Türkiye İş Bankası Maximum Kart Kampanyaları

Türkiye İş Bankası Maximum Kart Kampanyaları

Türkiye İş Bankası, devlet desteği ile müşterilerine avantajlı krediler ve kredi kartları sunan bir bankadır. Bu banka sahip olduğu kredi kartının ismi Maximum’dur. Her ay yüzlerce üye iş yerinden ve yüzlerce mağazadan yapacağınız alışverişlerde ekstra puan kazanabileceğiniz bu kart, aynı zamanda ekstra taksit ve indirim avantajı da sunar. Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Maximum kartı almak için İş Bankası müşterisi olmanız ya da banka şubelerinden başvuru yapmanız yeterlidir. Türkiye İş Bankası Maksimum kart kampanyaları hakkında detaylı bilgi verelim;

Türkiye İş Bankası Maximum Kart Kampanyaları Nelerdir?

Bu kartın ekstra taksit, taksit atlatma, nakit avans, ekstra puan, taksitli nakit avans, ekstre erteleme gibi çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Bu kartın her ay güncellenen kampanyaları da vardır. Bu kampanyalar sayesinde çok sayıda mağazadan indirim alırken, çok sayıda mağazadan da ekstra taksit kazanabilirsiniz. Ayrıca, pek çok mağazadan yapacağınız alışverişlerinizde ekstra indirim de alabilirsiniz. Türkiye İş Bankası minimum kart kampanyaları aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Total istasyonlarında ekstra maxipuan kazanın;

16 Kasım 31 Aralık tarihleri arasında total istasyonlarından yapacağınız tek seferde farklı günlerde 125 lira ve üzendeki alışverişleriniz için 40 liraya kadar maxipuan kazanabilirsiniz. Bunun için 4 kez 125 liralık total istasyonlarından alışveriş yapmanız gerekir.

Cinemaximum kampanyaları;

Maximum kartın her ay güncellenen Cinemaximum kampanyaları bulunur. 31 Aralık 2019 tarihinde bitecek olan bu kampanyadan, Türkiye’deki tüm cinemaximumlarda yararlanabilirsiniz. Her gün saat 12:30’a kadar başlayan tüm seanslar için alacağınız biletlerde %50 maxipuan kazanırsınız.

Taksitli nakit avans fırsatı;

Maximum kredi kartı sahibiyseniz, Maximum mobil ve İşcep uygulamalarına özel olarak, indirimli fiaz oranlarında taksitli nakit avans alabilirsiniz. 30 Aralık tarihine kadar yaralanabileceğiniz bu kampanyaya Maximum kart sahibi olan herkes katılabilir. 5-12 ay arası vadelerde alabileceğiniz nakit avansınızı %1,49 faiz oranı ile elde edebilirsiniz. Bu avantajdan 300 lira ile 5.000 lira arasındaki nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz.

Araç kiralama fırsatı;

01 Ocak 2020 tarihine kadar enterprise araç kiralama mağazalarından alışveriş yaptığınızda, Fiat Egea dizel arabayı kiralamak için 149 lira ödersiniz.

Banabi’den 30 TL maxipuan kazanın;

01.05.2020 tarihine kadar Banabi üzerinden vereceğiniz siparişlerinizden 30 lira maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik 100 lira ve üzerinde alışveriş yapmanız yeterlidir.

Son moda alışverişleriniz için ekstra 2 taksit;

31.01.2020 tarihine kadar giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı ve optik alışverişlerinizden, Maximum üye iş yerlerinden yapacağınız 100 lira ve üzerindeki alışverişleriniz için 2-10 taksit aralığında, artı 2 taksit daha kazanırsınız.

Maximum mobil öde geç kampanyası;

31.03.2020 tarihine kadar, öde-geç anlaşmalı olan tüm akaryakıt istasyonlarından yapacağınız benzin ya da dizel alımlarınız için 53 indirim kazanırsınız.

Zorlu PSM’de ikinci bilet hediye;

Maximum kartınız Visa özellikli ise 12.02.2020 tarihine kadar her ayın 12. Gününde, Zorlu PSM’den alacağınız bir bilet için ikinci bilet hediye ediliyor. Bu kampanya yalnızca Zorlu PSM için ve belirlenmiş olan etkinliklerde geçelidir. Hangi etkinlikler için geçerli olduğunu zorlu PSM’nin internet adresinden öğrenebilirsiniz. Online alacağınız biletler de kampanyaya dahil edilmiştir.

İgdaş faturalarında faizsiz 3 taksit fırsatı;

31.03.2020 tarihine kadar Maximum kredi kartınızla yapacağınız İgdaş fatura ödemlerinize, faizsiz ve ekstra olarak 3 taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için fatura bedelinizin en az 100 lira olması gerekir.

Mediamarkt’da ilave 2 taksit fırsatı var;

Mediamarkt mağazalarından ya da bu mağazanın internet sitesinden yapacağınız alışverişlerinizi Maximum kartınızla öderseniz, 4 taksitli işlemleriniz için +2 taksit daha kazanırsınız.

Nissan’da 7 taksit avantajı;

Maximum kredi kartınızı kullanarak Nissan anlaşmalı servislerinden yapacağınız alışverişlerinizde 7 taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Bu avantajdan faydalanabilmek için anlaşmalı olan Nissan yetkili servislerine gitmeli ve ödemelerinizi İş Bankası pos cihazlarından yapmalısınız.

Gezinomi.com’da ek 3 taksit fırsatı;

Maximum kartınızı kullanarak gezinomi.com aracılığı ile yapacağınız tatil alışverişleriniz için 2-9 taksit aralığında seçim yaparsanız, +3 taksit de Maximum kartınızdan hediye verilecektir. Bu sayede 2020 tatil planlarınızı kolaylıkla yapabilir ve ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Petlas +6 taksit veriyor;

Maximum üyesi olan Petlas iş yerlerinden alçağınız lastiklerinizi 2 taksitle alıp +6 taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Bu avantajdan faydalanmak için ödemelerinizi Maximum kredi kartınızla yapmanız ve İş Bankası pos cihazından ödemeniz gerekir.

Starmaxx’da +6 taksit avantajı;

Maximum iye iş yeri olan Starmaxx bayilerinden alacağınız lastikleriniz için siz 2 taksit yapın, 6 taksit de Maximum kartınızdan kazanın. Bu kampanyadan yararlanmak için ödemelerinizi Maximum özellikli kredi kartınızdan yapmanız gerekir.

Kronotrop’larda kahveniz hediye;

Maximum özellikli kartlarınızı kullanarak her ayın 15. Gününde Kronop mağzalarından tatlı aldığınızda, kahveniz de ikram ediliyor.

Teknosa +2 taksit avantajı;

Teknosa mağazalarını ya da internet sitelerini kullanarak yapacağınız tüm alışverişleriniz için ödemelerinizi Maximum kartınızla yaparsanız, alacağınız 4 taksite ek olarak 2 taksit daha hediye kazanırsınız.

Numnum restoranlarında %50 indirim;

Maximum kartınızla Numnum restoranlarından yapacağınız çocuk menüsü alışverişlerinize, %50 indirim fırsatı elde edersiniz.

İstanbul kartınızı yükleyin;

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı ve diğer kartlarınızı kullanarak, İstanbulkart mobil uygulamasından ya da internet sitesinden yükleme yapabilirsiniz. Bu sayede ulaşım biletlerinizi Maximum kartınızla kolaylıkla alma ve kolaylıkla ödeme imkânı elde edersiniz. Nakit paranız da cebinize kalır. Üstelik bu ödemeleri 7/24 yapabilirsiniz.

Araç bakımı için +2 taksit avantajı;

Maximum üye işyerlerinden yani Maximum ile anlaşmalı olan iş yerlerinden aracınız için yaptıracağınız bakım ve alacağınız lastikler için +2 taksit kazanırsınız. Bu kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerinizin en az 500 lira olması gerekir. Ayrıca 2-10 taksit arası ödeme yapmanız istenir. Bu koşullar altında +2 taksitinizi hemen kazanırsınız.

Ekstresi kesilen kartınızın borcunu 3 ay erteleyin;

Maximum kart kapmayanlarının en yenisi, 3 ay erteleme imkânıdır. Kredi kartınızın hesap özeti borcunu mobil kanallardan, çağrı merkezini kullanarak ya da internet şubesin kullanarak 3 aya kadar erteleme fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan İş Bankası Maximum özellikli olan tüm kartlar faydalanabilmektedir. Bu kampanyanın detayları ise şöyledir;

 • Hesap özetin ertelenecek olan tutarına taksitli nakit avans kullanımları, vade farklı taksitli işlemler ve nakit yapılan işlemler dahil edilmez.
 • 30 Nisan tarihine kadar yapılacak olan erteleme işlemlerinde asgari ya da üst limit tutarı bulunmaz.
 • Bu kampanaya kapsamında üst üste iki kez hesap erteleme işlemi yapılabilir. Önceki dönemde hesap özeti erteleme işlemi yapanlar, bu kampanyadan yararlanabilirler.
 • Hesap özeti erteleme işlemlerinizi son ödeme tarihi gelmeden yapmanız gerekir.
 • Bu kampanyadan yalnızca TL cinsinden hesap özeti olanlar yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya süresi boyunca gecikmede olan kredi kartları da erteleme işleminden faydalanabilirler.
 • Hesap özeti erteleme işlemleri online kanallardan, çağrı merkezinden ya da Maximum mobil uygulamasından yapılabilmektedir.
 • Hesap özeti erteleme işleminizi yapabilmek için İşcep uygulamasına girerek “kartlarım / hesap özeti erteleme” adımlarını takip edebilirsiniz.

Maximum kart taksitli nakit avans kampanyası;

Acil paraya sıkıştığınızda dert etmeyin. Maximum kartınız yanınızdaysa hemen taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik işlem ücreti ötmeden ve uygun faiz oranlarından yararlanarak paranızı hemen alabilirsiniz. Taksitli nakit avansınızı, kartınızın limiti dahilinde, 5.000 liraya kadar almanız mümkündür. Üstelik 5’den başlayarak 12 taksite kadar bölme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

 • Maximum kartınızı kullanarak 5 taksitte 1.000 lira nakit avans çektiğinizde, aylık ödeyeceğiniz tutar 209,09 lira olur. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 1.045,45 lira olarak hesaplanır.
 • Maximum kartınızı kullanarak 6 taksitte 2.000 lira nakit avans çektiğinizde, aylık ödeyeceğiniz tutar 351,05 lira olur. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 2.106,30 lira olarak hesaplanır.
 • Maximum kartınızı kullanarak 10 taksitte 4.000 lira nakit avans çektiğinizde, aylık ödeyeceğiniz tutar 433,74 lira olur. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 4.337,40 lira olarak hesaplanır.
 • Maximum kartınızı kullanarak 12 taksitte 5.000 lira nakit avans çektiğinizde, aylık ödeyeceğiniz tutar 458,40 lira olur. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 5.500,80 lira olarak hesaplanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com