Ziraat Bankası Devlet Destekli 50.000 TL Onaylı Anında Kredi (ANINDA HESAPTA)

Ziraat Bankası Devlet Destekli 50.000 TL Onaylı Anında Kredi (ANINDA HESAPTA)

Bu Kredi Kimler için?

 • Evlilik Hazırlıkları Yapanlar
 • Borçlarının Hepsini Kapatmak İsteyenler
 • Otomobilini Değiştirmek İsteyenler
 • Ev, Ofis Eşyalarını Yenilemek İsteyenler
 • Diğer Tüm İhtiyaçlarını Karşılamak İsteyenler. 

Ne Kadar “Kredi” Kullanabilirim? 

Ziraat Bankası kampanyalar gereği şu anda 50.000 TL olarak vermektedir. Ama bu tutar, kişiden kişiye değişkenlik göstermekte olup rakam daha yüksek tutarlara çıkabilmektedir. 

Ziraat Bankası, devlet destekli bir banka olduğu için ekonominin zor olduğu şu dönemlerde kullanıcıların ihtiyaçlarına yetişerek, uygun faiz oranları ile kredi kampanyaları yapıyor. Devlet destekli olarak özel bankalara göre çok daha uygun faiz oranlarındaki kredinizi bu bankadan alabilirsiniz. Ziraat Bankası tüketici ürün paketi ile isterseniz 50.000 TL isterseniz de daha yüksek tutarlarda kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası devlet destekli 50.000 TL kredi bu bankadan farklı faiz oranları ve farklı vadelerde alınabilir. Bu kredinin genel özelliklerini şöyle açıklayalım;

 • Bu bankadan devlet destekli olarak tüketici ürün paketi altında ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi alabilirsiniz.
 • Ziraat Bankasından 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 ay vade, bu tutarın üzerinde kalan krediler için de 24 ay vade talep edebilirsiniz.
 • Tüketici kredilerinde 25.000 liraya kadar olan tutarlar için %1,79 faiz oranı uygulanır. 25.000 TL üzeri için faiz oranı %1,89’dur.
 • Bu kredinin en önemli özelliği ödeme seçeneklerinin esnek olmasıdır yani bütçenize göre ödeme planınızı ayarlama imkânınız bulunur.

 

BU KREDİYE NASIL BAŞVURABİLİRİM?;

 

Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu

Bu bankadan devlet destekli 50.000 TL kredi alırken, ödemelerinizi 6 ay sonra yapmak istediğinizi de belirtebilirsiniz. Sizin bütçenize göre ayarlanacak olan ödeme planı doğrultusunda kredi ödemleriniz 6 ay sonra başlayacak ve ödemeniz gerek taksit tutarları bu doğrultuluda oluşturulacaktır.

Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz;

 • Banka müşterisi olmayan kişiler gerekli evrakları yanlarına alarak banka şubelerinden başvuru yapabilirler. Ziraat müşterisi olanlar da yanlarına yalnızca kimlik belgelerini alarak banka şubelerinden başvuru yapabilir.

 

 • Banka müşterisi olun ya da olmayın, bu krediye başvuru yapmak için web sitesini kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası web sitesine girerek burada bulunan “hemen başvur” kısmındaki formu doldurup gönderdiğinizde, başvurunuz alınmış olur.

 

 • Ziraat bankası müşterileri mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamalarından da başvuru yapılabilir. Bunun için bankadan internet şubesi şifresi almanız gerekir. Uygulamadan başvuru yaptığınızda ve krediniz onaylandığında, dilediğiniz ödeme planı seçeneğiyle banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, hesabınıza paranızı aktarabilirsiniz.

 

 • Banka müşterisi olanlar Ziraata ATM’lerini kullanarak da kredi başvurusu yapabilirler. Bu başvuru hemen alınır ve onaylandığında, kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Bazen banka şubelerine de gitmeniz gerekebilir.

 

 • Yine banka müşterisi olun veya olmayın kredi başvurusunda bulunmak için Ziraat Çağrı merkezini arayabilirsiniz. Buradaki yetkili kişilere kredi başvurusu yapmak istediğinizi iletebilirsiniz ve hemen başvurunuz yapılır.

Ziraat Bankası 50.000 TL Kredi Veriyor Mu?

Ziraat Bankası, özel bankalara göre çok daha uygun koşullarda ve daha uygun faiz oranlarında kredi sağlar. Bu nedenle Ziraat Bankası 50.000 TL kredi veriyor mu sorusu, en çok araştırılan sorular arasında yer alır. Bu bankadan alacağınız kredinin üst limiti yoktur.

Maaşınızın %50’sine denk gelen ödeme tutarına kadar kredi limiti belirlenir. Bu limiti arttırmak da mümkündür. Eğer bankaya kredi teminatı olarak arsa veya ev tapularını ipotek verirseniz, alacağınız kredi tutarını arttırmış olursunuz.

Ziraat Bankası Kredi Kaç Günde Çıkar?

Ziraat Bankası kredileri genellikle aynı gün içinde sonuçlanır. Merkezin yoğunluğundan dolayı, başvuru yapan kişinin bilgilerini sorgulama durumu 2 iş günü kadar sürebilir.

Eğer başvuracağınız kredi ipotekli ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi ise kredinizin onaylanma süreci değişir.

Ziraat Bankası kredi kaç günde çıkar sorusuna genel olarak 1 günde cevabını verebiliriz. Kredi notu, aylık gelir, borç durumu ve sigorta bilgileriniz sistem tarafından otomatik olarak sorgulandıktan sonra başvurunuz anında sonuçlanır.

Onaylanması durumunda da hemen paranızı talep edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kimlere Kredi Veriyor?

Ziraat Bankası kimlere kredi veriyor sorusuna düzenli bir gelire sahip olan ve kredi notu uygun seviyede olan herkes cevabını verebiliriz. Bütün bankaların genel şartlarına göre kredi alabilmeniz için kredi notunuzun en az 1100 seviyesinde olması, aylık maaşınızın olması ve son 3 aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir.

Eğer algdınız maaş tutarının yarısına gelen kısım, diğer bankalarda bulunan borçlarınızın toplam ödeme tutarınız geçiyorsa kredi almazsınız çünkü, tüm borç ödemelerinizin toplamı maaşınızın yarısını geçemez.

Bu durumda aylık geliriniz de alacağınız kredi tutarı üzerinde etkili olacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Ziraat Bankası kredisi hakkında detaylı bilgi edindikten sonra sizlere bir de hangi tutar için ne kadar ödeme yapacağınız hakkında bilgi sunalım. Ziraat Bankası kredi hesaplama yapmak için bankanın web sitesinde bulunan hesaplama aracı kısmına giriş yapabilirsiniz.

Buradan, almak istediğiniz kredi türünü, tutarını ve vadesini girerek istediğiniz hesaplamayı yapabilirsiniz. Fikir edinmeniz açısından sizlere birkaç hesaplama örneği yapalım;

Tüketici ürün paketinden alacağınız tüketici kredisinde;

 • 20.000 lira kredi almak istediğinizde ve vadesi 36 ay olduğunda faiz oranınız %2,79 olarak belirlenir. Bu krediden 105 lira tahsis ücreti alınır ve aylık ödemeniz gereken rakam 803,43 lira olur. Kredinin yıllık maliyet oranı da %29,5539 olarak hesaplanır.

 

 • 40.000 lira kredi almak istediğinizde vadeniz en fazla 36 ay olur ve faiz oranınız %1,89’dan hesaplanır. Buna göre 210 lira tahsis ücretiyle birlikte aylık ödeyeceğiniz rakam 1.637,65 lira olur. Kredinizin yıllık toplam maliyet oranı da %31,3960 olarak hesaplanır.

 

 • 60.000 lira kredi almak istediğinizde vadeniz en fazla 24 ay olacaktır. Bu durumda aylık faiz oranınız %1,94’ten hesaplanır. Bu kredi için aylık olarak 3.291,35 lira taksit ödersiniz ve yıllık kredi maliyet oranınız %32,5385 olarak hesaplanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com