Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

 

Bankalar kredi verirken aylık sabit ve düzenli bir gelirinizin olmasını ister. Bunun nedeni, aldığınız kredi borcunu ödeyebilmenizdir. Sonuçta hiçbir banka borcunu ödeyemeyecek olan kişiye kredi vermek istemez. Bu nedenle gelir belgeniz ile birlikte sigorta primleriniz ve kredi notunuz da sorgulanır. Acil nakit ihtiyacınız olduğu zamanlarda ise kredinizi hemen almak istersiniz ve bankalara belge teslim etmek ya da evrak imzalamak gibi dertlerle uğraşmak istemezsiniz. Sizlere gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgi sunalım;

Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Gelir belgesi sunmadan kredi alabilmek için aylık almış olduğunu gelir karşılığında son üç aylık sigorta priminizin ödenmiş olası gerekir. Aynı zamanda kredi notunuzun da 1500 ve üzerinde olmasına önem verilir. Bunlarla birlikte başka bankalara olan borçlarınızın toplam ödemesinin aylık gelirinizin yarısını aşmıyor olmasına da bakılır. Bütün bu şartları sağlıyorsanız Aktif Bank, enpara.com, CEPTETEB, Akbank ve ING Bank gibi pek çok bankadan gelir belgesiz kredi almanız mümkündür. Bu bankaların kredilerinin özelliklerini ve örnek hesaplamalarını açıklayalım;

N Kolay gelir belgesiz kredi;

N Kolay, Aktif Bank aracılığı ile sunulan kredi platformudur. Aktif Bank müşterisi olun ya da olmayın, bu krediye oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. N Kolay’ın en önemli avantajları ise kredi verirken sizlerden herhangi bir belge, kefil, ipotek talep etmemesi ve kredi notuna önem vermemesidir. N Kolay kredi başvurusu yaptığınızda, kimlik numaranız alınır ve hem sigorta bilgileriniz hem de aylık geliriniz sistemden otomatik olarak sorgulanır. Eğer sabit geliriniz varsa ve primlerinizi son üç aydır ödeniyorsa, krediniz hemen onaylanır.

Eğer banka müşterisi değilseniz, başvurunuz onaylandığında evraklarınız kurye aracılığı ile adresinize 7-10 gün içinde teslim edilir. Evraklarınızı teslim alıp imzaladığınızda ise krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Ayrıca almış olduğunuz kredinin yanında ek bir ürün almanız da talep edilmez. Bu avantajlı krediniz diğer özellikleri ise şöyledir;

 • Bu krediyi 2.000 liradan 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için almanız mümkündür.
 • Kredinin faiz oranı, kredi notunuzun durumuna göre belirlenir. Buna göre faiz oranı, kredi notu yüksek olan kişiler için %0,98’den başlar. En yüksek uygulanan faiz oranı ise %1,89’dur.
 • Alacağınız bu krediden, kredi tutarının binde beş kadar tahsis ücreti ile birlikte hayat sigortası masrafı da alınacaktır. Hayat sigortası tutarı krediyi alacak olan kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre değişir.
 • Bu kredi için başvurularınızı Aktif Bank şubelerinden, internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan yapabilirsiniz. Bunun yanında https://www.nkolaykredi.com.tr/ adresinde bulunan başvuru formunu da doldurarak hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bulunduğunuz şehirde Aktif Bank şubesi ya da ATM’si yoksa, kredi geri ödemelerinizi hesabınıza EFT yaparak, Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden, Akbank ATM’lerinden ya da Vakıfbank ATM’lerinden yapabilirsiniz.

Odeabank nakit hazır gelir belgesiz kredi;

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Odebank da yer alır. Bu bankanın da tıpkı Aktif Bank gibi her şehirde şubesi bulunmaz. Bu nedenle yeni müşteri kazmamak için baka tarafından online kanallardan kredi hizmeti sunulmaktadır. Hatta oturduğunuz yerden online olarak banka müşterisi olabilirsiniz. Bu krediyi almak için hiçbir belge sunmanıza gerek yoktur. Yalnızca aylık gelir elde etmeniz ve kredi notunuzun yüksek olması yeterlidir. Bu kredinin diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Bu krediye başvuru yapmak için Odebanka banka şubelerini, mobil bankacılığı ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz.
 • Kredi başvurularınızı 1.000 liradan 100.000 liraya kadar yapabilirsiniz.
 • Bu kredini faiz oranı müşterilerin kredi notuna göre banka tarafından belirlenir. En yüksek faiz oranı ise %1,49 olarak uygulanır.
 • Alacağınız bu krediden hayat sigortası ve dosya masrafı kesintileri yapılır. Dosya masrafı tutarı, kredi tutarına göre değişir.
 • Alacağınız bu kredini geri ödemelerini Akbank ve PTT ATM’lerinden, Odeabank şubelerinden, iletişim merkezinden, başka bankadan EFT yaparak ya da internet şubesini kullanarak yapabilirsiniz.

Akbank gelir belgesiz kredi;

Nakit ihtiyacınız olduğu anda şubeye gitmeden ve hiçbir evrak teslim etmek zorunda kalmadan, Akbank tarafından sunulan direkt krediyi de alabilirsiniz. Üstelik bu kredi için başvurularınızı mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sallayarak yapabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler bu kadar kolay başvuru yapabilirken banka müşterisi olmayan kişiler de yalnızca cep telefonları ve kimlik numaraları ile https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak, saniyeler içinde başvuru yapabilirler. Bu kredinin diğer özellikler ise şöyledir;

 • Akbank aracılığı ile alacağınız bu kredi için başvurularınızı 44 25 25 numaralı telefonu arayarak, yukarıdaki formu doldurarak, internet şubesinden ya da mobil bankacılıktan yapabilirsiniz.
 • Bu krediyi 1.000 liradan başlayarak 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.
 • Kredinizi gelir belgesiz ve imzasız olarak alırsınız ve saniyeler içinde hesabınıza aktarırsınız.
 • Bu kredinin faiz oranı, kredi tutarına ve vadesine göre değişir. Kredi vadenizi de 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
 • Kredi hakkında detaylı bilgi almak için Akbank internet sitesine girerek aranmanızı da talep edebilirsiniz.

Denizbank gelir belgesiz kredi;

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biri de Denizbank’tır. Bu krediyi kolaylıkla alabilmek ve hemen hesabınıza aktarabilmek için yalnızca cep telefonunuzu ve kimlik numaranızı kullanarak kredi başvurusu yapmanız yeterlidir. Başvurunuz onaylandığında banka müşterisi olmasanız bile paranızı hesabınıza aktarmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Dilerseniz, yalnızca kimlik belgenizi yanınıza alarak da başka hiçbir evrak gerekmeden banka şubelerinden kredinizi alabilirsiniz.

Bu krediyi gelir belgesiz ya da hiçbir evrak göstermeden hemen alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması, aylık gelir elde ediyor olmanız ve son üç aylık sigorta priminizin ödeniyor olması gerekir. Bu kredinin diğer özellikleri ise şöyledir;

 • Denizbank aracılığı ile kredi almak için başvurularınızı internet bankacılığını kullanarak, https://www.denizbank.com/ihtiyac-kredileri/ihtiyac-kredisi-basvurusu.aspx adresine tıklayarak ya da cep şubeyi kullanarak yapabilirsiniz.
 • Bu kredini faiz oranı, internet bankacılığını kullanan kişilere özel olarak sunulur. Faiz oranları aynı zamanda kredi notuna göre de değişir. Buna göre faiz oranı %1,09’dan başlar ve en yüksek %1,49 olarak uygulanır.
 • Bu krediyi 1.000 liradan başlayan ve 55.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
 • Alacağınız bu krediden, başlangıçta bir defa olmak üzere kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınacaktır.
 • Alacağınız kredini vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
The concept of home ownership and 50 dollars high quality and high resolution studio shoot

ING gelir belgesiz kredi;

ING Bank da gelir belgesiz imzasız, evraksız ve formalitesiz kredi sunan bankalardan biridir. Bu banka, dijital bankacılık hizmeti sunduğu için online kanalları kullanan müşterilerine büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlardan biri de kredi faiz oranlarının düşük olmasıdır. Aynı zamanda formalite ile uğraşmadan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunu yaparken de hafta içini beklemek zorunda kalmasınız. Hafta sonu ya da 7/24 kredinizi alabilirsiniz. ING Bank tarafından sunulan bu kredinin özellikleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Bu krediyi 1.000 liradan 100.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
 • Kredinizin faiz oranı kredi notunuza göre belirlenir. En düşük faiz oranı %0,94’en başar. En yüksek ise %2,59 olarak uygulanır.
 • Bu krediyi 3 aydan 60 aya kadar olan vadeler ile alabilirsiniz.
 • Kredinizden, bir defaya mahsus olmak üzere dosya masrafı ve hayat sigortası masrafı alınacaktır.
 • Bu krediye başvuru yapabilmek için internet bankacılığını, mobil bankacılığı ya da https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu? Adresinde bulunan başvuru formunu kullanabilirsiniz.
 • Bu krediyi 5.000 liranın üzerinde alacak olanlar inç aynı zamanda 3 ay erteleme avantajı da sunulur.

Enpara gelir belgesiz kredi;

Gelir belgesiz, evraksız, kefilsiz ve bunlar gibi çeşitli formaliteler ile uğraşmak zorumda olmadan kredi alabileceğiz bir başka banka da enpara.com’dur. Dijital bankacılık yani şubesiz bankacılık platformu olan enpara aracılığı ile yalnızca başvuru yaparak krediniz hemen alabilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın başvurularınızı 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinizi yine oturduğunuz yerden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Enpara aracılığı ile sunulan gelir belgesiz kredi özellikleri şöyledir;

 • Enpara gelir belgesiz kredi 1.000 liradan başlayan ve 60.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunulmaktadır.
 • Bu kredini faiz oranları vade sayısına göre belirlenir. Buna göre 1-36 ay arası vadeler için belirlenmiş olan faiz oranı %1,19’dur. 36-48 ay arası vade için faiz oranı %1,24 ve 60 aya kadar faiz oranı yine %1,24’tür.
 • Enpara gelir belgesiz kredi aylık sabit geliri olan ve sigorta primi ödenen herkese sunulur. Bu kredi için kredi notu şartı aranmaz.
 • Enpara kredisini dosya masrafı olmadan alırsınız. Kredinizden yalnızca hayat sigortası masrafı tahsil edilir.
 • Enpara kredisini aylık eşit taksitler halinde geri ödersiniz.
 • Kredi başvurularınızı mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da web sitesindeki başvuru formunu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

mersin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com