50.000 TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

50.000 TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak yıl içerisinde kredi kampanyaları düzenlemektedirler. Müşterilerinin kredi notlarının düşmesinin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Her hangi bir bankadan kredi kullanmak istediğinizde eksiksiz olarak bankaya belgelerinizi sunmanız gerekmektedir. Bu nedenle doğru ve eksiksiz olarak belgeleriniz beyan etmeniz halinde krediniz değerlendirilmeye alınarak size kısa zamanda kredi alıp alamayacağınız konusunda net bilgiler verilmektedir. Ayrıca bankaların kara listesinde yer almıyor iseniz aynı gün içerisinde krediniz çıkabilmektedir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz miktar 50.000 TL ise bazı bankalar sizden kefil istemeden bu krediyi kullandırabilmektedirler. 50.000 TL kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir? Yazımızda bulabilirisiniz.

50.000 TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi kullanmak istediğinizde sizden kimlik fotokopiniz, adresiniz gösteren bir fatura, maaş bordonuz ve ipotek veya kefil talep edilmektedir. Kefil genel olarak büyük meblağlarda kredi kullanmak isteyen müşterilerden talep edilmektedir. 50.000 TL kefilsiz kredi veren bankalar genel olarak sizden gelir gider oranlarınızı gösterir belgeler isteyerek kredinizin limitini belirlemektedirler.  Bunun için kredi başvurunuzu yaparken gelir gider evraklarınızı da yanınızda hazır bulundurunuz.

Bankalar genel olarak ekonomik olarak kredi kullanıcılarını sıkıntıya sokmamak adına beyan edilen maaş bordosunda yazan rakamın 10 ya da 15 katı kadarını kredi olarak kullandırmaktadırlar. Kefilsiz olarak size sunulan kredi boranda belirlenmektedir.

Kara listede değil iseniz ve başka banklardan hakkınızda yasal bir işletme başlatılmamış ise 50.000 TL kefilsiz kredi veren bankalar size bu krediyi kullandıracaktır.

Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor?

Bankalar müşterilerine ihtiyaç ve tüketicisi kredisi olarak bu kefilsiz kredileri kullandırmaktadır.  İşte sizin için 50.000 TL kefilsiz kredi veren bankalar;

 • Ziraat Bankası: 1,43 faiz oranları ile kefilsiz kredi kullanımı sağlamaktadır.
 • Halk Bankası: 48 ay vade seçenekleri ile 1,35 faiz oranları ile müşterileri için kredi kullanma imkânı sağlamaktadır.
 • Akbank: 1,51 den başlayan faiz oranları ile 48 ay vadede kredi kullanımı müşterilerine sağlamaktadır.
 • Anadolubank: 1,95 faiz oranları ile yine 48 ay vade seçeneği ile belgelerini eksiksiz sunan müşterileri için krediyi hemen kullandırmaktadır.
 • Fibbanka: 1,33 faiz oranları ile uygun vade seçenekleri sayesinde müşterilerine kefilsiz kredi vermektedir.
 • ŞekerBankası: bankanın şubelerine giderek 48 ay vadeli ve 1,75 faiz seçenekleri ile kısa zamanda kredi alabilirisiniz.
 • Turkishbank: 1,65 faiz oranı ile müşterilerine kredi kullandırmaktadır.
 • TEB: 1,30 faiz oranı ile kefilsiz olarak kredi kullanımını müşterilerine sunmaktadır.
 • İş Bankası: 48 ay vade 1,39 faiz
 • Yapıkredi: 1,51 48 ay vade
 • AlternatifBank: 155 faiz oranı ve 48 ay vade
 • Deniz bank: 1,04
 • HSBC: 1,45
 • ICBC: 1,35
 • Odeabank: 1,59
 • Finansbank: 1,33
 • Garanti Bankası: 1,49
 • Albaraka: 1,55
 • Kuveyt Türk: 1,51 faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği ile kefilsiz olarak kredi vermektedir. Sizde dilerseniz sıraladığımız bu bankalardan kolaylıkla kredi kullanabilirisiniz.

Aktif Bank 50.000 TL kefilsiz kredi;

Aktif Bank, kefilsiz ve belgesiz kredi sunan bankalardan biridir. Bu bankanın online kanallarını kullanarak, banka müşterisi olmasanız bile krediniz kullanabilirsiniz. Bu bankadan kredi notu düşük olan kişiler de dahil olmak üzere herkes, kefilsiz olarak kredi alma imkânına sahiptir. Ancak bu krediyi kefilsiz ve şartsız olarak alabilmek için aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması gerekir. Bu bankadan 2.000 liradan başlayarak 50 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanma imkânınız bulunmaktadır. Bu kredinin 12 aylık vadesi için tüm tutarlarda kredi faiz oranı %1,39 olarak belirlenir. Diğer tüm tutar ve vadeler için kredi faiz oranı ise %1,89’dur.

Bu krediden hayat sigortası ve dosya masrafı alınacaktır. Kredinizden alınacak olan dosya masrafı tutarı, kredi tutarının binde beşi kadardır. Hayat sigortası masrafı ise kredi tutarına, krediyi alacak olan kişinin cinsiyetine ve kredi vadesine göre değişir. Ayrıca krediyi çeken kişinin yaşına göre de hayat sigortası masrafı değişecektir.

Finansbank 50.000 TL kefilsiz kredi;

Finansbank, kredi notu düşük olan kişilere bile kredi sağlayan bankalardan biridir. Kredi notunuz 900 seviyelerinde olsa bile bu bankaya kefil ve ipotek sunarak kredi alabilirsiniz. Bu bankadan kefilsiz olarak kredi alabilmeniz için de kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması, aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması şartlarına bakılır. Bu şartları sağlıyorsanız bu bankadan 1.000 liradan 65.000 liraya kadar, uygun faiz oranlarında kredi alabilirsiniz. Bu bankanın kredi faiz oranları %0,99’dan başlar ve müşterilerinin kredi notuna göre değişir. Bu kredi için başvurularınızı banka şubelerinden, Finansbank internet sitesinde bulunan başvuru formundan, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından yapabilirsiniz. Aynı zamanda SMS bankacılığını kullanarak da kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bankadan 50.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak istediğinizde bu kredini aylık faiz oranı %0,99’dan başlayacaktır. Bu koşullar altındaki krediniz için aylık olarak 1.170,06 lira ödersiniz. Bu krediye geri ödenecek toplam tutar da 70.203,60 lira olarak hesaplanır. Bu krediden hayat sigortası masrafı ve dosya masrafı alınacaktır.

Enpara 50.000 TL kefilsiz kredi;

Enpara.com, dijital bankacılık alanında en çok tercih edilen bankalardan biridir. Bunun nedeni, bu bankanın şubesiz bankacılık hizmeti vermesi ve masrafı olmamasıdır. Enpara, kredilerinden dosya masrafı almadığı gibi kredi faiz oranlarını da oldukça uygun belirlenmiştir. Bu bankadan alacağınız kredini faiz oranı kredi notunuza göre değişir.

Enpara 50.000 TL kefilsiz kredi alabilmek için aylık sabit gelir elde ediyor olmanız ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması yeterlidir. Bunların dışında başka bir şart aranmaz ve kefil gibi teminatlar istenmez. Bu bankadan 1.000 lirada 60.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanız mümkündür. Kredinizi 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Üstelik kredinizden dosya masrafı da alınmaz. Kredi başvurularınız için web sitesindeki başvuru formunu doldurabilir ya da internet bankacılığı ile birlikte mobil bankacılık uygulamalarını da tercih edebilirsiniz.

Bu bankadan 50.000 lira ve 60 ay vadeli kredi aldığınızda;

 • Kredi faiz oranı; %1,15 olur.
 • Aylık ödenecek taksit tutarı; 1.230,83 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 73.849,80 liradır.

ING Bank 50.000 TL kefilsiz kredi;

ING Bank, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için 60 aya varan vadeler ile uygun kredi seçenekleri sunmaktadır. Bu bankadan kredi alabilmeniz için aylık gelir elde etmeniz yeterlidir. Kredinizin faiz oranı kredi notunuza göre belirlenir. Bu durumda kredi notunuz 1550 ve üzerinde ise en düşük faiz oranı ile kredinizi alabilirsiniz. ING Bank 50.000 TL kefilsiz kredi özellikleri ise şöyledir;

 • E-kredi adı verilen bu kredi kampanyasından 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz.
 • Kredinizin vade aralığını 3-60 ay arasında belirleyebilirsiniz.
 • Bu krediden dosya masrafı alınır ancak bu tutar, kredi tutarının binde beşini geçemez.
 • Kredinizde hayat sigortası zorunluluğu yoktur. Hayat sigortanızı bu bankadan yaptırabileceğiniz gibi başka bir sigorta acentesinden de yaptırabilirsiniz.
 • Alacağınız kredinin faiz oranı %0,79 ile %2,59 arasında değişecektir.
 • ING Bank ihtiyaç kredisini 5.000 liranın üzerinde alırsanız, 3 ay erteleme avantajında da hemen faydalanabilirsiniz.
 • Bu krediye başvurularınızı web sitesindeki başvuru formundan, internet şubeden ya da mobil şubeden yapabilirsiniz.

ING Bank aracılığı ile 50.000 lira olan kredini 60 ay vade ile aldığınızda;

 • Kredi faiz oranı; %0,79 olur.
 • Alınacak dosya masrafı tutarı; 250 liradır.
 • Aylık ödenecek taksit tutarı; 1.097 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 65.791,20 liradır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com