Vakıfbank Herkese Devlet Destekli 125.000 TL Onaylı Kredi (HEMEN BAŞVUR)

Vakıfbank Herkese Devlet Destekli 125.000 TL Onaylı Kredi (HEMEN BAŞVUR)

Bu Kredi Kimler için?

 • Evlilik Hazırlıkları Yapanlar

 • Borçlarının Hepsini Kapatmak İsteyenler

 • Otomobilini Değiştirmek İsteyenler

 • Ev, Ofis Eşyalarını Yenilemek İsteyenler

 • Diğer Tüm İhtiyaçlarını Karşılamak İsteyenler. 

BU KREDİYE ACİL İHTİYACIM VAR! HEMEN ALMAK İSTİYORUM

Devlet bankalarından biri olan Vakıfbank, vatandaşların ekonomik sıkıntılarını çözmek amacıyla devlet destekli kredileri dağıtmaya devam ediyor. Aylık geliri olan herkes başvuru yaparak devlet destekli krediden 125.000 liraya kadar faydalanabiliyor. Bu kredi özel sektör çalışanlarına, emeklilere ve kamu çalışanlarına özel olarak veriliyor.

Piyasa şartlarına göre oldukça uygun faiz oranlarında olan bu krediden faydalanmak için tek yapmanız gereken, size en yakın Vakıfbank şubesinden başvuru yapmak. İsterseniz cep telefonunuzu kullanarak da başvuru yapabiliyorsunuz. Vakıfbank devlet destekli 125.000 TL kredi hangi özelliklerde sunuluyor ve detayları neler, sizler için araştırdık. İşte merak ettikleriniz…

Vakıfbank Devlet Destekli 125.000 TL Kredi Özellikleri Neler?

Tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilmeniz için sizlere özel sunulan bu kredi, Vakıfbank’ın kuruluş yıl dönümü kredisi olarak da adlandırılır. Kuruluşunun 68. yılına özel olarak verilen bu krediden aylık geliri olan ve bunu belgeleyebilen herkes faydalanabilir. Vakıfbank devlet destekli 125.000 TL kredi özelliklerini şöyle açıklayalım;

 • Krediyi bütçenize özel olarak hazırlanan ödeme planlarına göre alabilirsiniz. Bu ödeme planları aylık taksitli, azalan taksitli, artan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, değişken taksitli ve son taksit balon ödemeli şeklindedir.

 

 • Bu kredi 3.000 liradan 125.000 liraya kadar verilmektedir.

 

 • Kredinizi 3 bin ile 50 bin lira arasında 36 ay vadede alabilirsiniz. 50 bin ile 125 bin lira arasında ise vadenizi en fazla 24 ay olarak belirleyebilirsiniz.

 

 • Kredinizin aylık faiz oranı tüm tutarlar ve tüm vadeler için %1,55’ten başlar. Bu oran kredi notunuza göre değişir. Kredi notu 1850 ve üzerinde olanlar bu orandan faydalanabilir. Ayrıca bu bankadan maaş alan kişiler de daha uygun faiz oranlarından faydalanabilirler.

 

 • Krediden hayat sigortası ve dosya masrafı ödemeleri alınır. Bunlar bir defaya mahsus olarak kredinizin içinden tahsil edilir ve kalan tutar hesabınıza yatırılır.

Vakıfbank Devlet Destekli Kredi Nasıl Alınır?

Bu krediye başvurmak isteyen herkes, Vakıfbank devlet destekli kredi nasıl alınır sorusunu merak ediyor. Bu krediyi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine gerekli evraklarla birlikte giderek veya cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek hemen başvuru yapabilirsiniz.

Banka başvuru yapabilmek için yanınızda kimlik belgeniz, aylık gelirinizi gösterir belge, hizmet dökümü belgeniz ve ikametgâh belgeniz olmalıdır. Eğer sistemdeki adresiniz güncelse, ikamet belgesine gerek bulunmaz.

Başvurunuz şube personeli tarafından hemen alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Cep telefonunuza gelen kısa mesaj ile başvurunuzun sonucunu olumlu ya da olumsuz olarak öğrenebilirsiniz. Eğer sonuç olumluysa, yine başvuru yaptığınız Vakıfbank şubesine giderek, kredinizi hemen alabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan Vakıfbank devlet destekli kredi başvurusu yapmak için de mesajlar kısmına gelerek KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı, bir boşluktan sonra gün ay ve yıl şeklinde doğum tarihinizi, bir boşluktan sonra aylık gelirinizi yazarak 5724 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir. Yine başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır ve olumlu olması durumunda, en yakın Vakıfbank şubesine giderek, kredinizi hemen alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kimlere Verilir?

Vakıfbank kredi kimlere verilir sorusu da en sık araştırılan sorular arasında yer alır. Bankanın kendi sitesinde yalnızca emeklilere, özel sektör çalışanlarına ve kamu çalışanlarına yönelik olarak verildiği yazmaktadır. Ancak bu krediyi alabilmek için bunların yanında bazı ek şartları da taşımanız gerekir. Bu şartları şöyle açıklayalım;

 • Vakıfbank’tan kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. 1550 ve üzerinde olan herkes kolaylıkla kredi alabilirken 1100 ve 1550 arasında olanlar ipotek ve kefil teminatları ile kredilerini alabilir.

 

 • Bu krediyi alabilmeniz için sigortanızı en az üç aydır yatıyor olması gerekir. Bunu da hizmet dökümü belgeniz ile bakaya kanıtlamanız istenir.

 

 • Diğer bankalarda olan borçlarınızın toplam ödemesinin maaşınızı yarsını aşmıyor olması gerekir. Aksi halde bu bankadan kredi almanız uygun görülmez. Maaşınızın yarısına denk gelen kısmına kadar ödeme belirleyebilirsiniz ve bu tutara göre alacağınız kredinin limiti belirlenir.

 

 • Krediye başvuru yapabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.

 

 • Krediyi almak için ipotek verecekseniz, eş rızasının alındığı imzalı belgeyi, bankaya teslim etmeniz gerekecektir.

 

 • Bankanın istemesi halinde bir adet kefil bulundurmanız gerekir ve bu kefil için de yukarıdaki evraklar istenir.

Vakıfbank Devlet Destekli Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Vakıfbank devlet destekli kredi hesaplama yapabilmek için bankanın web sitesine girmeniz yeterlidir. Burada bulunan hesaplama aracını kullanarak dilediğiniz kredi için hesaplama yapabilirsiniz.

Hesaplama yaparken almak istediğiniz kredi tutarını ve vade sayısını girmeniz yeterlidir. Hesaplamanızın sonucunda ne kadar faiz ve masraf ödeyeceğinizi, krediye toplamda ne kadar ödeyeceğiniz gibi bilgileri görebilirsiniz. Örnek olması açısından sizlere bir hesaplama yapalım;

 • Vakıfbank devlet destekli krediye 40.000 lira için ve 36 ya vadede başvuru yaptığınızda, faiz oranınız %1,55’ten hesaplanırsa ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 1.534,25 lira olacaktır. Bu krediden 200 lira tahsis ücreti alınır. Kredinin yıllık toplam faiz oranı ise %25,2293 olarak hesaplanır.

Bu tutarlar, aylık eşit taksitle krediyi aldığınız varsayılarak hesaplanmıştır. Eğer ödeme planınızı değiştirirseniz ve faiz oranınız da kredi notunuza göre değişirse, ödeme tutarınız farklılık gösterecektir. Bu nedenle en doğru hesaplama bilgisini, banka şubelerinden edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com