ING’den Evraksız Kefilsiz Kobi Hızlı Kredi

ING’den Evraksız Kefilsiz Kobi Hızlı Kredi

Kobi; küçük ve orta boyutlu işletmeleri kapsayan bir tanımlamadır. Bir işletmenin kobi olabilmesi için yapısal ve mali özelliklerinin istenilen şartlara uygun olması gerekmektedir. Kobilerin kredi desteğine ihtiyaç duyduğu herkes tarafından bilinen bir konudur. Kobilere kredi desteği sunan birçok   banka bulunmaktadır. Bu bankaların istenilen şartlar yerine getirildiği takdirde birçok kobiye kredi desteği sunduğu bilinmektedir. Kobilerin kredi alırken dikkat ettiği hususların başında kredinin evraksız ve kefilsiz olarak sunulmasına ek olarak   kredinin olabilecek en hızlı şekilde veriliyor olması gelmektedir. Kendisini tercih eden tüketicilere en iyi hizmeti veren ING Bank’ın bu noktada kobilere de gereken kredi desteğini verdiği bilinmektedir.

ING Kobi Hızlı Kredi Başvurusu

ING kobi hızlı kredi başvurusu için ING Bank’ın resmi sitesini ziyaret etmek gerekir. Bu süreçte, kişinin karşısına ING kobi hızlı kredi başvuru sayfası çıkmaktadır. Başvuru sayfasında ilk etapta kişisel bilgiler kısmı çıkmaktadır. Şirket türünün seçilmesi gerekmektedir. Şirket türü, anonim/limited şirket veya şahıs şirketi olarak seçilebilir. İkinci etapta ise T.C kimlik numarası veya vergi kimlik numarası bilgisi girilmelidir. Ardından, cep telefonu numarası girilmelidir. Bu işlemin ardından, başvuru sahibinin telefonuna doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunun girilmesinin ardından başvuru kısmının ilk etabı tamamlanacaktır. ING kobi hızlı kredi başvurusu; ikinci etabında limit bilgileri kısmı doldurulmaktadır. Üçüncü etapta ise limit teklifi söz konusudur. Sonraki aşamalar ise firma ve ziyaret bilgilerini kapsamaktadır.

Kobi Hızlı Kredinin Özellikleri Nelerdir?

ING kobi hızlı kredi sayesinde firmanın acil nakit ihtiyaçları ertelenmez. ING mobil uygulaması sayesinde şubeye gitmeden, evrak veya kefil götürmeden bu krediye başvurmak mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, ING Kurumsal İnternet Şubesi’nden başvuru yapılabilir. ING kobi hızlı kredi; 100 bin TL ve 36 ay vade seçenekleriyle sunulmaktadır. Kredi limit tahsis ücreti ödenmez. ING hızlı kredi kullananlar, bu süre içerisinde TL ve döviz hesapları için hesap işletim ücreti ödemezler. Kredinin minimum altı, maksimum 36 ay vadeyle kullanılması mümkündür. Minimum üç bin TL ile maksimum 100 bin TL arasında kredi alınabilmektedir.

ING Kobi Hızlı Krediye Kimler Başvurabilir?

ING Bank müşterisi olan veya olmayan herkesin bu krediye başvurması mümkündür. Tek şart, ticari faaliyeti olan ve vergi levhasına sahip tüm gerçek kişi şahıs işletmeleri arasında bulunmaktır. ING Bank müşterisi olanların kredi limitinin olmaması şartı bulunmaktadır. Kredi limiti olmayan ve ING Bank müşterisi olanların bir sonraki süreçte bankanın kendilerini ziyaret edebileceği bir tarih belirlemesi gerekir. ING Bank müşterileri, temiat vermez ve kefil göstermez. ING Bank müşterisi olmayanların ise evrakların toplanması için uygun bir gün belirlemesi gerekir. ING Bank müşterisi olmayanlar, ING Bank yetkilileri tarafından ziyaret edilecektir.

ING Kobi Hızlı Kredi Faiz Oranı

ING kobi hızlı kredi sayesinde isteyen herkes, kendisi için özel olarak belirlenmiş avantajlı faiz oranlarından faydalanma şansına erişir. ING hızlı kredi faiz oranı; tüketicinin kredi tutarına, vadesine, daha önceden kullandığı kredilere ve kişinin kredi geri ödeme performasına göre farklılık gösterecektir. Bir başka deyişle, bu noktada, kişinin kredi notunun önemi bulunmaktadır. Kredi notu yüksek olanların daha düşük faiz oranından faydalanması mümkündür. Kredinin kullanılması esnasında kullanılan kredi tutarının %1’i kadar olmak üzere tek seferlik kredi masrafının ödenmesi söz konusudur. Ücret kullandırımı bazında alınmaktadır. Bu krediye başvuru yapanlar, kredi limit sonuçlarını saniyeler içerisinde öğrenme şansına sahip olurlar. Kullanılacak kredi limiti ve kişisel faiz oranı anında görüntülenmektedir.

ING Kobi Hızlı Kredi Başvurusu Sırasından Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

ING Kobi hızlı kredi başvurusu, internet sitesinden yapılır. Bu başvuruyu kimlik numaranızı sisteme girerek başlatabilirsiniz. Başvurunuz sırasında cep telefonunuzun yanınızda olması gerekir. Başvuru sırasında cep telefonunuza doğrulama kodu gönderilir. Başvurunuza devam edebilmek için bu doğrulama kodunu girmeniz gereklidir.

 • Bu başvuru sırasında vergi levhanızı da yanınızda bulundurmanız faydanıza olacaktır. Çünkü başvuru sırasında istenen levha adını ve ticari firma unvanını eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir.
 • Başvuru sırasında istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.
 • Başvurunuz tamamlanırken sizden, adresinizde ziyaret edilmeniz için bir tarih istenir. Bu tarihte banka yetkilileri tarafından ziyaret edileceğinizi unutmayın. Ziyaret esnasında kimliğinizin yanınızda olması da gereklidir.

Yukarıdaki kurallara dikkat eden kişiler, 3.000 liradan 100.000 liraya kadar kredi kullanabilirler. Kobi hızlı kredi vadeleri 3 ay ile 36 ay arasındadır. Bu kredi için kullandırım sırasında tek seferlik olarak %1’lik masraf ödersiniz. Bu krediden dosya masrafı alınmaz ya da kefil gibi teminatlar istenmez.

ING Kobi dijital nedir, nasıl faydalanılır?

ING Kobi hızlı krediye kobi dijital avantajları ile de sahip olabilirsiniz. ING Bank, kobi müşterisi olan kişilere pek çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi ise Kobi dijitaldir. Bu avantaj ile küçük işletmeler banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan banka işlemlerini halledebilirler. ING Kobi dijital ile kredi başvurularınız da başta olmak üzere 100’den fazla işlemi ATM aramak ya da banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

Kobi dijital aracılığı ile yapacağınız pek çok işlemde banka şubesine ihtiyacınız olmadığı için işlemleriniz ücretsiz olarak yapılır. ING bankla ilgili yapacağınız tüm işlemleri ING Kobi dijital sayesinde mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından yapabilirsiniz. ING Kobi dijitalin avantajları nelerdir açıklayalım;

 • Bu uygulama sayesinde hesap işletim ücreti havale ve EFT masrafı ödemezsiniz.
 • Müşteriler, diledikleri bankaların tüm ATM’lerinden ayda 6 kereye kadar para yatırma ve para çekme işlemelerini ücretsiz olarak yapabilirler.
 • Bu uygulama sayesinde POS ve kredi işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.
 • Turuncu ekstra ile mevduat birikimleriniz için %2 ek faiz kazanabilirsiniz.

ING Kobi hızlı kredi başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

ING Bank Kobi müşterisi olan kişiler, bu krediye başvuru yapabilmek için cep şubesini ya da internet bankacılığını kullanabilirler. Buralardan yapacakları başvurular sırasında indirimli faiz oranlarından da yararlanma imkânı elde ederler. Ancak banka müşterisi değilseniz ya da ING Bank da yalnızca hesabınız varsa, aşağıdaki adımları izleyerek hızlı kredi başvurunuzu hemen tamamlayabilirsiniz;

 • Hızlı krediye başvuru yapmak için https://www.ing.com.tr/tr/isiniz-icin/kobi-hizli-kredi-basvuru-formu? Adresine tıklamalısınız.
 • Karşınıza açılan sayfada 5 adım yer alır. Bu adımların tamamını doldurmalısınız. Adımlar çok kısa süre içinde doldurulabilen bilgiler istenmektedir.
 • İlk adımda, kişisel bilgileriniz istenir. Şirket türü, kimlik numarası, ekranda yer alan doğrulama kodu ve cep telefonu gibi bilgileriniz istenir.
 • İkinci adımda limit bilgiler yer alır. Bu adımda firmanıza ait olan gelir ve vergi gibi bilgileriniz istenir.
 • Üçüncü adımda size özel limit teklifi yapabileceğiniz bir alan bulunur. Bu alanda bulunan ilgili bölümleri eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. İstemiş olduğunuz kredi tutarı ve kredi vadesi gibi bilgileri de bu alanda doldurmalısınız.
 • Dördüncü adımda firmanıza ait olan diğer önemli bilgileri gireceğiniz kısım yer alır.
 • Beşinci adımda ise ne zaman ziyaret edilmek istediğiniz, hangi adrese ziyaret edilmek istendiğiniz gibi bilgileri girmeniz istenir. Bu bilgileri de girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

ING KOBİ hızlı kredi başvurusu, internet şubeden nasıl yapılır?

KOBİ olan yani ticari olan müşteriler de internet bankacılığını kullanarak pek çok bankacılık işlemlerini 7/24 yapabilirler. Hatta internet bankacılığında KOBİ’ler için farklı pek çok ödeme işlemi de bulunur. KOBİ’leri ihtiyaç duydukları krediyi acil olarak almak ve prosedürlerle uğraşmamak için de internet bankacılığını kullanabilirler. İnternet şubeden KOBİ kredisine başvuru yapabilmek için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır.;

 • İlk olarak internet bankacılığına kurumsal giriş yapabilmek için https://kurumsalinternetsubesi.ing.com.tr/WebApplication.UI/default.aspx?lang=tr-TR adresine tıklayın.
 • Karşınıza açılan sayfadan müşteri numaranızı ve ING Bank parolanızı kullanarak giriş yapın. Giriş için kimlik numaranızla birlikte ING Bank parolanızı da kullanabilirsiniz.
 • Menü kısmına gelerek buradan “krediler / kredi başvurusu / KOBİ hızlı kredi” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenecek olan kredi tutarı, kredi vade ve diğer kısa bilgileri girdikten sonra başvurunuzu hemen tamamlayın.
 • Başvurunuz alındıktan birkaç dakika içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir.
 • Onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarmak için yine menü kısmından kredi bölümüne gelerek, buradan “kredi kullandırım” aşamalarını tamamlayın ve paranızı hemen vadesi hesabınıza aktarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com