Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

2012 yılının Ekim ayında QNB Finansbank tarafından kurulan Enpara.com; o tarihten bu yana tüm bankacılık hizmetlerini yalnızca dijital kanallar üzerinden sunmaktadır. Enpara; Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olarak bilinmektedir. Neden Enpara kredi kartı başvurusu yapmalıyım diye düşünenlere Enpara’nın sayısız avantajlarını anlatmak gerekir. Enpara’da eft ve havale ücreti alınmaz. Kredi kartı aidatı alınmaz. Nakit ihtiyacı olanlara avantajlı kredi fırsatları sunulmaktadır. Birikimlerini değerlendirmek isteyenlere oldukça avantajlı yüksek mevduat faizi oranları sunulmaktadır. Enpara kredi kartı başvurusu yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca Enpara kalitesi ve güvencesi altında çalışma fırsatı yakalanmış olur. Bu sayede, Enpara’nın müşterilerini memnun eden fırsatlarından kolayca yararlanılır.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak oldukça basittir. Kişinin yalnızca birkaç dakikasını alan bir eylemdir. Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için QNB Finansbank’ın resmi internet sitesine gitmek ve oradan Enpara.com linkine tıklamak gerekir. Bu noktada, kredi kartı başvurusu için kişisel bilgiler kısmı ortaya çıkacaktır. Kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Kişisel bilgiler kısmında ad ve soyad, kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu numarası gibi bilgilerin doldurulması gereklidir. Ardından, cep telefonuna gelen doğrulama kodu başvuru sayfasındaki ilgili yere yazılmalıdır. Enpara kredi kartı başvurusunun sonraki aşamalarında diğer kişisel bilgiler ve adres bilgileri talep edilmektedir.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Detayları

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak isteyen ve aynı zamanda Enpara.com müşterisi olanların internet veya cep şubesinden başvuru yapması gerekmektedir. Enpara.com müşterisi olanların kredi kartı başvuruları, genel olarak olumlu olacak şekilde değerlendirilmektedir. Ancak, Enpara.com müşterisi olmayanların ise resmi internet sitesinden yukarıda belirtilen aşamaları takip ederek kredi kartı başvurusu yapması gerekmektedir. Enpara.com müşterisi olmayanların Enpara kredi kartı başvurusu olumlu değerlendirildiği takdirde kendi adreslerinde ziyaret edilmesi mümkün olmaktadır. Bu ziyaret sayesinde şahsın hem Enpara müşterisi olması hem de kredi kartını teslim alması sağlanmaktadır. Enpara kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin en haklı gerekçelerinden birisi, bu kartın ömür boyu aidatsız bir kredi kartı olarak sunulmasıdır.

Neden Enpara Kredi Kartı Başvurusu Yapmak Gerekir?

Enpara kredi kartı başvurusu sayesinde Enpara kredi kartına kavuşmak mümkün olmaktadır. Bu kart sayesinde kişiye sunulan limitler dahilinde alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapılabilmektedir. Enpara kredi sayesinde QNB Finansbank ile anlaşmalı olan tüm üye işyerlerinden taksitli olarak alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Ayrıca, Card Finans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan faydalanılabilir. Enpara kredi kartı; kişinin her ay bin TL tutarında olmak üzere yapacağı üç adet taksitsiz harcamasını faiz veya farklı bir ücret ödemeden taksitlendirmesini sağlamaktadır. Enpara kredi kartı sayesinde QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu tüm indirimlerden faydalanmak mümkün hale gelir.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Değerlendirmesi

Enpara kredi kartı başvurusu, QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme aşamasında kişinin daha önce kullandığı kredi ve kredi kartlarına dair geri ödemelerini düzenli olarak yapmış olmasına önem verilmektedir. Enpara kredi kartı başvurusunun olumlu olarak değerlendirilmesi için başvuru yapanın düzenli bir gelirinin olması şarttır. Enpara kredi kartı başvurusunun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara, kişiye bir kredi kartı limiti tanımlayacaktır. Bu kredi kartının limiti, tüm QNB Finansbank müşterileri için ortaktır. Öğrencilerin de Enpara kredi kartı başvurusu yapması mümkündür. Ancak, öğrenci başvurularında öğrenci kimlik kartının başvuru formuna eklenmesi şarttır. Enpara kredi kartı ekstresi her zaman Türk lirası cinsinden oluşturulmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Enpara kredi kartı, ömür boyu aidat almayan bir karttır. Bilindiği gibi bankalar, kredi kartlarından her yıl aidat alırlar. Bu aidatlar 90 liradan 200 liraya kadar değişir. Kredi kartınızı kullandığınız için bu kadar yüksek miktarda aidat ödemek istemiyorsanız, enpara kredi kartı almalısınız. Bu kredi kartı ömür boyunca aidat almayacağına dair sözleşmesinde söz vermiştir.

 • Diğer bankalara ait olan kredi kartları, yapılan alışverişleri sonradan erteleme ya da taksitlendirme işlemlerinde komisyon ücretleri alırlar. Enpara kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizi her ay 3.000 liraya kadar ücretsiz olarak taksitlendirebilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir faiz ya da ücret alınmaz.
 • Enpara kredi kartınızı, Finansbank ile anlaşmalı olan iş yerlerinde kullanarak 3 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Enpara kredi kartını kullanan kişiler otomatik ödeme talimatı verdiklerinde, Netflix ve Spotify faturalarının yarısını iade olarak alırlar.
 • Enpara kredi kartınızı Denizbank, Finansbank ve TEB ATM’lerinden kullanabilirsiniz. Üsteli hiçbir ek ücret ödemezsiniz ve tüm kart işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Kredi kartınızın borcunu ödeyebilir, nakit avans çekebilir ya da kartınızı istediğiniz kadar görüntüleyebilirsiniz.

Enpara.com kredi kartı kullanım koşulları nelerdir?

 • Enpara.com tarafından sunulan bu avantajlı kredi kartı, belirlenmiş olan limitiniz dahilinde alışveriş ve ödeme yapabileceğiniz ya da nakit avans çekebileceğiniz bir kredi kartıdır. Bu karttan aidat alınmaz.
 • Bu kredi kartı başvurularınız, yasal politikalar çerçevesinde değerlendirilir. Bu değerlendirilmelerin sonucu tarafınızdan ücretsiz olarak ve aynı gün içinde SMS yoluyla bildirilir.
 • Bu kredi kartına yaptığınız başvuru olumlu sonuçlanırsa, banka tarafından sizin için bir limit tanımlanır. Bu limit Finansbank kredi kartlarınızla ortaktır. Eğer Finansbank’a ait bir kredi kartınız varsa, enpara.com kartınız da bu limitin altında kalmayacak şekilde değerlendirilir.
 • Bu bankadan alacağınız kredi kartının limitini ekstre de dahil olmak üzere online kanallardan sorgulayabilir ve limit güncellemesi yapabilirsiniz. Kart limitiniz artmasını otomatik olarak sağlayabilir ya da istediğiniz dönemlerde kart limiti artışı için başvuru yapabilirsiniz. Kartınızın limitinin düşürülmesini de talep edebilirsiniz.
 • Her ayın belirli bir gününde ekstreniz eksilir. Ekstre borcunuzun asgari tutarını ödememeniz durumunda kalan borç üzerinden alışveriş faizi işlemeye başlar.
 • Enpara.com kredi kartınız onaylandıktan sonraki ilk 14 gün içinde, cayma ve kartınızı ipotek ettirme hakkına sahipsiniz. Kartınızdan harcama yaptırsanız da bu borcunuzu 30 gün içinde ödemeniz gerekir. Zamanında ödenmeyen borçlar için cayma hakkı ortadan kalkar.

Enpara kredi kartı almanız için istenen şartlar nelerdir?

Enpara.com, yukarıda da detaylı olarak bahsettiğimiz gibi Finansbank’ın şubesiz bankacılık platformudur. Bu nedenle hem kredi kartlarında hem de kredilerinde masraf bulunmaz. Bu kredi kartı ile Türkiye’nin pek çok yerinde avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan her an yanınızda olan bu kredi kartının limiti aylık gelirinizin 2 katı olarak belirlenir. Daha sonraki yıllarda limitiniz 4 katına kadar yükseltilir. Bu kredi kartına sahip olmak için aşağıdaki şartları taşımanız istenir.

 • Enpara.com her ne kadar kredi notuna önem veremse de kredi kartı verirken kredi notunuzu sorgular. Eğer kredi notunuz 110 ve altında ise ve son 6 ay içinde ödemelerinizde gecikme bulunuyorsa, bu bankadan kredi kartı alamazsınız.
 • Bu kredi kartına sahip olmak için her ay düzenli ve sabit bir gelir elde ediyor olmanız gerekir. Aylık geliri olmayan kişilere bu kredi kartı verilmez.
 • Aylık geliriniz ve çalışmakta olduğunuzu kanıtlayan hizmet dökümü belgeniz sorgulanır. Bu belgede son üç aylık sigorta priminin ödenmiş olması gerekir.
 • Bu kredi kartına hemen sahip olmak için size verilmiş olan limiti aşmamış olmanız yani başka bankalarda bulunan kredi kartınızın limitini fazla olmaması gerekir.

Enpara kredi kartı güncel kampanyaları nelerdir?

Enpara.com, müşterilerine en çok sevdikleri kampanyaları düzenler ve her ay sunar. Bu kampanyalara katılmak da oldukça basittir. Her kampanyaya katılmak için yalnızca ayın en paralısı olmanız yeterlidir. Diğer bankaların kredi kartları gibi bir uygulama yüklemenize ve bu kampanyaları tek tek takip ederek katılmanıza gerek bulunmaz. Enpara kredi kartı güncel kampanyaları hakkında detaylı bilgi verelim;

%50 indirim kampanyası;

Enpara kredi kartı ya da banka kartı sahibi olan kişiler her ay harcama yaptıkları YouTube, Spotify ve Netflix platformları için iade alırlar. Hesabınızda ya da Kartınızda en az 2 adet faturanız varsa, bu platformlar için yapmış olduğunuz harcamaların her ay %50’si iade edilir. Aylık toplamda 30 raya kadar iade almanız mümkündür. Bu kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirimler, bir sonraki ayın 7. Gününde hesabınıza aktarılacaktır. Bu kampanyadan, kampanya bitimine kadar maksimum olarak 135 liralık indirim alma şansına sahip olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com