KKB Puansız Kredi Veren Bankalar 2020

KKB Puansız Kredi Veren Bankalar 2020

KKB Puanı, kredi kayıt bürosu tarafından oluşturulan puan demektir. Bu puan bankalardan mevcut ya da geçmiş dönemdeki borçlarınızın ödenip ödenmemesine göre oluşturulur. Bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı geciktirmeden ödüyorsanız, bankalarda otomatik ödeme talimatlarınız varsa ve bunları da ödüyorsanız, KKB puanınız ya da kredi notunuz yüksek olacaktır. Bunun tam tersi olarak bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı düzensiz şekilde ödüyorsanız ve geçmişte icralık bir borcunuz olduysa, bu durumda KKB Puanınız kötü etkilenir. KKB puanını kredi notu olarak da görebilirsiniz. Bildiğiniz gibi kredi notu düşük olan kişilerin kredi alması oldukça zordur ancak bazı bankalar KKB puanı olmadan da kredi sunarlar. KKB Puansız kredi veren bankalar 2020 hakkında detaylı bilgi verelim;

KKB Puansız kredi veren bankalar 2020 yılında hangi şartlara bakarlar?

KKP puansız kredi veren bankalardan kredi alabilmek için, bu bankaların istedikleri koşulları taşıyor olmanız gerekir. Bu bankalar kredi verecekleri kişileri seçerler. Bunun nedeni zaten kredi notuna önem vermemeleridir. Bu bankaların istedikleri şartlar ise şöyledir;

 • Aylık sabit ve düzenli bir gelirinizin olması gerekir. Düzenli geliriniz yoksa, bu bankalardan kredi almanız oldukça zordur. Düzenli gelir olarak maaş geliri, kira geliri, faiz geliri, emeklilik maaşı geliri, esnaflık geliri ya da şirket ortaklığı geliri kabul edilmektedir. Maaş geliri, emekli maaşı geliri ve esnaflık geliri dışındaki gelire sahip olan kişiler, kredi başvurularını banka şubelerinden yapmalıdır. Diğer kişiler de bankaların online kanallarını kullanarak kredi başvurularını yapabilirler.
 • Aylık gelirinizin olduğunun en büyük kanıtı olan sigorta primlerinin ödeniyor olması gerekir. KKB puansız kredi veren bankalar 2020 yılında da kredi verebilmek için sigorta prim şartına bakarlar. En az son üç aylık sigorta priminiz ödendiyse, bankalardan kredi alabilirsiniz.
 • KKB puanı kötü olan kişilerin kredi alabilmesi için bir değer koşul da diğer bankalara borçlarının olmamasıdır. Diğer bankalara yüklü miktarda kredi ve kredi kartı borcunuz yoksa, bazı bankalardan kredi almanız mümkündür. Ancak borcu olan kişilerin başvuruları olumsuz yanıtlanır.

KKB puansız kredi veren bankalar hangi belgeleri ister?

KKB puanı olmadan kredi veren bankalardan herhangi birin müşterisi değilseniz, kredinizi alırken bu bankaya belge teslim etmeniz gerekir. Bu bankaların bazıları hiçbir belge istemez ve hizmet dökümü belgenizle aylık gelirinizi, kimlik numaranızı kullanarak sistem üzerinden otomatik olarak sorgular. Bazıları ise aşağıdaki belgeleri ister;

 • Kimlik, pasaport ya da ehliyet belgeniz
 • Aylık gelirinizin olduğunu kanıtlayan maaş yazısı, maaş bordrosu, gelir bilançonu, vergi levhası, faiz geliri alınan banka hesap cüzdanı, kira geliri alınan banka hesap cüzdanı gibi belgeler
 • Sigorta primlerinizin yattığını gösteren hizmet dökümü belgeniz
 • Kredi ipotekli olarak verilecekse, ipoteğe konu olacak evin ya da arsanın tapusu

KKB puansız kredi veren bankalar 2020 yılı için hangileridir?

KKB puanına bakmadan yani kredi notuna önem vermeden kredi sunan bankalar 2020 yılı için güncellenmiştir. 2020 yılında bu bankaların hem kredi faiz oranları düşmüş hem de verdikleri kredi miktarı yükselmiştir. Bu bankaların hangileri olduğunu açıklayalım;

Aktif Bank KKB puansız kredi özellikleri ve kredi başvurusu;

Aktif Bank, online bankacılık hizmeti veren ve Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine, online olarak kredi sunan bir bankadır. Kredi notunuz olmadan bu bankadan kredi almanız mümkündür. Bu bankanın kredi vermesini şartları ise aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin düzenli şekilde ödeniyor olmasıdır. Bu şartları sağlıyorsanız, https://www.aktifbank.com.tr/tr adresinden kredi başvuranlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bankadan kredi başvurusu yapmak için web sitesindeki başvuru formunu doldurabilir, internet bankacılığını kullanabilir, mobil bankacılığı kullanabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra evraklarınızı online sistem üzerinden imzalayabilir ve kredinizi hemen alabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz, evraklarınız kurye ile 7-10 gün içinde tarafınıza gönderilir ve evraklarınızı imzaladıktan sonra kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Kredi geri ödemelerinizi Vakıfbank, Akbank, PTT ve online kanallar aracılığı ile ödeyebilirsiniz.

Aktif Bank tarafından sunulan kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Bu bankadan 2.000 liradan 40.000 liraya kadar kredi kullanmanız mümkündür.
 • Kredinizin vadelerini 3-60 ay aralığında belirleyebilirsiniz.
 • Kredinizi aylık eşit taksitli olarak ve sabit faizle ödersiniz.
 • Bu kredinin faiz oranı 2.000 liraya kadar %1,34, bu tutarın üzerindeki tüm vadeler için %1,89’dur.
 • Alacağınız kredinin binde beşi tutarında dosya masrafı alınan kredinizden ayrıca hayat sigortası masrafı da alınacaktır. Hayat sigortası tutarı, krediyi alacak olan kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişir.

Aktif Bank KBB puansız kredi örnek hesaplama tablosu nasıldır?

Bu bankadan alacağınız kredi tutarı ve çeşitli vadeler için ödeyeceğiniz aylık taksitler ve maiyetler hakkında detaylı bilgi verelim;

 • Aktif Bank aracılığı ile 60 ay vadede 2.000 lira kredi alırsanız, bu kredini aylık faiz oranı %1,34 olacaktır. Bu şartlar altıdan aylık olarak 52,21 lira ödersiniz. Kredinizin dosya masrafı 10,50 lira olurken yıllık faiz oranı ise %21,3947 olacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vadede 10.000 lira kredi alırsanız, bu kredinin aylık faiz oranı %1,89 olacaktır. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 306,65 lira olur. Kredinizden 52,50 lira dosya masrafı alınır. Bu kredinin yıllık faiz oranı ise %31,2270 olacaktır.
 • Aktif Bank aracılığı ile 60 ay vadede 40.000 lira kredi alırsanız bu kredinin aylık faiz oranı %1,89 olacaktır. Bu kredi için aylık ödeyeceğinizi tutar 1.226,58 lira olur. Bu krediden 200 lira tahsis ücreti alınır.

CEPTETEB KKB puansız kredi özellikleri ve kredi başvurusu;

CEPTETEB, TEB tarafından sunulan şubesiz bankacılık platformunun adıdır. Bu bankanın şubesiz olmasının en büyük avantajı ise müşterilerinden masraf almıyor olmasıdır. Bu sayede banka hesap işletim ücreti, kredi kartı aidatı, kredi dosya masrafı, havale ve EFT ücreti gibi masraflar ödemezsiniz. CEPTETEB, kredi notuna önem vermeden kredi sunan bankalardan biridir. Bu bankadan da kredi alabilmeniz için aylık gelir ve sigorta primi şartlarını yerene getirmeniz gerekir. Bu koşulları sağlıyorsanız, online kanalları kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu bankadan kredi başvurusu yapabilmek için https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu? adresini kullanabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz, bu adresten başvuru yapabilir ve kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Eğer banka müşterisiyseniz, evrak beklemek ya da imza atmak zorunda kalmadan, hafta sonları olsa bile internet bankacılığını ve mobil bankacılığı kullanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise yine hiçbir formalite ile uğraşmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.

CEPTETEB KKB puansız kredi özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu krediyi 1.000 liradan 50.000 liraya kadar alabilirsiniz.
 • Kredinizin vadelerini 3 aydan 60 aya kadar belirleme imkânınız bulunur.
 • Kredinizin aylık faiz oranı %0,95’ten başlar. Bu oran, kredi notu 1850 ve üzerinde olan kişiler için geçerlidir. Eğer kredi notunuz düşükse, alacağınız kredinin faizi daha yüksek olacaktır.
 • Bu krediden doya masrafı alınmaz yalnızca hayat sigortası masrafı alınır ve alınacak olan hayat sigortası tutarı, krediyi çekecek olan kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiklik gösterir.
 • Başka bankalardan almış olduğunuz ödeme planı teklifleriniz eğer kredi notunuza göre bu bankadan daha iyiyse, bu teklifleri e-posta olarak gönderebilir ve daha uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

CEBTETEP KKB puansız kredi örnek hesaplama tablosu nasıldır?

CEPTETEB KKB puansız kredi, güncel olarak 50.000 liraya kadar ve 36 ay vadeye kadar alınabilmektedir. Bu kredinin hoş geldin faiz oranları ve müşteri olanlar için uygulanan faiz oranları farklıdır. Ayrıca kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişir. Buna göre sizlere birkaç örnek hesaplama yapalım;

 • CEBTETEB kredisini 15.000 lira tutarında ve 36 ay vadede almak istediğinizde, aylık faiz oranınız %1,20 olarak belirlendiğinde, ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 536,88 lira olur. Bu kredi için tahsis ücreti 78,75 lira olarak alınır. Kredi için toplam maliyet tutarı 19.327,80 lira olurken toplam yıllık faiz oranı ise %19,1597 olur.
 • CEBTETEB kredisini 30.000 lira tutarında ve 36 ay vadede almak istediğinizde, aylık faiz oranınız %1,20 olarak belirlendiğinde ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 1.073,77 lira olur. Bu kredi için tahsis ücreti 157,50 lira olarak alınır. Kredi için toplam maliyet tutarı 38.655,66 lira olurken toplam yıllık faiz oranı ise %19,1599 olur.
 • CEBTETEB kredisini 30.000 lira tutarında ve 36 ay vadede almak istediğinizde, aylık faiz oranınız %1,20 olarak belirlendiğinde ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 1.431,69 lira olur. Bu kredi için tahsis ücreti 210,00 lira olarak alınır. Kredi için toplam maliyet tutarı 51.540,80 lira olurken toplam yıllık faiz oranı ise %19,1597 olur.

Enpara KKB Puansız kredi özellikleri ve kredi başvurusu;

KKB puansız kredi veren bankalardan biri de enpara.com’dur. Enpara, Finansbank’ın dijital bankacılık platformudur. Şubesiz bankacılık olan enpara, düşük faiz oranlarında kredi sunar. Ayrıca kredilerinden masraf da almaz. Kredi notuna önem vermemesinin nedeni ise şubesiz bankacılık olması ve online kanallardan müşteri kazanmasıdır. Bu bankanın kredisine başvuru yapmak için https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-musteri/kredi-basvuru adresine tıklayabilir ve karşınıza çıkan formu doldurarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Enpara müşterisi olan kişiler ise internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan başvurularını yapabilirler.

 • Enpara.com kredi notuna önem vermez ancak aldığınız krediyi zamanında ödemenizi ister. Bu nedenle kredi verirken baktığı koşullar aylık sabit gelir elde etmeniz ve sigorta primlerinizin ödenmesidir. Bu kredinin genel özellikleri ise şu şekilde açıklanabilir;
 • Enpara aracılığı ile 1.000 liradan 60.000 liraya kadar alabilirsiniz.
 • Kredinizin vadesini 60 aya kadar belirleyebilir ve aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
 • Enpara kredilerinden dosya masrafı alınmaz.
 • Bu kredini faiz oranı vadeye göre belirlenir. Buna göre 36 aya kadar olan vadelerde %1,19, 48 aya kadar olan vadelerde %1,24, 60 aya kadar olan vadelerde ise yine %1,24 faiz oranı uygulanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com