Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı; günümüz ekonomik şartlarında kullanılması zaruri olan bankacılık ürünlerinin başında gelmektedir. Kredi kartı almak isteyenlere en uygun fırsatları sunan bankaların başında Denizbank gelmektedir. Denizbank’ta bulunan Deniz Bonus kredi kartı sayesinde alışverişlerde, nakit ihtiyaçlarında ve daha birçok konuda fırsatlara erişmek mümkün olur. Deniz Bonus kredi kartı kullanan tüketiciler; yurtiçi ve yurtdışındaki tüm harcamalarından bonus kazanma şansına sahip olurlar. Bunun yanı sıra, birikmiş bonusların kullanılması sayesinde 250 binden fazla üye işyerinden bedava alışveriş yapılabilir. Program ortakları aracılığıyla ekstra bonus ve taksit imkanlarından faydalanmak mümkün olur. Denizbank bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır diye düşünenler, sıkıntıya düşmeden kredi kartlarının adreslerine gelmesinin keyfini yaşayabilirler.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Denizbank bonus kredi kartı başvurusu için en geçerli yöntemlerden birisi, Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Burada, kredi kartı başvurusu sayfası üzerinden gerekli adımların takip edilmesiyle kısa zamanda kredi kartı başvurusu tamamlanır. İlk adımda, kart başvurusu yapacak tüketicinin telefon numarasını, kimlik numarasını ve doğrulama kodunu girip göndermesi gerekir. Denizbank kredi kartı başvurusu için diğer noktalar ise Açıkdeniz internet bankacılığı ve tüm Denizbank şubeleri olarak bilinmektedir. Denizbank kredi kartı başvurusunda olduğu gibi Denizbank’ın kredi kartının ödemesinde de MobilDeniz, tüm Denizbank şubeleri ve ATM’leri, otomatik ödeme talimatıyla Denizbank hesabı gibi seçenekler yer almaktadır.

Denizbank Bonus Kredi Kartının Ayrıcalıkları

Deniz Bonus kredi kartı sayesinde Türkiye ve yurtdışında olmak üzere Visa/Mastercard amblemi olan sayısı milyonlarla ifade edilen işyerlerinde yapılacak peşin veya taksitli alışverişler yoluyla Bonus kazanmak mümkün olmaktadır. Tüketiciler, biriktirdikleri bonusları, istedikleri zaman harcama şansına sahip olurlar. Bunun yanı sıra, bedava alışverişlerin keyfini çıkarmak mümkündür. Deniz Bonus sayesinde kazanılan her 1 TL bonus, 1 TL’ye denk gelmektedir. Denizbank bonus kredi kartının iki farklı ayrıcalığı yer almaktadır. Bunlardan ilkinde, Denizbank müşterilerine özel bir indirim sitesi olan İndirimkartımda.com hizmetlerinden faydalanmak mümkün olabilir. İkinci olarak ise yalnızca Denizbank müşterilerinin faydalandığı Deniz Amerika’da hizmeti sayesinde Amerika’dan ayrıcalıklı alışveriş deneyimine sahip olunabilir.

Denizbank Bonus Kampanyaları

Denizbank bonus kredi kartı sayesinde birbirinden ayrıcalıklı fırsatlara sahip olmak mümkündür. Örneğin, Deniz Bonus ile Opet’te 25 TL indirim bulunmaktadır. Bu indirimden faydalanmak isteyenlerin Bonus üyesi Opet istasyonlarından belirtilen tutarda alışveriş yapması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, Deniz Bonus ile Tekzen’de dokuz taksit fırsatı, Bernardo’da on taksit fırsatı, Intema’da 12 taksit fırsatı, VitrA bayilerinde 12 taksit fırsatı, Twist’te yedi taksit, İpekyol’da yedi taksit fırsatı, ETS’de 12 taksit ayrıcalığı, D&R mağazalarında sekiz aya varan taksit imkanı bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, açık hava konserlerinde, giyim ve restoran harcamalarında Deniz Bonus’un sayısız indirim avantajları yer almaktadır.

Denizbank Bonus Kart Çeşitleri

Deniz Bonus; Türkiye’nin ilk çipli kredi kartı olarak dikkat çekmektedir. Bedava alışveriş ve taksit gibi sayısız fırsat bulunmaktadır. Bonus Card ile yapılan tüm harcamalarda bonus kazanmak mümkündür. Birikmiş bonusların kullanılması sayesinde bedava alışverişler yapılabilir. Bonus Card program ortaklarından ekstra bonus ve taksit imkanı kazanılır. Bonus Card’ın üzerinde yer alan çip sayesinde her tüketicinin kendine özel imkanlardan yararlanması söz konusudur. Bonus Card; tabiri caizse, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır. Deniz Bonus Gold, D-Şarj Bonus, Deniz Bonus Platinum, Afili Bonus Platinum, Net Kart, Bonus Ek Kart, Bonus Sanal Card, Emekli Bonus ve lig takımlarına özgü bonus kartları bulunmaktadır.

Denizbank Bonus kredi kartı faiz oranları ve ücretleri nasıldır?

Denizbank Bonus kredi kartının ayrıcalıklarında yararlanmak için yukarıda anlattığımız şekilde isterseniz internetten isterseniz de banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Denizbank’ın sahip olduğu her Bonus kartın faiz oranları ve ücretleri farklıdır. Bu oranlar ve ücretler hakkında detaylı bilgi verelim;

 • Denizbank Bonus kredi kartının nakit avans faiz oranı yurt içinde ve yurt dışında %3,95 olarak belirlenmiştir. Yurt içinde bu orana ek olarak 7,5 TL yurt dışında ise 12 TL masraf alınmaktadır.
 • Bu kredi kartının yenileme ücreti 4 TL’dir.
 • PTT aracılığı ile kredi katı ödeme işlemi ücreti için 2,5 lira alınmaktadır.
 • Anlaşmalı olan bankalardan kredi kartı ödeme ücreti için 1 lira ile 25 lira arasında masraf alınmaktadır.
 • Denizbank’ın Bonus kartlarından olan Afili Bonus Platinum, Aqua Bonus, Mashattan Afili Bonus, Netkart, Pilvak Afili Bonus, Telpa Afili Bonus, TED Bonus ve TUED Bonus kartlarından yıllık kart aidatı ve üyelik ücreti alınmaz.
 • Bonus Plus kredi kartından 133 lira üyelik ücreti alınır. Bu karta bağlı olan ek karttan ise 66,5 lira ücret alınmaktadır.

Denizbank Bonus kredi kartı çeşitleri ve özellikleri;

Yukarıda da açıkladığımız gibi bu bankanın çok sayıda Bonus kart çeşidi bulunmaktadır. Taraftarlara, emeklilere ve daha çok sayıda kişiye özel olarak sunulan bu kartların çeşitlerinden ve sundukları avantajlardan tek tek bahsedelim;

Denizbank Afili Bonus kredi kartı özellikleri;

Afili Bonus Platinum kart olarak da adlandırılan bu kredi kartı, Denizbank Bonus kredi kartının tüm özelliklerine sahiptir. Bu kartın farkı ise daha fazla Bonus puan kazandırmasıdır. Kazandığınız bu puanları, üye iş yerlerinde bedava harcayabilirsiniz. Temassız özellikli olan bu kart sayesinde 120 lira ve altında olan alışverişlerinizi şifre gerektirmeden ve imzaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda bu kartın limitinin tamamını nakit avans ya da taksitli nakit avans çekmek için kullanabilirsiniz.

Afili Bonus kredi kartına sahip olan kişiler Türkiye’nin her yerindeki kahvaltı restoranlarında, Pazar günleri %30 indirim kazanırlar. Bu kart ile hafta sonları yapacağınız tiyatro ve sinema harcamalarınız için %30 ekstra Bonus kazanırsınız. Bu kart ile yılda bir defa olmak üzere ücretsiz vize başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Afili Bonus kartınızdan yapacağınız restoran, cafe ve otel ödemelerinde %20 indirim kazanabilirsiniz.

Denizbank emekli Bonus kredi kartı özellikleri;

Emekli Bonus kredi kartı, Denizbank’ın emeklilere özel çeşitli avantajlar sağlayan kredi kartıdır. Bu kredi kartını alarak aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz

 • Tüm Türkiye’deki BigChef restoranlarından yapacağınız harcamalarınız için %10 indirim kazanırsınız.
 • Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verirseniz, her fatura ödemeniz için %10 indirim kazanabilirsiniz. Bu indirim 20 lira ile sınırlıdır.
 • Emekli Bonus kredi kartınızla yapacağınız sinema ve tiyatro harcamalarınız için %10 indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde bir ya içinde en fazla 20 lira indirim hakkı verilmektedir
 • Bu kredi kartı, Bonus kartın tüm özelliklerine sahiptir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında bu kredi kartını güvenle kullanabilir ve yapacağınız harcamalarınız için ekstra Bonus puanlar kazanarak, program ortaklarında bedava harcayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını kullanarak uygun vadeler ve faiz oranı ile taksitli nakit avans çekebilirsiniz.
 • Kredi kartınızı kullanarak banka ATM’lerinden hesaplarınıza ulaşabilir ve tüm hesap işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını kullanarak ücretsiz asistans hizmetlerinden de faydalanabilir, aynı zamanda uçak bileti ya da otel rezervasyonu gibi ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı ile yapacağınız 50 lira ve üzerindeki eczane harcamalarınız için %10 indirim kazanırsınız.

Denizbank D-Şarj Bonus kredi kartı özellikleri;

D-Şarj Bonus, gençlere özel olarak çıkarılmış olan bir kredi kartıdır. Deniz Bonus kredi kartının tüm özelliklerine sahip olan bu kart ile taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Bonus puan kazanabilir ve biriken Bonuslarınızı bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. D-Şarj Bonus kredi kartının özellikleri ise şöyledir;

 • Bu kredi kartı ile yurt içinde ve yurt dışında harcama yapabilir, yapmış olduğunuz tüm harcamalardan Bonus puan kazanabilirsiniz.
 • 250 lira ve altında olan tüm harcamalarınız için şifre girmeden ve imza atmadan, temassız alışveriş yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınızdan 6 ay boyunca her ay 200 lira harcama sözü verdiğinizde, hemen 10 TL Bonus kazanırsınız. Bu talimatı çağrı merkezinden, banka şubelerinden, mobil şubeden ya da internet şubeden hemen verebilirsiniz.
 • D-Şarj Bonus kredi kartınızı aynı zamanda banka kartı olarak da kullanabilirsiniz. Kartınızı kullanarak tüm Denizbank ATM’lerinden banka hesaplarınızla ilgili işlem yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınızı kullanarak taksitli nakit avans çekebilir ve hem uygun vadelerde hem de uygun faiz oranlarında geri ödeyebilirsiniz.
 • D-Şarj Bonus kredi katınızı kullanarak yapmış olduğunuz kafe ve restoran harcamalarınız için her ay %10 indirim alırsınız. Bir ay içinde toplamda 20 liralık indirim alma imkânınız bulunur.
Türkiyenin en büyük evden eve taşıma web sitesine hoş geldiniz linklere tıklayıp sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. evden eve nakliyat ücretleri kırıkkale evden eve nakliyat kirklareli evden eve nakliyat kuşadası evden eve nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com