Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi

Otomatik ödeme, bankalardaki kredi kartınıza ya da hesabınıza tüm faturalarınızı bağlatarak, bu faturaların son ödeme gününde ödenmesini sağlayan bir avantajdır. Otomatik ödeme talimatı vererek, faturalarınızın zamanında ödenmesini sağlayabilir ve unuttuğunuz faturaların sizlere kötü sürprizler yaşatmasını önleyebilirsiniz. Bu talimatların ödenmesi için banka hesabınızda paranızın olması ya da kredili mevduat hesabınızın olması gerekir. Aynı şekilde kredi kartınızda da yeterli bakiyenin olması gerekir. Denizbank, otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine yeni bir kampanya yaparak sıfır faizli kredi alma imkânı sunmaktadır. Denizbank otomatik ödeme talimatınıza sıfır faizli kredi nasıl verilir ve detayları nelerdir açıklayalım;

Denizbank otomatik ödeme talimatınıza sıfır faizli kredi nasıl verilir, özellikleri nelerdir?

Denizbank’tan otomatik ödeme talimatı vermek için yapmanız gereken faturalarınızın abone kodlarını yanınıza alarak banka şubelerine gitmenizdir. Aynı zamanda internet bankacılığından mobil bankacılıktan ya da telefon bankacılığını kullanarak da otomatik ödeme talimatı verebilir, sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bu kredinin genel özelliği Denizbank hesabınıza en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermenizdir. Bu sayede 1.000 liraya 12 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Kredinizi masrafsız ve faizsiz olarak alırsınız. Bu krediyi alabilmeniz için banka tarafından sunulan bazı şartları da yerine getirmeniz gerekir.

Denizbank sıfır faizli kredi şartları nelerdir?

Bu krediyi hemen alabilmek ve kullanabilmek için Denizbank tarafından istenen şartlar şunlardır.

 • Denizbank’tan ilk kez açtıracağınız kurtaran hesabınızın olması gerekir.
 • Bu hesaba en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekir.
 • Vermiş olduğunuz talimatların bir yıl içinde en az 4 kez tahsil edilmiş yani ödenmiş olması gerekir.
 • Fatura ödemelerinin kurtaran hesaptan yapılmış olması gerekir.
 • Açılan bu hesabın en az bir yıl süre ile kapatılmamış olması gerekir.

Kurtaran hesap, Denizbank’ın sunmuş olduğu kredili, mevduat hesabıdır. Bu hesaba sahip olan kişilerin otomatik ödemeleri, hesaplarında para olmasa bile artı paralarından kullanılarak ödenir. Kurtaran hesap, paranız olmasa bile nakit kullanabileceğiniz bir hesaptır. Yukarıda saymış olduğumuz koşulların ihlal edilmesi ya da otomatik ödeme talimatlarının iptal edilmesi durumunda hesabınızdan 80 lira tahsil edilecektir. Bu para, sizin onayınıza ya da imzanıza gerek duyulmadan kesilir. Çünkü kampanya şartlarını kabul ettiğinizde ve bu şartlara uymadığınızda, zaten bu 80 lirayı ödemeyi kabul etmiş olursunuz.

Denizbank otomatik ödeme talimatınıza sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanıp 1.0000 lira olan kredinizi 12 ay taksitli aldığınızda, aylık olarak 83,33 lira ödersiniz. Bu krediden dosya masrafı da alınmaz.

Denizbank kurtaran hesap nedir, özellikleri nelerdir?

Yukarıdaki anlattığımız kampanyadan yararlanabilmeniz için kurtaran hesabınızın olması gerektiğinden bahsetmiştik. Peki nedir bu kurtaran hesap ve ne işinize yarar?

Kurtaran hesap, vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanan ve acil paraya sıkıştığınız anda 12 taksite kadar kredi kullanabileceğiniz bir hesaptır. Kurtaran hesabınıza tanımlanmış olan para limiti kadar nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve bu parayı 12 taksitte ödeyebilirsiniz. Kurtaran hesabın bir başka avantajı ise almış olduğunuz nakit paranın faiz oranının oldukça düşük olmasıdır.

Kurtaran hesap ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hiçbir belgeye, formaliteye ya da kefile gerek duymadan, 7/24 karşılayabilirsiniz. Üstelik aldığınız nakit parayı isterseniz peşin olarak, isterseniz de 12 taksite kadar vade ile geri ödeyebilirsiniz. Peşin ödemelerinizde 40 güne kadar faiz alınmaz.

Kurtaran hesap özellikleri nelerdir?

 • Kurtaran hesap, faturalarınızın zamanında ödenmesini sağlayan, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayan ve istediğiniz an para çekebileceğiniz bir hesaptır.
 • Bu hesaptan alacağınız nakitlerinizi 12 aya kadar taksitlendirme imkânınız bulunur.
 • Kurtaran hesabınızın limit, aylık gelirinize göre belirlenir. Bu nedenle hesabınızın bir limiti yoktur. Bazı müşteriler için 1.000 lira olurken bazı müşteriler için 100.000 lira kurtaran hesap limiti tanımlanabilir.
 • Kurtaran hesabınıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarınız, hesabınızda para olmasa bile düzenli olarak ödenir. Bu sayede unuttuğunuz faturalarınızı dert etmek ve kötü sürprizler ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız.
 • Denizbank kartınız varsa ve kurtaran hesabınız, bu karttaki tanımlı hesabınıza bağlıysa, kartınızı kullanarak dilediğiniz iş yerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Hesabınızda para olmasa bile kurtaran hesap limitinizle alışveriş yapma imkânınız bulunmaktadır.
 • Kurtaran hesabınızda yalnızca kullandığınız gün kadar faiz işletimi yapılır. Eğer bu hesabı kullanmazsanız, faiz işletimi de yapılmaz.

Kurtaran hesap taksitli kullanım özellikleri nelerdir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu avantajlı hesabı taksitli olarak da kullanabilirsiniz. Taksitli kulanım için aşağıdaki özelliklerden yararlanırsınız;

 • Kurtaran hesabın taksitli kullanımı için ayrı bir limiti verilmez. Kurtaran hesabınızın limiti ne kadarsa, o kadar tutar için taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Kurtaran hesabınızdan taksitli para kullanımı için banka ATM’lerini, banka şubelerin, telefon bankacılığını ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz.
 • Taksitli kurtaran hesabın en az kullanım tutarı 20 liradır. Bu tutarın altında taksitli kulanım yapamazsınız.
 • Almış oldunuz taksitli parayı 3, 6, 9, ya da 12 taksitte geri ödeyebilirsiniz. Taksit vadesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Taksitli kullanım yaptıktan sonra ilk taksit tarihiniz, bir sonraki ayın son iş gün olacaktır.
 • Hesabınızda paranız olsa bile kurtaran hesabınızın limitini kullanarak taksitli kullanım yapabilirsiniz.
 • Aylık taksitlerinizi ödemeniz halinde, kurtaran hesap gecikme faizleri işletilecektir.
 • Kurtaran hesaptan taksitli para aldığınızda, eksterniz ve ödeme planınız tarafınıza e-posta yoluyla iletilecektir.

Kurtaran hesap başvuruları nasıl yapılır?

Kurtaran hesaba sahip olmak için Denizbank şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Bu hesaba sahip olmanızın en önemli şartı banka müşterisi olmanız ve hesabınızı aktif olarak kullanmanızdır. Banka müşterisi olmayan kişilerin öncelikle Denizbank’tan vadesiz hesap açtırmaları gerekecektir.

Bu hesaba sahip olmak için telefon bankacılığından, SMS bankacılığından ya da internet bankacılığından da başvuru yapabilirsiniz. SMS bankacılığını kullanarak başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek “KURTARAN” yazmanız ve bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazmanız gerekir. Ardından 3280’e kısa mesaj göndererek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonucunuz 5 dakika içinde cep telefonunuza gönderilir. Sonuç olumluysa size gelen mesajda ne kadar limit tanımlandığı da belirtilecektir. Bu başvurudan sonra yapmanız gereken ise Denizbank şubelerinden herhangi birine ikametgâh belgeniz ve kimlik belgeniz ile başvuru yapmak olacaktır.

Denizbank kurtaran hesap faiz oranı nasıldır?

Denizbank’ın sunmuş olduğu bu avantajlı hesabın faiz oranları her yıl güncellenir. Geçtiğimiz yıl %1,6 olan bu hesabın faiz oranları 2020 yılında %1,4’e düşürülmüştür.

Banka tarafından alınacak olan vergiler hariç olmak zere bu hesaptan alacağınız peşin para tutarı için günlük olarak %1,4 faiz işletilecektir.

Bu hesaptan alacağınız taksitli nakit tutarları için de yine aylık olarak %1,4 faiz oranı işletilir. Taksitli alacağınız paralar için toplamda ne kadar faiz oranı ödeyeceğiniz, ödeme planınızda gösterilecektir. Ayrıca taksitli kullanımlarda, ekstra masraf ya da komisyon gibi ücretler alınmaz. Siz de otomatik ödeme talimatı vererek Denizbank sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanmak, acil nakit ihtiyacınız olduğu anda hiçbir formaliteye gerek kalmadan para çekebilmek ve faturalarınızın günü geldiğinde düzenli şekilde siz yorulmadan ödenmesini sağlamak için hemen kurtaran hesap başvurusu yapın.

Denizbank diğer kredi çeşitleri nelerdir?

Denizbank, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birden fazla kredi çeşidi sunmaktadır. Bireysel ve ticari olan müşteriler için sunulan kredi çeşitleri farklılık gösterir. İhtiyaç kredisi genellikle bireysel müşteriler tarafından tercih edilir. Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi çeşitleri ise eğitim kredisi, borç transferi ihtiyaç kredisi, bireysel finansman kredisi, enerji tasarruf kredisi, cebimde kredi, tüketici kredisi ve PTT ihtiyaç kredisi şeklindedir. Sizlere bu kredilerin özellikleri hakkında detaylı bilgi sunalım;

Denizbank eğitim kredisi nedir ve özellikleri nelerdir?

Denizbank eğitim kredisi üniversite, burs ve özel okul ücretlerinin karşılanması amacıyla sunulan bir kredidir. Bu krediyi 60 ay vadeye kadar alma imkânınız bulunur. Bu sayede uygun faiz oranları ile alacağınız eğitim kredisi ile hayalinizdeki eğitimi ertelemeden almaya başlayabilirsiniz. Bu krediye başvuru yapabilmek için nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz, öğrenci kabul belgeniz ve yerleşim yerine ait ikametgâh belgenizi teslim etmeniz gerekir. Bu kredinin faiz oranı %1,54 olarak uygulanır ve kredinizi en yüksek 55.000 lira tutarında alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com