Denizbank %2,19 Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi

Denizbank %2,19 Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi

Denizbank hem dijital bankacılıktan hem de mobil bankacılıktan uygun faiz oranları ile kredi sunan banaklardan biridir. Bu banka emeklilere ve çiftçilere özel çok sayıda kredi kampanyası düzenler. Aynı zamanda çalışanlar ve esnaflar için de çeşitli avantajları bulunur. Denizbank ihtiyaç kredisi farklı faiz oranlarında ve kişiye özel ödeme planları ile sunulur. Bu bankanın kredileri hakkında detaylı bilgi verelim;

Denizbank ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Eğitim, sağlık, ev eşyaları ve okul masrafları gibi pek çok kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için Denizbank tarafından uygun faiz oranlarında ihtiyaç kredisi sunulur. Bu krediye sahip olmak için aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması yeterlidir. Denizbank, müşterilerinin kredi notuna göre faiz oranı belirler. Bu nedenle kredi faiz oranları farklılık gösterebilir. Bu banka aynı zamanda düşük kredi notuna bile kefil ya da ipotek karşılığında, istenilen miktarda kredi verebilmektedir. Bu kredinin diğer özellikleri aşağıdaki gibi açıklanabilir;

 • Denizbank ihtiyaç kredisini 3 aydan başlayan ve 60 aya çıkan vadeler ile alabilirsiniz.
 • Bu kredi için faiz oranları %1,99’dan başlar ve vergilerle birlikte %2,19’ kadar yükselir.
 • Kredinizi sabit faizli olarak eşit taksitli ya da esnek taksitli ödeme planına uygun şekilde alabilirsiniz.
 • Kredi başvurunuz en geç bir gün içinde cevaplanır.
 • Kredi geri ödeme günlerinizi, kredinizi aldıktan sonraki ilk 45 gün içinde kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Bu krediyi 3.000 liradan 60.000 liraya kadar alabilirsiniz daha yüke tutarlar için başvurularınızı banka şubelerinden yapmanız gerekir. Banka, yüksek limitli krediler için ipotek isteyebilir.
 • Bu krediden kredi tutarının binde beşi tutarında, bir defaya mahsus olmak üzere ve başlangıçta, dosya masrafı alınır. Krediniz için aynı zamanda hayat sigortası masrafı da ödersiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi için gerekli olan belgeler nelerdir?

Denizbank ihtiyaç kredisi avantajlı faiz oranlarından yararlanmak ve kredinizi hemen kullanabilmek için banka müşterisi olmayan kişilerin aşağıdaki belgeleri, başvur sırasında yanlarında bulundurmaları gerekir;

 • Bireysel kredi başvuru formu doldurulmalıdır.
 • Kimlik belgesini aslı ya da fotokopisi olmalıdır. Bunun yerine pasaport ya da ehliyet de kullanılabilir.
 • Maaşlı olarak çalışanlar için gelir belgesi olarak maaş bordrosu verilmelidir.
 • Maaşlı olarak özel sektörde çalışanlar için maaş yazısı ile birlikte şirketin imza sirküleri verilmelidir.
 • Serbest meslek sahipleri için son 3 yıllık vergi levhası verilmelidir.
 • İkametgahınız güncel değilse, yerleşim yeri için ikametgâh belgesi ya da adresinin yazılı olduğu bir adet fatura belgesi verilmelidir.
 • Kira geliri beyan edildiğinde, kira kontrat belgesi ile birlikte gayrimenkulü fotokopisi ve bu gelirin alındığı banka hesabının dekontu verilmelidir.
 • Faiz geliri beyan edilmişse yatırım hesabının dokümanı verilmelidir.
 • Çalışanlar için hizmet dökümü belgesi istenir. Bu belgede son üç aya ait sigorta primlerinizin yatırılmış olasına bakılır.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için birden fazla seçeneğiniz bulunur. Eğer banka müşterisi değilseniz ve alacağınız kredi limiti yüksekse yukarıdaki belgeler ile birlikte banka şubelerinden başvuru yapmanız gerekir. Ancak banka müşterisi olan kişilerin biden fazla başvur seçeneği bulunur. eSizler bu başvuruları nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak anlatalım;

Denizbank telefon bankacılığından ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Telefon bankacılığından başvuru yapmak için banka müşterisi olmanız gerekmez. 0850 222 08 00 numaralı telefonu arayarak, kimlik numaranızı tuşladığınızda müşteri temsilcilerine bağlanırsınız. Kredi başvurusu yapmak istediğinizi beyan ettiğinizde, sizin için en güncel kampanyadan ve en güncel faiz oranından kredi başvurunuz yapılacaktır. Başvuru için gerekli olan bilgileri eksiksiz olarak temsilcinize beyan etmeniz gerekir.

Başvurunuz alındıktan sonra bir gün içinde sonuçlanır ve onaylanan krediyi banka şubelerinden alabilirsiniz. Eğer banka müşterisiyseniz, krediniz onaylandığında internet bankacılığından ya da mobil bankacıktan kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için internet bankacılığı kullanımı nasıldır?

Denizbank’ın avantajlı ihtiyaç kredilerine internet bankacılığını kullanarak, saniyeler içinde başvuru yapabilirsiniz. Bu başvur için hafta sonunun bitmesini ya da mesai saatlerinizi beklemeye gerek bulunmaz. Nakit ihtiyacınız olduğu anda bu başvuruyu 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinin evrak vermeye ya da imza atmaya gerek kalmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik, internet bankacılığından yapacağınızı başvurularda avantajlı faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz.

 • Bu başvuru için ilk olarak https://www.denizbank.com/ adresine tıklayın ve ana sayfaya gelin.
 • Sağ üst köşede bulunan “internet bankacılığı” yazan yerden girişinizi sağlayın.
 • Giriş için kullanıcı adınızı, kimlik numaranızı, banka kartı numaranızı ya da banka kredi kartı numaranızı kullanabilirsiniz. Bunlarla birlikte size özel olarak verilen şifreyi de kullanmanız gerekir. Eğer şifreniz yoksa, müşteri hizmetlerini arayarak hemen şifrenizi alabilirsiniz.
 • Girişinizi tamamlamak iç cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girmeniz gerekir.
 • Menü kısmına gelerek “krediler / kredi başvurusu “adımlarından hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Başvurunu için yalnızca kredi tutarını ve vadesini girmeniz yeterli olacaktır.
 • Başvurunuz hemen alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Onaylanan krediniz hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için mobil bankacılığın kullanımı;

Mobil bankacılık, cep şubesi olarak da adlandırılır. Banka şubelerinden yapacağınız çok sayıda işlemi cep şubeden de yapabilirsiniz. Denizbank’ın cep şubesinin ismi ise Mobil Deniz’dir. Bu banka, mobil bankacılıktan kredi başvurusu yapan müşterilerine çok daha uygun faiz oranlarında kredi sunmaktadır. Bu krediyi de hafta sonunu ya da tatil günlerin beklemek zorunda kalmadan alabilir ve başvurularınızı 7/24 yapabilirsiniz.

 • Bu başvuru için cep telefonunuz Mobil Deniz uygulamasını indirmeniz gerekir. Bunun için Play Store ya da Apple Store mağazalarına giriş yapabilirsiniz.
 • Uygulamayı arattıktan sonra karşınıza çıkan cep şubesini hemen ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.
 • Giriş için kimlik numarası, banka kartı numarası, kredi kartı numarası ya da kullanıcı adınız ile birlikte parolanızı da kullanmalısınız. Eğer parolanız yoksa, müşteri hizmetlerinden telefon aracılığıyla hemen alabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da yani güvenlik kodunu da girdikten sora menü kısmına gelmelisiniz.
 • “Kredi / kredi başvurusu” adımlarını takip ederek sizden istenen kredi tutarı ve kredi vadesi gibi bilgileri girdikten sonra hemen başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır ve onaylanan kredinizi avantajlı faiz oranlarından hemen hesabınıza aktarıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için web sitesi kullanımı;

Banka müşterisi olun ya da olmayın, %1,09’dan başlayan faiz oranında kredinizi hemen alabilmek için web sitesini de kullanabilirsiniz. Web sitesinden 7/24 kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca yine esnek ödeme planı seçebilir ve 60 aya varan vadelerden de faydalanabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişiler buradan başvuru yaptıktan sonra onaylanan kredilerini almak için banka şubelerine gitmelidir. Banka müşterisi olan kişiler de onaylana kredilerini Mobil Denizden ya da internet bankacılığından kullanabilirler.

 • Bu başvuruyu yapabilmek için https://www.denizbank.com/ihtiyac-kredileri/ihtiyac-kredisi-basvurusu.aspx adresine tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza açılan sayfadaki istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuz sırasında cep telefonunuz yanınızda bulundurmayı unutmayın.
 • Kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda bulunan güvenlik kodu bilgilerini girdikten sonra devam” kısmına tıklayın.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girdikten sonra başvurunuza devam edeceğiniz yeni bir ekran açılır.
 • Bu ekranda yer alan kişisel bilgilerinizi, çalışma ve adres bilgilerinizi, aylık geliri bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için aranan koşullar nelerdir?

Denizbank ihtiyaç kredisi, Web’de kredi adı altında sunulmaktadır. Bu nedenle bu krediyi banka müşterileri, anında alabilmektedir. Eğer banka müşterisi değilseniz tüketici kredisi kampanyasına başvuru yapmanız gerekir. Denizbank anında ihtiyaç kredisi kullanımı için başvurularınızı saat 9:00 ve 21:00 aralığında, internet bankacılığından ve mobil bankacılıktan yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yapabilmek için aşağıdaki koşulları taşımanız istenecektir.

 • İlk olarak kredi notunuza bakılır. Kredi notunuzu yüksekse, bu krediyi uygun faiz oranlarında alabilirsiniz. Kredinin faiz oranları, Denizbank müşterilerinin kredi notuna göre belirlenir.
 • İkinci koşul ise aylık gelir elde etmenizdir. Maaşlı olarak bir işte çalışıyorsanız ya da serbest meslek geliriniz varsa, bu krediyi hemen alabilirsiniz. Ayrıca düzenle kira geliri olanlar da bu krediye başvuru yapabilmektedir. Ancak kira geliri aldığınıza dair belgeleriniz Denizbank şubelerinde olmalıdır.
 • Bu krediye başvuru yapabilmeniz için bir diğer önemli şart da diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı zamanında ve düzenli şekilde ödemenizdir. Buna göre son altı ay içinde gecikmeli ödenmiş borcunuzun bulunmaması gerekir.
 • Bu kredinin üst limiti banka tarafından ve müşteriye göre belirlenir. Denizbank tarafından belirlenen limit tutarında kredi kullanma imkânınız bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com