yapabilirsiniz.

Seyahat acentesinden kredi başvurusu yapacağınız sırada maaş aldığınız bankayı ya da bireysel emekliliğinizin bulunduğu bankayı seçmeniz gerekir. Başvurunuza olumlu cevap gelmesi durumunda cep telefonunuza bilgilendirme mesaj gönderilir. Bu mesajı aldıktan 72 saat içinde Vakıfbank mobil ya da internet bankacılığına girerek kredinizi almanız gerekir. Ayrıca en yakın Vakıfbank şubesine giderek de kredinizi hemen alabilirsiniz.

Tatil destek kredisi konaklama bedeli olarak 8.000 lira olacak şekilde toplamda 10.000 lira olarak kullanılmaktadır. Bu kredinin %80’i seyahat acentesine gönderilirken kalan %20’lik kısmı krediyi alan kişiye iletilir. Bu krediyi 6 ay ödemesiz dönemli olarak toplamda 6 ay için kullanabilirsiniz. Tatil destek kredisini alan kişilerin ilk taksiti acente tarafından, diğer taksiti ise banka tarafından karşılanacaktır. Bu kredini alt limit tutarı ise 2.500 liradır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama;

Vakıfbank aracılığı ile 50.000 liraya kadar kredi alabileceğiniz pek çok kredi kampanyası bulunur. Bu kampanyalardan da uygun olanı seçerken hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için yukarıda saymış olduğumuz yöntemleri kullanabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredilerini alabileceğiniz üst limit tutarı 125.000 liradır. Aylık gelirinize göre, alacağınız kredinin üst limit tutarı ve aylık faiz oranı belirlenir. Ayrıca kredi faiz oranları kredi notunuza göre de değişebilir. Vakıfbank aracılığı ile alacağınız krediye ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız, https://www.vakifbank.com.tr/kredi-hesaplama-araci.aspx?pageID=1333 adresine tıklayarak hesaplamanızı yapabilirsiniz. Sizlere Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama için birkaç örnek gösterelim;

 • Vakıfbank ihtiyaç kredisini 10.000 lira tutarında ve 36 ay vadede alırsanız, bu kredinin aylık faiz oranı %1,24 olarak hesaplanır. Krediye toplam ödeyeceğiniz tutar 12.988,76 lira olur. Krediden alınacak tahsis ücreti tutarı 50 lira olurken aylık ödenecek taksit tutarı da 360,81 lira olur. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı da %19,8394 olarak hesaplanır.
 • Vakıfbank ihtiyaç kredisini 50.000 lira tutarında ve 60 ay vadede alırsanız, bu kredinin aylık faiz oranı %1,24 olarak hesaplanır. Krediye toplam ödeyeceğiniz tutar 75.945,35 lira olur. Krediden alınacak tahsis ücreti tutarı 250 lira olurken aylık ödenecek taksit tutarı da 1.265,76 lira olur. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı da %19,6816 olarak hesaplanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com