Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank, kendi müşterilerine özel indirimli faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunan bir bankadır. Bu banka aynı zamanda müşterisi olmasanız bile uygun faiz oranlarında kredi almanızı sağlar. Kredi notunuz düşük olsa bile, bu bankaya kredi almak için başvuru yapabilirsiniz. Denizbank, 900 seviyelerinde kredi notu olan kişiler için de ihtiyaç kredisi çözümleri sunan ve bu nedenle çok tercih edilen bir bankadır. Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu ve detayları hakkında bilgi verelim;

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Denizbank ihtiyaç kredileri maaş müşterilerine, kuma çalışanlarına, emeklilere, artan kredi, eğitim kredisi, cebimde kredi, bireysel finansmana kredisi ve PTT ihtiyaç kredisi seçenekleri ile sunulmaktadır. Her kredinin kendine özel faiz oranları ve çeşitli avantajları vardır. Standart ihtiyaç kredisinin ise genel özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Bu bankadan %1,09’dan başlayan faiz oranlarında kredi alabilirsiniz. Kredinizin faiz oranı alacağınız kredinin tutarına, kredi notunuza ve banka müşterisi olup olmamanıza göre değişecektir.
 • Bu bankadan 1.000 liradan 55.000 liraya kadar kredi alma imkânınız bulunur.
 • Kredilerinizin vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
 • Bu krediden bir defaya mahsus olmak üzere kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınır.
 • Kredinizden hayat sigortası masrafı da alınacaktır. Bu masraf krediyi çekecek olan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişir.
 • Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu için banka şubelerini, ATM’leri, müşteri hizmetlerini, internet sitesinde yer alan başvuru formunu, internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz.
 • Banka müşterisi olan kişiler onaylanmış olan kredilerini hemen hesaplarına aktarabilirler. Bu işlemi, internet ya da cep şubeden gerçekleştirebilirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin, onaylanmış olan kredilerini almak için banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekir.

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi internet sitesi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank’ın bu avantajlı kredisine hemen sahip olmak için banka şubesine gitmek sorunda kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Ön başvuru onayı için https://www.denizbank.com/ihtiyac-kredileri/ihtiyac-kredisi-basvurusu.aspx adresine tıklamanız gerekir. Bu adreste yer alan ilgili bölümlere kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve ekranda yer alan güvenlik kodu bilgilerini yazdıktan sonra hemen alt kısımda bulunan onay kutucuklarını işaretleyip “devam” kısmına tıklamanız gerekir.

Ön başvurunuz hemen incelemeye alınır ve girmiş olduğunuz cep telefonunuza sonucu bildirilir. Ön başvurusu onaylanan kişiler banka temsilcileri tarafından aranırlar. Gerekli olan iletişim bilgileriniz ve diğer bilgiler alındıktan sonra, istemiş olduğunuz tutardaki krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Kredinizi hemen alabilmek için banka şubelerine gitmeniz gerekir. Banka müşteriyseniz ön başvurunuzu alındıktan sonraki işlemleri internet şubeden ya da cep şubeden yapabilir ve onaylanan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu internet şubesinden nasıl yapılır?

Denizbank müşterisi olan kişiler, bireysel kredi başvurusu yapmak için bankanın internet şubesini kullanabilirler. Bu kanalla nasıl başvuru yapabileceğinizi, detaylı olarak aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • İlk olarak https://www.denizbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi.aspx adresine tıklamalısınız.
 • Banka müşterisiyseniz ancak daha önce hiç internet bankacılığı kullanmadıysanız, bu adresteki sayfanın sağ üst kısmında yer alan “kullanıcı oluştur” kısmına tıklayabilirsiniz.
 • Daha önce internet bankacılığını kullanmış olan kişiler de yine bu ekranın sağ üst kısmında yer alan “internet bankacılığı” kısmından giriş yapabilirler. Şifresini unutmuş olan kişiler de bu bölümden yeni şifre talebi yapabilirler.
 • İnternet bankacılığı giriş kısmına tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir ekran açılır. Bu ekranda yer alan ilgili bölümlere kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda banka kartınız ya da kredi kartınızla da bu kısımdan giriş yapma imkânınız bulunmaktadır.
 • “Devam” kısmına tıkladıktan sonra cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu ekran yer alan ilgili bölüme girmelisiniz. Ardından girişiniz gerçekleşir.
 • Açılan sayfada yer alan “menü” kısmından “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip ederek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Başvuru aşamasında almak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girmeniz yeterli olacaktır.
 • Kredinizin başvurusunu gönderdikten sonra hemen değerlendirmeye alınır ve sonucu dakikalar içinde tarafınıza bildirilir.
 • Onaylanmış olan kredilerinizi banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu için mobil bankacılık nasıl kullanılır?

Denizbank’ın mobil uygulamasından da kolay bir şekilde kredi başvurunuzu yapabil ve onaylanan kredinizi hiç beklemeden ya da banka şubesine gitmek zorunda kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu kanallardan başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • İlk olarak cep telefonunuza Denizbank mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmek için Andorid telefonunuz varsa Google Play mağazasını, İOS telefonunuz varsa Apple Store mağazasını kullanabilirsiniz.
 • Uygulamayı yükledikten sonra kimlik numaranızı, banka kartınızı ya da müşteri numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmanız gerekir. Şifreniz yoksa, müşteri hizmetlerinden hemen alabilirsiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra menü kısmına gelerek “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Kredi başvurusu sırasında yalnızca almak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girmeniz yeterli olacaktır.
 • Kredi başvurunuzun sonucu hemen cep telefonunuza gönderilir.

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi örnek ödeme planı nasıldır?

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ancak hangi vadede hangi tutar için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız, https://www.denizbank.com/hesaplama-araclari/bireysel-kredi-hesaplama.aspx adresini kullanabilirsiniz. Bu adreste yer alan hesaplama aracını kullanarak, almak istediğiniz kredi tutarına göre ne kadar ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Sizler için araştırdığımız örnek ödeme tablosu ise aşağıdaki şekildedir;

 • Bu bankadan 12 ay vadeli olarak 2.000 lira kredi kullanmak isteğinizde, kredinizin aylık faiz oranı %1,09 olarak hesaplanır. Bu krediye aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı 181,17 liradır. Bu krediden 10 lira tutarında tahsis ücreti alınır.
 • Bu bankadan 10.000 lira olan kredinizi 24 ay vade ile almak istediğinizde, kredinin aylık faiz oranı %1,59 olarak hesaplanır. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 523,22 lira olur. Bu krediye geri ödenecek toplam tutar 12.557,2 lira olurken kredinizden alınacak olan dosya masrafı tutarı 52,5 liradır.
 • Bu bankadan 60 ay vadede 20.000 lira kredi almak istediğinizde kredinizin aylık faiz oranı yine %1,59’dan hesaplanır. Bu krediden alınacak olan dosya masrafı tutarı 105 liradır. Krediniz için aylık olarak 562,62 lira ödersiniz. Toplamda ise 33.756,66 lira ödersiniz.
 • Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu 60 ay vadede 30.000 lira için yaparsanız, kredinizin aylık faiz oranı yine %1,59 olur. Bu krediye aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı 843,92 liradır. Bu krediden 157,5 lira dosya masrafı alınır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 50.635,47 liradır.
 • Bu bankadan 40.000 lira olan nakit ihtiyacınız için 60 ay vadede kredi almak isterseniz, aylık faiz oranı yine %1,59 üzerinden hesaplanır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksitiniz 1.125,23 lira olur. Toplam ödeyeceğiniz tutar da 67.513,84 lira olur.
 • Nakit ihtiyacınız 55.000 liraysa ve 60 ay vadede Denizbank’tan kredi almak istiyorsanız aylık faiz oranı yine %1,59’dan hesaplanır. Bu kredi için aylık olarak 1.547,19 lira ödersiniz. Bu krediden 288,75 lira dosya masrafı alınır. Krediye ödenecek toplam tutar da 92.831,58 lira olur.

Yukarıda da açıkça görüldüğü gibi %1,09 faiz oranı yalnızca 12 ya vadeli olan krediler için geçerlidir. Diğer tüm tutarlar ve tüm vadeler için kredinin faiz oranı %1,59 olarak hesaplanır.

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi alma şartları nelerdir?

Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi, bankanın kendi müşterilerine indirimli faiz oranları ile sunulmaktadır. Ancak ilk defa Denizbank müşterisi olacak kişiler de uygun faiz oranlarından yaralanabilirler. Bu bankanın kredilerine sahip olmak ve indirimli faiz oranlarından yararlanmak için aşağıdaki şartları taşıyor olmanız istenir;

 • Kredi notunuz yüksek olmalıdır. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişiler kredilerini beklemek zorunda kalmadan ve indirimli faiz oranları ile alabilirler.
 • Aylık geliriniz yeterli olmalıdır. Düzenli olarak aylık geliri elde ediyorsanız, bu bankadan kredi alabilirsiniz. Ancak maaşlı olarak çalışmıyorsanız, emekli maaşınız yoksa ya da şirket gelirleriniz yoksa, bu bankadan kredi almanız mümkün değildir.
 • Diğer bankalara olan borçlarınız aylık gelirinizi karşılamalıdır. Sizin için belirlenmiş olan kredi limitiniz varsa ve diğer bankalara olan borçlarınız bu limiti doldurmamışsa, Denizbank’tan kredi alabilirsiniz. Kredi alma limitiniz aylık gelirinize göre BDDK tarafından belirlenir.
 • Sigorta primleriniz ödeniyor olmalıdır. Henüz birkaç yıldır uygulanan bir şarttır. Bankalar, en az son üç aylık sigorta primi ödenmemiş olan kişilere kredi vermezler.

Denizbank cebimde kredi ile krediniz 5 dakikada hesabınızda;

Denizbank Cebimde kredi kampanyası ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı tek bir mesajla karşılayabilmenizi sağlar. Cebimde krediye hemen başvuru yapabilir ve paranızı 5 dakika içinde hesabınızda bulabilirsiniz. Kredinizi 5 dakikada alabilmek için tek yapmanız gereken mesajlar kısmına kimlik numaranız ile birlikte KREDİM yazmanız ve 3280’e kısa mesaj göndermenizdir. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredinizi evraksız olarak kullanmak için internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz ya da en yakın Denizbank şubesine, kimliğiniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Cebimde kredinizi 1.000 liradan başlayan ve 55.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Evrak ve kefil gerektirmeyen bu krediyi hemen alabilmek için her ay düzenli gelir elde etmeniz ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması yeterlidir. 60 aya varan vadelerle alacağınız bu krediye hayat sigortası ile birlikte dosya masrafı ödersiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,24 ile %1,34 arasında değişmektedir. Faiz oranı kredi notunuza ve banka müşterisi olup olmamanıza göre belirlenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com