Odeabank Nakit Hazır Kredi

Odeabank Nakit Hazır Kredi

Odeabank, Türkiye’nin her ilinde şubesi bulunmayan ancak online olarak da hizmet veren bankalardan biridir. Üstelik şubesinin bulunmadığı illerde kredi ödemelerini başka bankalardan alabilmektedir. Bu bankadan talep edeceğiniz krediler, düşük kredi notuna sahip olan kişilere bile sunulmaktadır. Odeabank nakit hazır kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınıza hemen çözüm üretmektedir. Bu kredinin özelliklerini ve detaylarını açıklayalım;

Odeabank nakit hazır kredi özellikleri nelerdir?

 • Bu krediyi 1.000 liradan 30.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.
 • Alacağınız kredi 15.000 lirayı aştığında gelir belgesi göstermeniz gerekir.
 • Kredi tutarı 15.000 liraya kadar olan kişiler, yalnızca kimlik belgeleri ile kredilerini alabilirler.
 • Kredinizin vadesini 3-60 ay aralığından belirleyebilirsiniz.
 • Kredinizden, kredi tutarının binde beşi oranında, bir defaya mahsus olmak üzere dosya masrafı alınacaktır.
 • Bu kredinin aylık faiz oranları %0,99’dan başlar. Bu oran 3.000 liraya ve 12 ay vadeye kadar olan krediler için geçerlidir. Bu tutarın ve bu vadenin üstündeki tüm tutarlar ve vadeler için kredi faiz oranı %1,29 olarak hesaplanır.
 • Kredinizden sigorta masrafı alınacaktır. Alınacak olan bu masraf kredi tutarına, krediyi çekecek olan kişini yaşına ve cinsiyetine göre değişir.
 • Bu kredi için başvurularınızı banka şubelerinden, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da Odeabank web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Odebank nakit hazır kredi şartları nelerdir?

Her bankada olduğu gibi Odeabank tarafından da nakit hazır krediyi vermek için birtakım şartlar belirlenmiştir. Eğer siz de aşağıdaki şartları taşıyorsanız, bu bankadan kredinizi hemen alabilirsiniz.

 • Kredi notunuz yüksek olmalıdır. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler bu bankadan kredi alabilirler. Kredi faiz oranları da kredi notunuza göre değişecektir.
 • Bu krediyi alabilmeniz için daha önce icralık ya da takiplik durma düşmemiş olmanız gerekir.
 • Kredinin size hemen verilebilmesi için başka bankalara borç miktarınızın yüksek olmaması, başka bir deyişle tüm borçlarınızın ödeme tutarlarının aylık gelirinizin yarısını aşmamış olması gerekir.
 • Banka, gerekli gördüğü durumlarda yani Kredi notunuz düşük olduğunda kefil ya da ipotek gibi teminatlar isteyebilme hakkına sahiptir.
 • Bu krediyi alabilmeniz için aylık gelirinizin olması gerekir. Düzenli olarak gelir elde ediyorsanız ya da maaş alıyorsanız, bu krediyi hemen alabilirsiniz.
 • Aylık gelir elde ettiğinizin en büyük göstergesi olan sigorta primlerinin ödenmiş olması gerekir. Son üç aylık primleriniz ödendiyse, bu bankadan kredi alabilirisiniz.

Odeabank nakit hazır kredi başvurularınızı yaptıktan sonra, sisteme girmiş olduğunuz kimlik numarası sayesinde aylık gelir, hizmet dökümü ve kredi notu bilgileriniz otomatik olarak sorgulanır. Eğer istenilen koşulları taşıyorsanız, kredini hemen onanlar ve hesabınıza aktarılır.

Odebank nakit hazır kredi başvurusu için internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Odebank tarafından sunulan bu avantajlı krediye hemen başvuru yapabilmek için banka müşterisi olmasanız bile internet bankacılığını kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman, internet erişimi olan her yerden kullanabileceğiniz internet bankacılığı sayesinde, hemen müşteri kaydınız oluşturabilirsiniz. Mevcut müşteriler ise bu uygulamayı kullanarak saniyeler içinde Kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. İnternet bankacılığını kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • İlk olarak https://www.odeabank.com.tr/ adresine tıklayın. Karşınıza açılan ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan “İnternet Şubesi” kısmına gelin.
 • Banka müşterisi değilseniz buradan “kayıt ol” kısmına tıklayın. Banka müşterisi olan kişiler ise “giriş” kısmına tıklamalıdır.
 • Karşınıza giriş için yeni bir ekran açılacaktır. Bu ekranda yer alan kimlik numarası ya da müşteri numarası ve şifre bölümlerine gerekli bilgileri yazın ve “giriş” kısmına tıklayın.
 • İnternet şubesine güvenli giriş yapmak için SMS, mobil imza ya da Odeabank Pass’O kullanabilirsiniz.
 • Girişinizi yaptıktan sonar menü kısmına gelerek, “krediler/kredi başvurusu” adımlarını takip edin. Yen müşteri olan kişiler gerekli adres ve kimlik bilgilerini doldurduktan sonra yine bu adımı kullanarak başvuru yapabilirler.
 • Kredi için istenen tutar ve vade bilgilerini girdikten sonra onaylayın ve başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan kredinizi internet bankacılığını kullanarak hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Odeabank nakit hazır kredi için mobil bankacılık ile nasıl başvuru yapılır?

Odeabank, hem banka müşterilerine hem de banka müşterisi olmayan kişilere mobil uygulama üzerinden de kredi başvurusunda bulunma kolaylığı sunmuştur. Odeabank nakit hazır kredi için başvurularınızı saniyeler içinde yapabilmek ve onaylanan kredinizi hemen alabilmek için mobil uygulamanızı aşağıdaki şekilde kullanabilirsiniz;

 • İlk olarak cep telefonunuza Odeabank Pass’O uygulamanızı indirmeniz gerekir. Bunun için Android telefonlarda Google Play, İOS telefonlarda ise Apple Store mağazalarını ziyaret etmeniz gerekir.
 • Bu mağazalardan ücretsiz olarak uygulamaya erişmek ve indirmek için Odeabank yazmanız yeterlidir.
 • Uygulamanızı cep telefonunuza indirdikten sonra kullanıcı adınızı, kimlik numaranızı ve şifrenizi tuşlayarak giriş yapabilirsiniz. Eğer müşteri değilseniz, sizden istenen bilgileri doldurarak, giriş ekranından kaydınızı yapabilir ve hemen banka müşterisi olabilirsiniz.
 • Uygulamaya giriş için banka kartınızı ya da Kredi kartınızın bilgilerini de kullanabilirsiniz.
 • Giriş yapmanızın ardından menü kısmına gelerek “hemen başvur” kısmından kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmaya kişiler ise hemen bir vadesiz hesap açarak kredi başvurularını yapabilirler.
 • Bu uygulamayı kullanarak aynı zamanda ekstra puan ve ödül de kazanabilirsiniz.
 • “Hemen başvur” kısmına tıkladıktan sonra “kredi başvurusu” adımını seçerek ilerleyin.
 • Sizden istenen Kredi tutarı ve vadesi gibi bilgileri girdikten sonra adreslerinizi ve kişisel bilgilerinizi kontrol ederek onaylayın.
 • Ardından başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Başvuru sonucunuz cep telefonunuza SMS olarak gönderilir. Onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Odeabank nakit hazır kredi için iletişim merkezini kullanarak nasıl başvur yapabilirsiniz?

Odeabank iletişim merkezi, 7/24 hizmet veren bir kuruluştur. Bu merkezi dünyanın her yerinden ve istediğiniz zaman arayabilir, tüm bankacılık işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kredi başvurularınız için de işletişim merkezini arayabilirsiniz.

İletişim merkezini kullanarak Kredi başvurusu yapmak için 444 8 444 ya da 0850 222 8 444 numaralı telefonları aramanız gerekir. Telesekretere bağlandığınızda işlem yapabilmek için banka kartı ya da kredi kartı numaranızı ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Bunu dışında kimlik numaranızı kullanarak ve güvenlik sorusuna doğru yanıt vererek de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurunuz için gerekli olan bilgiler iletişim merkezindeki müşteri temsilciniz tarafından doldurulur ve başvurunuz yapılır. Başvurunuzu sonuç yine aynı gün içinde tarafınıza bildirilir. Kredinizi kullanmak için yine iletişim merkezini arayabilir ve paranızın hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz.

Odebank nakit hazır kredi başvurusu, banka ATM’lerinden nasıl yapılır?

Odebank nakit hazır kredi için başvurularınızı 7/24 yapabileceğiniz bir diğer yöntem de ATM’lerdir. Üstelik buradan hem kartlı hem de kartsız olarak başvurularınızı gerçekleştirilebilirsiniz. Kartlı başvurular için kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanabilirsiniz. ATM’lerden kartı ya da kartsız olarak giriş yaptıktan sonra “başvurular” kısmına oradan da “kredi başvurusu” kısmına ulaşmalısınız. Sizden istenen kredi tutarı, vadesi, kimlik numarası ve cep telefonu gibi bilgileri girdikten sonra başvurunuzu hemen tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz aynı anda incelemeye alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Krediniz onaylandıysa, yine ATM’leri kullanarak hemen kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Odeabank nakit hazır kredi başvurusu banka şubelerinden nasıl yapılır?

Banka şubelerini kullanarak da nakit hazır krediye başvuru yapabilir ve avantajlı faiz oranlarından hemen faydalanabilirsiniz. Bu krediye banka şubelerinden başvuru yapabilmek için bazı evrakların yanınızda olması gerekir. Banka müşterisi olan kişiler yanlarında yalnızca kimlik belgelerini bulundurmalıdır. Odeabank müşterisi değilseniz de aşaydık belgeleri yanınıza götürmeniz gerekir;

 • İkametgâh belgeniz olmalıdır. Bu belge yoksa, ev adresinize ve sizin adınıza kesilmiş olan bir adet fatura belgesi yanınızda olmalıdır.
 • Aylık gelirinizi beyan eden maaş bordrosu ya da maaş yazısı olmalıdır. Maaş yazısı götürenlerin şirket imza sirküleri de bulunmalıdır.
 • Esnaflık geliriniz varsa gelir vergisi, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve gelir vergisi bilançosu belgeleriniz yanınızda olmadır. Aynı zamanda imza sirküleriniz de bulunmalıdır.
 • Şirket gelir olanların ise yanlarında kurumlar vergisi beyannamesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri ve gelir bilançosu bilgileri olmalıdır.
 • Esnaflık ya da şirket geliri olanların bu krediyi alabilmesi için SGK prim borcu bulunmamalıdır.
 • Emekli maaşı geliri olanların bu maaşı aldıkları hesap cüzdanları yanlarında olmalıdır.
 • Yanınızda kimlik beleniz olmalıdır. Yoksa, ehliyet ya da pasaport bulunmalıdır.
 • Sigortanızın ödendiğini gösteren hizmet dökümü belgeniz de yanınızda olmalıdır.

Odeabank kredi başvuru sorgulama;

Odeabank nakit hazır kredi, şu anda 15.000 liraya kadar sunulmaktadır. Bu krediyi almak için evinizde oturduğunuz yerden başvuru yapabilir ve onaylanan kredinin evraklarının, kurye ile teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Kredi başvurunuzun durumunu sorgulamak için de kullanabileceğiniz birkaç yöntem bulunur. Odeabank kredi başvurusu sorgulama için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz;

 • Odeabank müşterisi olanlar kredi başvurularını sorgulamak için mobil ya da internet şubeyi kullanabilirler. Banka tarafından size verilmiş olan müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak giriş yaptıktan sonra krediler bölümüne gelebilir, buradan da başvuru sorgulama adımlarını izleyebilirsiniz.
 • Odeabank kredinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilmek için çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Telesekretere bağlandıktan sonra kimlik numaranızı girerek müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve buradan kredi başvurunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Odeabank kredi başvuru sorgulama için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de https://www.odeabank.com.tr/tr-tr/bireysel/basvurular/sayfalar/basvuru-ve-kurye-durumu-sorgulama.aspx adresidir. Bu adrese tıklayarak başvuru ve kurye durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Adrese tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfadaki kimlik numarası, cep telefonu ve ekrandaki doğrulama kodunu girmeniz gerekir. Bu bilgilerin, kredi başvurusu sarasıda kullandığınız bilgiler olduğundan emin olmalısınız. “Devam” kısmına tıkladığınızda başvurunuz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com