Gelir Belgesiz 30 Bin TL Kredi Veren 8 Banka

Gelir Belgesiz 30 Bin TL Kredi Veren 8 Banka

Bankalar, kredi verirken gelir belgesi, kredi notu, sigorta primi gibi şartlara bakarlar. Kredi notu yüksek olan kişiler, özellikle müşterisi oldukları bankalarda gelir belgesiz, evraksız ve kefilsiz kredi almak hakkına sahih olurlar. Diğer bankalara da başvuru yaptıklarında, kredilerini alabilirler. Bankalar gelir belgesiz verdikleri kredilerinin limitlerini genellikle düşük tutarlar. Bazı bankalar 15 bin lira verirken bazıları 30 bin, bazıları ise 45 bin liraya kadar çıkabilir. Gelir belgesiz 30 bin TL kredi veren bankalar ve detaylarını açıklayalım;

Gelir belgesiz kredi veren 8 banka hangileridir, kredi özellikleri nelerdir?

Gelir belgesiz kredi veren bankalar, genellikle şubesiz bankacılık hizmet veren bankalardır. Bu bankalar CEPTETEB, Aktif Bank, Enpara.com, ING Bank, Odebank, Akbank, Garanti Bankası ve TEB’dir. Bu bankaların vermiş oldukları gelir belgesiz kredilerinin özelliklerini ve başvuru kanallarını açıklayalım;

1. CEPTETEB gelir belgesiz kredi nasıl verilir özellikleri nelerdir?

CEPTETEB, TEB tarafından sunulan şubesiz bankacılık hizmetinin adıdır. TEB müşterisi olan kişiler otomatik olarak CEPTETEB müşterisi olabilir ve avantajı kredi fırsatından yararlanabilirler. Kredileri masrafsız olan yani kredilerinden dosya masrafı alınmayan bu banka tarafından 50 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Bu bankanın şube giderleri olmadığı için kredileri de masrafsızdır ve kredi faiz oranları, piyasaya göre biraz daha düşüktür.

CEPTETEB gelir belgesiz krediye başvuru yapabilmek için https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=CEPTETEB&Banner=ihtiyac-kredisi-hesaplama&KuponNo=ust#Step1 adresini ziyaret edebilirisiniz. Bu adreste yer alan başvuru formunu 7 adımda doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştikten sonra banka yetkilileri tarafından istediğiniz adreste ve saatte ziyaret edilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi bu ziyaretle birlikte evraklarınızı imzaladıktan sonra, hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediye başvuru yapabilmek için internet bankacılığını ve mobil bankacılığı da kullanabilirsiniz.

CEPTETEB aracılığı ile 30 bin lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak istediğinizde, bu kredini faiz oranı %1,08 olacaktır. Bu faiz oranına göre ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 722,42 lira olur. Dosya masrafı alınmayan bu kredidense yalnızca sigorta masrafı alınacaktır. Bu kredi için geri ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı 43.345,34 lira olur. Kredinin yıllık efektif faiz oranı ise %16,7100 olarak hesaplanır.

2. Aktif Bank gelir belgesiz kredi nasıl verilir, özellikleri nelerdir?

Aktif Bank, banka şubelerinin yanında online kanallardan bankacılık hizmeti veren bir kurumdur. Kredi başvurularınızı online olarak Türkiye’nin her yerinden yapabilir ve onaylanan krediniz hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu bankanın en büyük avantajı ise kredi notuna ve gelir belgesine önem vermemesidir. Kimlik numaranızı kredi başvurusu sırasında sisteme gediğinizde, gelir belgeniz ve sigorta prim bilgileriniz otomatik olarak sorgulanır. Bu nedenle sizden gelir belgesi, kefil ya da başka herhangi bir evrak istenmez. Banka müşterisi olun ya da olmayın başvurularınızı online kanallardan yapabilirsiniz.

Banka müşterisi olan kişiler kredi başvurularını Aktif Bank internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan yapabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler de başvuru için https://www.aktifbank.com.tr/tr/bireysel/n-kolay-krediler/internetten-aninda-kredi adresini kullanarak, burada bulunan “hemen başvur” kısmına tıklayabilirler.

Aktif Bank aracılığı ile almış olduğunuz krediyi geri ödemek için Aktif Bank şubelerini, internet ya da mobil bankacılığı,  PTT şubelerini, PTTMatikleri, Akbank ve Vakıfbank ATM’lerini ya da Nkolay kartınıza başka banka şubelerinden para yatırma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Aktif Bank aracılığı ile 3 aydan 60 aya kadar varan vade seçeneklerinde, 40.000 liraya kadar kredi alabilirsiniz. İlk 12 aylık vadeler için tüm tutarlarda kredi faiz oranı %1,39 olarak hesaplanır. Bunun dışındaki tüm tutarlar ve tüm vadeler için kredi faiz oranı %,189 olarak hesaplanır. Aktif Bank, kredilerinden dosya masrafı almaktadır.

Aktif Bank gelir belgesiz kredi almak için 60 ay vadede 30.000 liralık başvuru yaptığınızda, kredinizin faiz oranı %189 olacaktır. Bu faiz oranı için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 919,64 liradır. Bu krediden 150 lira dosya masrafı alınır.

3. Enpara.com gelir belgesiz kredi nasıl verilir, özellikleri nelerdir?

Enpara.com, Finansbank tarafından sunulan şubesiz bankacılık platformudur. Enpara da banka giderleri olmadığı için müşterilerinden masraf almaz ve kredilerini uygun faiz oranlarında sunar. Bu bankadan kredi almak için yine gelir belgesi ya da kefil gibi teminatlar vermenize gerek yoktur. Başvurularınızı online kanallardan yapabilirsiniz. Enpara müşterisi olan kişiler başvurularını yapmak için internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirler. Enpara.com müşterisi olmayan kişiler de başvuru için https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-musteri/kredi-basvuru adresini kullanabilirler. Buradan dolduracağınız başvuru formu ile birlikte krediniz onaylandığında, banka yetkilileri tarafından oturduğunu yerde ziyaret edilirsiniz. Kredinizi, evraklarınızı imzaladığınızda ve hesabınız açıldığında hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Enpara.com gelir belgesiz kredi 60 aya kadar vade seçenekleri ile ve 60.000 liraya kadar sunulmaktadır. Bu kredinin faiz oranları tüm tutarla ve tüm vadeler için %1,35’dir. Bu bankada kredisi için dosya masrafı almaz.

Enpara.com aracılığı ile 30.000 lira olan krediniz için 60 ay vadeye başvuru yaptığınızda, masrafsız olan kredinizi %1,35 faiz oranıyla alırsınız. Bu kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı 785,50 liradır. Bu krediye hayat sigortası masrafı ödersiniz. Krediniz için geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 47.130,00 lira olur. Bu kredinin yıllık efektif faiz oranı %21,2688 olacaktır.

4. ING Bank gelir belgesiz kredi nasıl verilir, özellikleri nelerdir?

ING Bank da gelir belgesiz kredi sunan bankalardan biridir. Bu bankada da tıpkı yukarıda anlattığımız bankalar gibi şubesiz bankacılık hizmeti sunmaktadır. Dijital kanallardan başvuru yapan ve diğer bankacılık işlemleri için dijital kanalları kullanan müşteriler hem vaade mevduat hesaplarının faiz oranlarında hem de kredi faiz oranlarında yüksek avantajlardan faydalanabilirler. ING Bank tarafından sunulan kredinin ismi e-kredidir.

E-kredi, 3 aydan 60 aya varan vade seçenekleri ile sunulan ve kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı alınan bir kredidir. Bu kredinin aylık faiz oranları %0,99’dan başlar. Bu oranlar, kredi notunuza gör değişir. Bu krediyi 100.000 liraya kadar alma ve 3 ay erteleme avantajından faydalanma imkânınız bulunmaktadır. Turuncu ekstra programına katılan kişiler, almış oldukları kredinin faiz oranında indirimden yaralanabilirler. İndirim yapılan tutar ise her ay hesaplarına iade edilir.

Bu bankanın müşterisi değilseniz başvuru için https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu? Adresini kullanabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra, evraklarınız kurye yoluyla teslim edilir. Evraklarınızı imzalayıp bankaya ulaştırdıktan sonra ise kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu bankadan 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vadede almak istediğinizde bu kredinin faiz oranı %0,99’dan başlayacaktır. Bu oran için aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 702 lira olarak hesaplanır. Bu krediden 150 lira dosya masrafı alınır. Krediniz için geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 42.122,40 lira olacaktır.

5. Odeabank tüketici kredisi nasıl verilir, özellikleri nelerdir?

Odeabank nakit hazır kredisi ve bireysel finansman kredisi olarak müşterilerine iki farklı kredi seçeneği sunmaktadır. Nakit hazır kredi ile 3 aydan 60 aya kadar vadelerle, 100.000 liraya kadar kredi sunmaktadır. Bu kredin faiz oranı müşterilerin kredi notuna göre belirlenir. En düşü faiz oranı %1,7’den başlar. Bu krediye sahip olmak için banka şubelerinden, mobil bankacılık uygulamasından ya da internet bankacılığından başvuru yapabilirsiniz. Odebank nakit hazır kredisini vermek için kredi notu ve aylık gelir şartlarına bakmaktadır.

Odeabank kredisine başvuru yapmak için https://online.odeabank.com.tr/login adresini tıklayabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişiler, bu adresten kayıtlarını yaptırarak hemen başvurularını gerçekleştirebilirler. Banka müşterisi olan kişiler de banka tarafından verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak başvurularını tamamlayabilirler. Almış olduğunuz kredinin taksitlerini banka şubelerinden, Akbank ATM’lerinden, PTT şubelerinden ya da internet bankacılığından ödeyebilirsiniz.

Bu bankadan 30.000 lira olan kredi 60 ay vade ile almak istediğinizde kredi faiz oranınız %1,7 olarak hesaplanır. Bu faiz oranı için aylık olarak 871,42 lira taksit ödersiniz. Bu krediden 157,50 lira dosya masrafı alınır. Krediniz için geri ödeyeceğiniz toplam tutar 52.284,72 lira olarak hesaplanır.

6. Akbank gelir belgesiz kredi nedir, özellikleri nelerdir?

Akbank gelir belgesiz kredi, Akbank Direkt kredi olarak ifade edilir. Akbank’lı olan ya da olmayan herkes gelir belgesiz ve anında krediye başvuru yapabilmektedir. Bu başvuru için ya da başka bir ifade ile Akbank’tan ne kadar gelir belgesiz kredi alabileceğinizi öğrenebilmek için https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx adresinde bulunan başvur formunu doldurabilirsiniz. Akbank müşterisi olan kişiler Akbank mobil uygulamasına ya da internet bankacılığına girerek hemen kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredilerini anında hesaplarına aktararak, belgesiz ve imzasız olarak kullanmaya başlayabilirler. Bu krediye telefon bankacılığını kullanarak da başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin özelikleri şöyledir;

  • Akbank gelir belgesiz krediyi 40.000 liraya kadar, andına kullanabilirsiniz.
  • Bu kredinin faiz oranı kredi notunuza, kredi vadesi ve tutarına göre değişir.
  • Kredinizi 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz üstelik 3 ay erteleme avantajından da faydalanabilirsiniz.
  • Bu krediden, kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınır. Vergilerle birlikte alınacak dosya masrafı oranı kredi tutarının binde 5,25’i olmaktadır.

Bu bankadan 40.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak istediğinizde, bu kredinin aylık faiz oranı %1,16 olur. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 987,75 liradır. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı 59.475,00 lira olurken, yıllık toplam maliyet oranı da %18,3272 olarak hesaplanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com