TEB Bonus Card Kredi Kartı ile Harcarken de Bonus Kazanmak İçin Hemen Başvurun

TEB Bonus Card Kredi Kartı ile Harcarken de Bonus Kazanmak İçin Hemen Başvurun

TEB Bonus, TEB tarafından sunulan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır. Bilindiği gibi çok sayıda bankanın Bonus kredi kartı çeşidi bulunur. Ancak TEB tarafından verilen Bonus kartların eşsiz ayrıcalıkları vardır. Kredi kartınızdan bol bol Bonus puan kazanarak Türkiye’nin her yerindeki üye iş yerlerinde bedava harcama yapabilirsiniz. TEB Bonus card ile nasıl harcadıkça kazanabileceğinizi ve bu kartın özelliklerini detaylı olarak açıklayalım;

TEB Bonus card kredi kartı özellikleri nelerdir?

Bu kredi kartına sahip olarak hem harcadıkça Bonus puan kazanabilir hem de taksitli alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu kredi kartının genel özellikleri ise şöyledir;

 • Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ve tüm faturalarınızın aksamadan ödenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın son ekstresinin en az 1.000 lira olması durumunda, sinema ve tiyatro harcamalarınız için %50 indirim kazanırsınız.
 • Bankanın istemiş olduğu gerekli koşulları sağlayarak ve harcama sözü vererek 500 liraya varan Bonus puan kazanma şansı elde edersiniz.
 • Kredi kartınızın ekstrelerini e-mail adresinize isteyebilir ve bu ekstreleri kolayca arşivleyebilirsiniz.
 • Kredi kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz.
 • Kredi kartınızı kulan arka banka kartıyla yapacağınız tüm işlemlerinizi yapabilir, tüm hesaplarınıza ulaşabilir ve hesaplarınızdan para çekme ya da para yatırma işlemi yapabilirsiniz.
 • Bu kredi kartına sahipseniz, sevdikleriniz için de ek kart sahibi olabilirsiniz.

TEB Bonus card kredi kartı diğer özellikleri nelerdir?

TEB Bonus card ile yukarıda saydığımız avantajların yanında çok sayıda işlem de yapabilirsiniz. Bu kartı kullanarak yapabileceğiniz işlemleri ve diğer özellikleri detaylı olarak açıklayalım;

Taksitli nakit avans çekebilirsiniz;

Bu özelliği kullanarak kredi kartınızın limiti kadar parayı anında çekebilir ve 12 taksite kadar vade ile ödeyebilirsiniz. Bu özellikten faydalanabilmek için bankanın çeşitli kanallarını kullanabilirsiniz. Nakit avans teklifi almak için MS bankacılığını kullanabilir, mobil uygulamadan, internet bankacılığından, ATM’lerden, telefon bankacılığından ya da banka şubelerinden nakşet avansınızı alabilirsiniz. Taksitli nakit avansın özellikleri şöyledir;

 • Taksitli nakit avans işlemi için tüm vadelerde %1,4 faiz oranı uygulanır.
 • Bu özellik minimum 250 lira maksimum ise 10.000 lira için geçerlidir.
 • Taksitli nakit avansınızı 3 aydan 12 aya kadar taksitli alabilirsiniz.
 • Bu işlemden herhangi bir masraf ya da komisyon alınmaz.

Nakit avans alabilirsiniz;

Acil nakit ihtiyacınız olduğu anda, dilediğiniz zaman kısa süreli olan para ihtiyacınız için nakit avans özelliğinden faydalanabilirsiniz. Nakşet avansınızı almak için SMS bankacılığından başvuru yapabilirsiniz. Bununla birlikte nakit avansınızı anında almak için ATM’leri, banka şubelerini, mobil bankacılığı, internet bankacılığını ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Nakit avansın diğer özellikleri ise şöyledir;

 • Nakit avans işlemi için %1,4 oranında faiz uygulanır.
 • Nakit avansınızı maksimum 10.000 lira tutarında kullanabilirsiniz.
 • Nakit avans çekme işleminden herhangi bir ücret ya da komisyon alınmaz.

İster taksitlendir ister ötele avantajından yararlanabilirsiniz;

Bu özelliği kullanarak tek seferde ve peşin olarak yaptığınız alışverişlerinizi isterseniz taksitlendirebilir, isterseniz de öteleyebilirsiniz. Kredi kartınızdan yapacağınız 100 lira ve üzerinde alışverişlerinizi 3,6 ya da 9 taksitte ödeyebilir ya da 30, 60 veya 90 gün boyunca erteleyebilirsiniz.

Bu özellikten faydalanabilmek için cep şubeleri, internet bankacılıklarını ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu işlem için üst limit bulunmaz. Yalnızca 100 liralık alışveriş yapmanız, bu avantajlardan faydalanmanız için yeterlidir.

Aynı anda bir işlemi hem taksitlendirme hem de öteleme imkânınız yoktur. Yalnızca bir tanesini seçebilirsiniz. Bu özellikten nakit çekimler, para transferi gibi ücretler, telekomünikasyon giderleri, yemek, gıda ve akaryakıt giderleri için yararlanılamaz. Taksitlendirme ve öteleme işlemlerinden %1,4 oranında faiz alınır.

Otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz;

TEB Bonus card ile aylık faturalarınızın da ödenmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı ekleyerek, faturalarınızı takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Bu işlemi internet bankacılığından, telefon bankacılığından ya da ATM’lerden yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz fatura talimatları, kredi kartınızda yeterli bakiye olduğu sürece düzenli olarak ödenecektir.

Talimat vererek ödediğiniz tutarlar için herhangi bir ücret ya da faiz gideri alınmaz. Doğal olarak bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Talimatını vermiş olduğunuz faturalarınız son ödeme tarihinde değil, kredi kartınızın ekstresinin son ödeme tarihinde ödenir. Bu sayede tüm faturalarınız tek bir günde ödenmiş olur ve siz de hem zamandan avantaj sağlamış olursunuz hem de nakit akışınızı daha rahat yönlendirebilirsiniz.

Düzenli limit artırımından yararlanın;

TEB Bonus kredi kartı sahibi olanlar, alışverişlerinde sıkıntı yaşamamak adına düzenli limit artışı talimatı da verebilirler. Bu talimatı vermek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına LIMIT yazarak 4616’ya mesaj göndermeniz yeterlidir. Otomatik limit arttırma talebiniz emen dikkate alınır. Gelirinizin uygun olması durumunda size 15 gün öncesinden haber verilerek limit arttırma işleminiz yapılır.

TEB Bonus card ile e-ekstre alarak 5 TL Bonus kazanın;

Ekstrelerinizi e-posta yoluyla almak için telefon bankacılığından, internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan talimat verebilirsiniz. Bu sayda ekstreniz yalnızca e-posta adresinize gönderilecektir. En az 6 ay boyunca ekstresini e-posta yoluyla alan kişiler, anında 5 TL Bonus kazanabilirler.

Ekstre seçiminden faydalanın;

Ekstre seçimi avantajında yurt dışı harcamalarınız için faydalanabilirsiniz. Yurt dışında yapmış olduğunuz harcamalar için ekstrenizi isterseniz TL olarak, isterseniz Dolar olarak isterseniz de Euro olarak alabilirsiniz. Ekstre seçim işleminizi yaptırmak için internet bankacılığını, banka şubelerini, telefon bankacılığını ya da kurumsal internet şubelerini kullanabilirsiniz.

TEB Bonus card kredi kartı faiz ve ücretleri nasıldır?

TEB Bonus card için tıpkı diğer bankaların kredi kartlarında olduğu gibi birtakım faiz oranı ve ücretler geçerlidir. Alınacak olan bu ücretler yapacağınız işleme göre değişir. Kartınız için alınan faiz oranları ve ücretleri şöyle açıklayalım;

 • Kredi kartınızı kullanarak fatura ödemek için 1 TL ödersiniz. En yüksek ise 2 lira alınır. Alınacak olan masraf, fatura tutarına göre değişir.
 • Bu kartın alışveriş faiz oranı %1,4’tür.  Yapmış olduğunuz alışverişleriniz için alınan gecikme faizi oranı ise %1,75 olarak belirlenmiştir.
 • Kredi kartınız için yapılan gecikme bildirim bedelleri ücretsizdir.
 • TEB Bonus ek kart ücreti yani ek kart aidatı tutarı 57 liradır.
 • TEB Bonus adı kart için alınan kredi kartı kullanım aidatı ise 118 liradır.
 • Kredi kartınızın limit aşımlarında uygulanacak olan faiz oranı %1,4’tür.
 • Karıntınızdan alacağınız nakit avans için uygulanan faiz oranı %1,4’tür. Nakit avans gecikme faizi için de %1,70 faiz oranı uygulanır.
 • Kredi kartınızın borcunu PTT şubelerinden öderseniz 3,5 lira, PTT ATM’lerini kullanarak ekstrenizi öderseniz 1,5 lira, PTT mobili kullanarak kredi kartınızı öderseniz de 1 TL komisyon alınır.
 • Kredi kartınızdan alacağınız taksitli nakit avans için uygulanan faiz oranı %1,4’tür.
 • Kredi kartınızdan havale, EFT ya da borç transferi yaparsanız, nakit ödemlerde ya da taksitlendirmelerde geçerli olan faiz oranı %1,4’tür.
 • Kredi kartınızı kullanarak SGK prim tahsilatı yaparsanız %2 komisyona ek olarak 1 TL de ücret alınmaktadır.
 • Kredi kartınızı kullanarak işlem taksitlendirme ya da işlem öteleme yaparsanız, bu işlemler için %1,4 faiz oranı uygulanır.
 • Kredi kartınızdan yapacağınız ilave taksit işlemleri için de %1,4 faiz oranı uygulanır.
 • Kartınızdan 3 kereden sonra alınacak olan kayıp çalıntı yenileme ücreti 7 liradır.

TEB Bonus kart faiz ve ücretleri nasıldır?

TEB Bonus kart, yukarıda saydığımız tüm avantajlarından faydalandıran, kullanışlı bir karttır. Bu kartın kullanımı için alınan faiz ve ücretler ise şöyledir;

 • TEB Bonus kart ile kartınızdan yapacağınız fatura ödemeleri için alınacak olan komisyon ücreti, fatura ödemesi başlına %2 ile +1 lira olarak tahsil edilir.
 • Bu kart için belirlenmiş olan alışveriş faizi ücreti %1,25’tr. Alışveriş faizi için gecikme oranı da %1,55 olarak uygulanır.
 • Bu kartın gecikme bildirim bedeli komisyon ücreti yoktur.
 • TEB Bonus kartınıza alacağınız ek kart başına ücret 55 liradır.
 • TEB Bonus kartınızın kart kullanım aidatı yılık olarak 114 liradır.
 • Kartınızın limit aşımlarında uygulanacak olan faiz oranı %1,25’tir.
 • Kartınızdan alacağınız nakit avans için faiz oranı %1,25 olarak uygulanır. Nakit avans gecikme faizi ise %1,55 olarak uygulanır. Nakit avans için alınacak olan masraf tutarı ise yurt içi ve yurt dışı için %1 olarak belirlenmiştir.
 • Kartınızın ödemesini PTT şubelerinden yaparsanız 4 lira, PTT ATM’lerini kullanarak yaparsanız 1,5 lira ve PTT mobilden yaparsanız da 1 lira komisyon ücreti tahsil edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com