Maaş Bordrosuz Gelir Belgesiz Kredi

Maaş Bordrosuz Gelir Belgesiz Kredi

Kredi, hayalini kurduğunuz tatile para biriktirmek zorunda kalmadan gitmeyi, eğitim masraflarını bir kalemde karşılamayı ya da istediğiniz mobilyayı yine birikim yapmak zoruna kalmadan almayı sağlayan bankacılık ürünleridir. Bankaların sağlamış oldukları krediler sayesinde, almak ya da sahip olmak istediğiniz pek çok şeyi alabilir ya da borçlarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Krediler, aylık kazanılan gelire göre alındığında oldukça güzel bir üründür. Peşin olarak bankalardan almış olduğunuz kredileri taksitler halinde ve faiziyle geri ödersiniz. Geri ödemelerinizi gelirinize göre yaparsanız da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Ancak gelirinize uygun krediler almazsanız ödemelerinizi yapamazsınız ve sicilinizi kötü etkilersiniz. Peki aylık geliriniz yoksa ya da bankalara evrak vermek istemiyorsanız nasıl kredi alacaksınız? Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi nasıl alınır ve hangi bankalardan alınır detaylı olarak açıklayalım;

Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi nasıl alınır?

Bankalara maaş bordrosu ya da gelir belgesi göstermeden kredi alabilmeniz için, bankaların istedikleri bazı koşulları yerine getirmiş olmanız gerekir. Hemen hem her banka tarafından gelir belgesiz ya da maaş bordrosu istenmeden belirli bir tutar kadar kredi sunulmaktadır. Bu kredileri alabilmek için banka müşterisi olmanız gerekir. Başka bir ifade ile krediyi alacağınız banka sizi tanımalı ve ne iş yaptığınız, ne kadar kazandığınız hakkında bilgi sahibi olmadır.

Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi alabilmek için kredi başvurularınızı bankaların mobil bankacılık uygulamalarından, internet bankacılıklarından ya da internet sitelerinden yapabilirsiniz. Banka şubelerinden de başvurularını gerçekleştirebilir ve kredinizi anında alabilirsiniz. Ancak bu kredileri hemen alabilmeniz ve kredi başvurunuzun onaylanması için bazı koşulları taşımanız istenir. Bu koşulları açıklayalım;

Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi veren bankalar hangi koşulları ister?

Bankalardan gelir belgesi göstermeden kredi alabilmek için ilk koşul kredi alacağınız bankanın müşterisi olmanızdır. Bu sayda banka sizi daha iyi tanır ve gelir bilginizi daha iyi görüntüleyebilir. Bankalar bu tür kredileri verirken, kendi müşterilerine öncelik tanırlar.

Bu kredileri alabilmek için yüksek bir kredi notuna sahip olmalısınız. Bankalar kefilsiz ve gelir belgesiz kredi verirken kredi notunuzun yüksek olmasını ister. 1500 ve üzerinde kredi notuna sahipseniz, kredinizi hemen alabilirsiniz.

Bu krediyi alabilmek için aylık gelirinizin de olması gerekir. Maaşlı olarak çalışmıyorsanız ya da esnaflık gelirleriniz yoksa, faiz geliri, kira geliri gibi gelirlerinizi ya da ek gelir aldığınızı bankalara kanıtlamanız gerekebilir. Bankalar, geliri olmayan kişilerden kefil ve ipotek isteme hakkına da sahiptir.

Herhangi bir işte çalışmıyorsanız ancak sigorta primlerinizi düzenli olarak ödüyorsanız da bankalardan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Bankalar kredi notunuzu sorgularken son üç aylık sigorta primlerinizi de sorgular. Eğer bu primleri yatırdıysanız, bankalardan kredi almanız çok daha kolay olacaktır.

Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi veren bankalar, yukarıdaki şartları taşıyan kişilere hemen kredi verirler. Üstelik mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından başvuru yapan kişiler, kredilerini beklemeden ve banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan hesaplarına aktarabilirler. Bu kredileri veren bankalar ve kredilerinin özellikleri aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Akbank gelir belgesiz kredi;

Akbank şubeye gitmeden kredi kampanyasından, kefilsiz, imzasız ve belgesiz olarak faydalanma imkanız bulunur. Bu krediye Akbank internet bankacılığından, Akbank mobilden, telefon bankacılığından ya da web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvur formuna https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu bankanın kredi özellikleri ise şu şekildedir;

 • Akbank gelir belgesiz krediyi 1.000 liradan 40.000 liraya kadar kullanabilirsiniz.
 • Bu kredinin vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
 • Bu krediyi 3 ay ertelemeli olarak alabilirsiniz. Bu durumda 60 aylık kredinizin vadesi 57 ay üzerinden hesaplanacaktır.
 • Kredinizden, kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı alınacaktır.
 • Bu kredinin faiz oranları %1,15’ten başlar ve kredi tutarına göre değişiklik gösterir.

Akbank gelir belgesiz kredi hesaplama örnekleri;

 • Akbank gelir belgesiz krediyi 20.000 lira olarak ve 48 ay vadede almak isterseniz, bu kredinin aylık faiz oranı %1,31 olacaktır. Bu kredi için ödenecek olan aylık taksi tutarı ise 596,57 liradır. Krediye geri ödenecek toplam tutar ise 28.740,36 lira olur.
 • Bu krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede almak isterseniz aylık faiz oranınız %1,19 olarak hesaplanır. Bu kredi için ödenecek aylık taksit tutarı 747,77 lira olurken geri ödenecek toplam tutar da 45.023,70 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vadede 40.000 lira olan kredinizi gelir belgesiz olarak almak istediğinizde kredinizin aylık faiz oranı %1,15 olacaktır. Bu krediye ödenecek aylık taksit tutarı 984,66 liradır. Krediye geri ödenecek toplam tutar da 59.289,60 lir olur.

Aktif Bank gelir belgesiz kefilsiz kredi;

Aktif Bank kişiye özel faiz oranları ile şubeye gitmenize gerek kalmadan, ayağınıza kadar gelerek, paranızı anında hesabınıza aktaran bir bankadır. Bu bankanın kredilerinden kefilsiz, evraksız ve gelir belgesiz olarak faydalanmanız mümkündür. Aynı zamanda Aktif bank müşterilerinin kredi siciline ya da kredi notuna önem vermez. Bu bankadan kredi başvurusu yapabilmek için https://www.nkolaykredi.com.tr/anasayfa?utm_source=aktifbank&utm_medium=inads&utm_campaign=sayfaici linkini tıklayabilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın, oturduğunuz yerden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz ve onaylanan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıkladığınızda kredi başvurusu ile ilgili detayları da öğrenebilirsiniz. Bu bankanın kredi özellikleri ise şöyledir;

 • Aktif bank gelir belgesiz krediye 2.000 liradan 40.000 liraya kadar başvuru yapabilirsiniz.
 • Bu krediyi 3 aydan 60 aya kadar vade seçenekleri ile alabilirsiniz.
 • Kredini faiz oranı 2.000 liraya kadar %1,39’dan, bu tutarın üzerindeki tüm tutarlar ve vadeler için de %1,89’dan başlar.
 • Bu krediden hayat sigortası ve dosya masrafı alınmaktadır.
 • Kredi geri ödemlerinizi Aktif Bank internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, Akbank ATM’lerinden, Vakıfbank ATM’lerinden ya da PTTmatiklerden yapabilirsiniz.

Aktif Bank gelir belgesiz kredi hesaplama örnekleri;

 • Bu bankadan 60 ay vadede 2.000 lira kredi almak istediğinizde, bu kredinin aylık faiz oranı %1,39 olarak hesaplanır. Bu krediye aylık olarak 53,00 lira taksit ödersiniz. Kredinizden 10 lira tahsis ücreti alınır.
 • Bu bankadan 60 ay vade ile 20.000 lira kredi almak istediğinizde kredinizin aylık faiz oranı %1,89 olacaktır. Bu kredi için aylık olarak 613,29 lira ödersiniz. Kredinizden 100 lira dosya masrafı alınacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vadede 30.000 lira kredi almak istediğinizde ise kredinin faiz oranı yine %1,89 olacaktır. Bu kredi için aylık olarak 919,94 lira ödersiniz. Kredinizden 150 lira dosya masrafı alınır.
 • Bu bankadan 60 ay vade ile 40.000 lira kredi almak istediğinizde ise kredi faiz oranı yine %1,89’dan hesaplanır. Bu koşullarda aylık taksit tutarınız 1.226,58 lira olur. Bu krediden 200 lira dosya masrafı alınacaktır.

ING Bank gelir belgesiz kefilsiz kredi;

ING Bank hem kendi müşterilerine hem de müşterisi olmayan kişilere gelir belgesiz ve kefilsiz kredi sunmaktadır. Bu banka, aylık maaşınızın olması ve kredi notunuzun yüksek olması koşullarında 7/24 kredi sunar. Kredinizi dijital kanallardan hemen başvuru yaparak alabilirsiniz. Banka müşteri olun ya da olmayın https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresinde bulunan başvuru formunu kullanarak 7/24 başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin genel özellikleri şöyledir;

 • Kredinizi 3 aydan başlayan ve 60 aya vara vadeler ile alabilirsiniz. Kredinizi dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da almanız mümkündür.
 • Nakit ihtiyaçlarınızı bu kredi ile 1.000 liradan 100.000 liraya kadar karşılayabilirsiniz.
 • Kredi başvurularınız mobil bankacılık, internet bankacılığı, ATM’ler ve telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.
 • Kredinizden, kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınır ve hayat sigortası masrafı alınır.
 • Bu kredini aylık faiz oranları, kredi notunuza göre %0,89 ile %2,59 arasında değişir.

ING Bank gelir belgesiz kredi hesaplama örnekleri;

 • Bu bankadan 48 ay vade ile 10.000 lira kredi alırsanız, alınacak olan dosya masrafı 50 lira olarak hesaplanır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 275 liradır. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 13.178,40 liradır. Kredinizin aylık faiz oranı %0,99’dur.
 • ING Bank aracılığı ile 20.000 lira olan kredinizi 48 ay vadede almak isterseniz, kredi faiz oranınız yine %0,99 olacaktır. Bu kredi için dosya masrafı 100 lira alınır. Aylık ödenecek taksit tutarı 549 lira olurken toplam geri ödeme tutarı da 26.356,80 lira olur.
 • ING Bank aracılığı ile 60 ay vadede 30.000 lira kredi almak isterseniz, dosya masrafınız 150 lira olur. Kredi faiz oranı %0,99 olarak hesaplanır. Bu krediye aylık ödenecek taksit tutarı 702 lira olurken toplam geri ödeme tutarı da 42.122,40 lira olur.
 • ING Bank aracılığı ile 60 ay vadede 40.000 lira kredi almak isterseniz alınacak olan dosya masrafı 200 lira olarak hesaplanır. Bu kredinin faiz oranı %0,99’dan hesaplanır. Aylık ödenecek taksit tutarı 936 lira olurken geri ödenecek toplam tutar da 56.163,00 lira olur.

Enpara.com gelir belgesiz, kefilsiz kredi;

Enpara.com gelir belgesi göstermek zorunda olmadan, maaş bordrosuz, kefilsiz ve teminatsız olarak kredi alabileceğiniz bir bankadır. Bu bankanın en önemli özelliği Finansbank tarafından kurulmuş olan şubesiz bankacılık olmasıdır. Bu nedenle hem kredilerini piyasa göre uygun faiz oranlarında verir hem de kredilerinden dosya masrafı almaz. Enpara.com, dijital bankacılık hizmet sunduğu için bu bankanın kredilerini internet şubeden, mobil şubeden ya da web sitesindeki başvuru formunu kullanarak hemen alabilirsiniz. Enpara.com gelir belgesiz kefilsiz kredi genel özelliklerinden bahsedelim;

 • Enpara.com kredilerini 60 aya varan vadelerle ve aylık eşit taksitli olarak alabilirsiniz.
 • Bu kredi için kefil, teminat ya da gelir belgesi istenmez. Bankanın sizden tek istediği aylık kredi taksitlerinizi zamanında ve düzenli ödemenizdir.
 • Enpara.com kredilerini 1.000 liradan 60.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.
 • Enpara.com ihtiyaç kredisinin aylık faiz oranı herkes için aynıdır ve kredi notuna göre değişmez. Ayrıca tüm tutarlar ve tüm vadeler için bu oran %1,29’dur.
 • Enpara.com kredisinden dosya masrafı alınmaz. Yalnızca hayat sigortası masrafı tahsil edilir. Bu sigorta kredinin teminatıdır ve sizin vefat etmeniz durumunda, kalan kredi taksitleriniz sigortanız tarafından ödenir.

Enpara.com gelir belgesiz kredi hesaplama örnekleri;

Enpara.com gelir belgesiz kredi aylık faiz oranı şu anda güncel olarak %1,33’dür. Bu oran tüm tutarlar ve tüm vadeler için geçerlidir. Sizlere enpara.com gelir belgesiz kredi için birkaç örnek hesaplama yapalım;

 • Enpara.com gelir belgesiz krediyi 10.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda, kredinin aylık faiz oranı %1,33 olur. Kredi için alınacak aylık taksit tutarı 367,33 liradır. Kredini toplam masrafı yoktur. Kredi için toplam geri ödeme tutarı 13.223,88 liradır. Bu kredi için yıllık toplam maliyet oranı ise %20,9256’dır.
 • Enpara.com gelir belgesiz krediyi 20.000 lira tutarında ve 48 ay vadede aldığınızda, kredinin aylık faiz oranı %1,33 olur. Kredi için alınacak aylık taksit tutarı 599,61 liradır. Kredini toplam masrafı yoktur. Kredi için toplam geri ödeme tutarı 19.299,74 liradır. Bu kredi için yıllık toplam maliyet oranı ise %20,9256’dır.
 • Enpara.com gelir belgesiz krediyi 60.000 lira tutarında ve 60 ay vadede aldığınızda, kredinin aylık faiz oranı %1,33 olur. Kredi için alınacak aylık taksit tutarı 1.561,46 liradır. Kredini toplam masrafı yoktur. Kredi için toplam geri ödeme tutarı 57.395,41 liradır. Bu kredi için yıllık toplam maliyet oranı ise %20,9256’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com