Garanti BBVA’dan Anında Onaylı Kredi

Garanti BBVA’dan Anında Onaylı Kredi

İhtiyaç kredisi almak isteyenler için kredinin özelliklerine ek olarak ne kadar sürede alındığı da önem taşımaktadır. Bir başka deyişle, acil kredi ihtiyacı olanlar, şubeye gitmeden ve evrak doldurmadan kredi almak isterler. Bu noktada, anında onaylı kredi sunan bankalar değer kazanmaktadır. Garanti BBVA; anında onaylı kredi sunan bankalar arasında bulunmaktadır. 

Garanti BBVA’dan Anında Onaylı Kredi Nasıl Alınır? 

Garanti BBVA’dan anında onaylı kredi almak isteyenlerin önünde birden çok seçenek bulunmaktadır. Garanti BBVA’nın resmi internet sitesinde bulunan hemen başvur linkine tıklanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. İlk olarak, ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurulmalıdır. Tüketicinin ilk adımda kişisel bilgilerini tam ve doğru olarak girmesi gerekmektedir.

Söz konusu kişisel bilgiler arasında tüketicinin T.C kimlik numarası ve cep telefonu numarası bulunmaktadır. İkinci aşamada alınmak istenilen krediye dair bilgiler belirtilmelidir. Ne kadarlık kredinin alınmak istendiği ve hangi vade seçeneğinin tercih edildiği muhakkak belirtilmelidir. Üçüncü etapta ise tüketicinin çalışma şekli ve gelir bilgilerinin eksiksiz olarak doldurulması şart koşulmaktadır. Son kısımda ise diğer bilgilerin girilmesi ve işlem onayıyla beraber Garanti BBVA’dan anında onaylı kredi başvurusu tamamlanmaktadır. 

Garanti BBVA kredi başvurusu yapmak isteyenlerin önündeki bir diğer alternatif; Garanti BBVA internet bankacılığı olarak bilinmektedir. Garanti BBVA müşterisi olanların müşteri numaraları ve kendilerine özel şifreleri sayesinde sisteme giriş yaparak kredi başvurusunda bulunması söz konusu olmaktadır.

Garanti BBVA internet bankacılığından başvuru, kredi, ihtiyaç kredisi adımları takip edilmelidir. Garanti BBVA mobil uygulamadan ise bankacılık işlemleri, başvurular ve kredi başvurusu adımı takip edilerek kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra, anında onaylı kredi başvurusu yapmak isteyenlerin 444 0 333 Garanti BBVA müşteri iletişim merkezi veya 444 0 335 Garanti BBVA anında kredi hattını arayarak kredi başvurusunda bulunması söz konusu olmaktadır. 

Garanti BBVA anında onaylı kredi başvurusu yapmak isteyenlerin en yakın Garanti BBVA şubesine gitmesi tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra, günün her saatinde Garanti BBVA ATM’lerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca, 3390’a sms gönderilerek Garanti BBVA kredi başvurusu yapılabilir. Buna ek olarak, kredinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek isteyenlerin Garanti BBVA internet bankacılığı veya Garanti BBVA mobile girerek başvuru durumlarını sorgulaması tavsiye edilmektedir. Ayrıca, Garanti BBVA anında kredi hattının aranmasıyla da başvuru durumunu sorgulamak mümkün olmaktadır.

Garanti BBVA anında onaylı krediye başvuru yapmak isteyenlerin üzerinde vatandaşlık numarası bilgisi bulunan nüfus cüzdanıyla başvuru yapması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, tüketicinin çalışma durumuna göre gelir belgeleri talep edilmektedir. Özel veya kamu sektöründe çalışanlar, şirket sahibi olanlar, serbest meslek mensupları veya emekliler; çalışma durumlarını gösteren belgeyle beraber başvuru yapma hakkına sahiptirler. 

Garanti BBVA anında onaylı kredi nasıl kullanılır?

Garanti BBVA anında onaylı krediye başvuru yapan ve başvurusu kabul gören tüketicilerin banka şubesine gitmeden krediyi kullanmaları mümkündür. Bunun için Garanti BBVA internet bankacılığının veya Garanti BBVA mobil bankacılığın kullanılması söz konusu olabilir. Garanti BBVA internet bankacılığı başvurular menüsü altından kredi adımına Garanti BBVA mobil başvurular menüsü altından ihtiyaç kredisi başvurularınız adımı altında yer alan kredi kullan seçeneğiyle kredi kullanımının tamamlanması söz konusu olmaktadır. 

Garanti BBVA anında onaylı kredi örnek hesaplama;

Garanti BBVA ihtiyaç kredisinin en az üç, en çok ise 60 ay vadeyle verildiğini belirtmek gerekir. Alınan kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Buna ek olarak, sigorta priminin varlığından söz etmek gerekir. Ancak, sigorta primi; kredinin tutarına, vadesine ve müşterinin kişisel özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Garanti BBVA’da ihtiyaç kredisi faiz oranlarının müşteri özelinde değişkenlik gösterdiğini eklemek gerekir.

Örneğin, 20 bin TL ihtiyaç kredisi almak isteyen bir tüketicinin 60 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde aylık %1,76 faiz oranıyla karşılaşması söz konusu olmaktadır. Söz konusu tüketicinin geri ödeyeceği aylık taksit tutarı; 591,07 TL olacaktır. Buna ek olarak, faiz oranları; kredi tutarına ve vadesine göre değişmektedir. Örneğin, 15 bin TL kredi kullanmak isteyen bir tüketiciye aylık %1,76 faiz oranı uygulanırken 75 bin TL kredi kullanan bir tüketiciye ise aylık %1,24 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu noktada, her tüketicinin kredi başvurusu yaparken gelir durumuna uygun olan kredi tutarını ve vadesini tercih etmesi gerekmektedir. 

Garanti BBVA konut kredisi başvurusu ve özellikleri

Garanti BBVA’dan anında onaylı kredi fırsatının Garanti BBVA’nın diğer kredi ürünleri için geçerli olup olmadığı merak edilmektedir. Bu noktada, konut kredisinden bahsetmek gerekir. Garanti BBVA konut kredisine başvurmak amacıyla Garanti BBVA’nın internet sitesi üzerinden form doldurmak mümkündür.

Söz konusu formda, tüketicinin adı ve soyadı, cep telefonu numarası gibi bilgilerini girerek Garanti BBVA’ya iletmesi söz konusu olmaktadır. Ancak, bu formun doldurulması, konut kredisine başvurmak anlamına gelmez. Garanti BBVA mortgage uzmanlarının tüketiciye ulaşması adına doldurulan bir formdur. Konut kredisinde tüketicinin mutlaka Garanti BBVA şubesine gitmesi gerekmektedir. Çünkü, satın alınmak istenilen evin ekspertiz değerinin hesaplanması söz konusu olacaktır. 

Garanti BBVA alışveriş kredisi başvurusu ve özellikleri;

Garanti BBVA anında onaylı kredinin Garanti BBVA alışveriş kredisi için geçerli olduğunu belirtmek gerekir. N11, gittigidiyor.com ve Genpa.com.tr üzerinden alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş kredisi ile ödeme seçeneğini tercih ettikleri takdirde Garanti BBVA internet bankacılığı veya Garanti BBVA mobil bankacılık kredi başvuru ekranına yönlendirilirler. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarının 15 bin TL olduğunu eklemek gerekir. Bunun yanı sıra, satın alınan ürünün çeşidine göre vade seçenekleri uygulanmaktadır.

Alışveriş kredisi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde kredi belgeleri Garanti BBVA internet/ mobil bankacılık üzerinden onaylanmaktadır. Bu işlemin ardından kredi tutarı, tüketicinin hesabına aktarılmaktadır. Alışveriş kredisinin diğer kredilere kıyasla çok daha hızlı onaylandığını söylemek gerekir. Alışveriş kredisinde tüketiciden herhangi bir gelir belgesi talep edilmez. Bunun yanı sıra, sigorta ve tahsis ücretinin olmadığını söylemek gerekir. 

Garanti BBVA borç transferi kredisi başvurusu ve özellikleri;

Garanti bankası borç transferi kredisi ile de büyük avantaj sağlar. Borçlarınızın tamamını tek bir çatı altında toplamak ve tüm kredi ödemelerinizi 60 ay vadeye kadar uzatabilmek için Garanti Bankasının bu kredisinden faydalanabilirsiniz. Bu krediye başvuru yapmak için banka şubelerine gidebilir ya da Garanti BBVA anında kredi hattını arayabilirsiniz. Bu hattan başvuru yapmak için 444 0 335 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Bu kredinin özelliklerini şöyle açıklayabiliriz;

 • Borç transferi kredisini masrafsız olarak alabilirsiniz.
 • Bu kredi ile başka bankalarda olan borçlarınızın tamamını tek bir çatı altıdan toplayabilirsiniz.
 • Bu krediden yalnızca başka bankalarda olan kredi borçlarınız için faydalanabilirsiniz.
 • Bu kredi ile tüm kredilerinizin vadesini uzatabilir ve aylık ödeyeceğiniz taksit miktarını düşürebilirsiniz.
 • Borç transferi kredisi ile birleştirdiğiniz tüm kredilerin taksitlerini aynı gün ve tek bir yerden ödeyebilme imkânı bulursunuz.
 • Bu kredinin faiz oranları vade süresine ve kredi tutarına göre değişir.
 • Banka müşterisi olan kişiler, aylık gelirlerine ve kredi puanlarına göre belirlenen limitte kredilerini kullanabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler ise bireysel olarak 25.000 lira, esnaf olarak 60.000 liraya kadar bu krediden faydalanabilirler.

Garanti BBVA anında onaylı kredi için gerekli olan şartlar;

Garanti BBVA’nın yapılan kredi başvurularına anında onay vermesinin belirli şartları bulunmaktadır. Her şeyden önce, tüketicinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Buna ek olarak, tüketicinin gelirinin almak istediği krediyle uyumlu olması şartı bulunmaktadır.

Kredi geri ödemelerini yapmasına imkan tanımayacak bir gelire sahip olanların yapacağı kredi başvurularının otomatik olarak reddedilmesi söz konusudur. Bunun yanı sıra, tüketicinin geçmiş kredi ve kredi kartı ödemelerini düzenli olarak yapmış olması şartı aranmaktadır. Bir başka deyişle, 1100 ve üzeri kredi notuna sahip olanlar, hangi başvuru kanalını kullanırsa kullansınlar, başvurularına anında onay alacaklardır. 

Garanti BBVA anında onaylı kredi özellikleri nelerdir?

Yukarıdaki şartları taşıyan kişiler hemen başvurularını yaparak Garanti BBVA anında onaylı kredilerini hesaplarına aktarabilirler. Bu kredinin genel özelliklerinden ise aşağıdaki şekilde bahsetmek mümkündür;

 • Bu kredini faiz oranları %1,14’ten başlar ve müşterilerin kredi notuna göre değişiklik gösterir.
 • Anıdan onaylı kredi için genellikle kefil ya da evrak istenmez ancak kredi notunuz düşükse, banka şubelerine giderek kefil ya da ipotek gibi teminatlar vermeniz gerekebilir.
 • Bu krediyi 3 ya da 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Bu kredilerde bireysel müşteriler için maksimum vade 60 ay, şirketler ya da esnaflar için de maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir.
 • Bu kredilerin üst limiti bireysel müşteriler için 25.000 lira, ticari olan müşteriler için de 60.000 lira olarak belirlenmiştir.
 • Bu krediden dosya masrafı, vergi ve sigorta masrafları alınmaktadır.

Garanti BBVA anında onaylı kredi için örnek hesaplamalar;

Garanti BBVA anıdan onaylı ihtiyaç kredisi 100.000 liraya kadar sunulmaktadır. Bu krediye ihtiyacınız olduğu anda hemen başvuru yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediye ne kadar ödeyeceğiniz ve masraflarınızın ne kadar olacağı ile ilgili aşağıdaki örneklerden fikir edinebilirsiniz.;

 • Garanti BBVA aracılığı ile 75.000 lira olan kredinizi 60 ay vadede almak isterseniz, bu kredinin faiz oranı %0,99’dan başlayacaktır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit ise 1.755,09 lira olur. Kredinize geri ödeyeceğiniz tutar 105.305,28 liradır. Bu krediden 393,75 lira dosya masrafı alınır.
 • Bu bankadan 60 ay vadede 100.000 lira kredi almak isterseniz de aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı, %0,99 faiz oranına göre 2.340,12 lira olur. Bu krediye geri ödenecek toplam tutar 140.407,13 liradır. Kredinizden 525 lira dosya masrafı alınacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vade için 50 bin lira almak istediğinizde ise % 1,39 faiz oranı için aylık ödeyeceğiniz tutar 1.325,14 lira olur. Bu krediye geri ödenecek toplam tutar 79.508,44 lira olarak hesaplanırken dosya masrafı ise 262,5 liradır.

Garanti BBVA ile hayalinizdeki gıcır gıcır araca ulaşmak artık çok kolay;

Garanti BBVA, ister ikinci el isterseniz de sıfır araç alımlarında çeşitli taşıt kredisi seçenekleri sunuyor. Hayalinizdeki araca, bütçenize uygun ödeme planları ile hemen ulaşmak için başvurularınızı mobil şubeden, internet şubeden ya da Alo Kredi hattından yapabilirsiniz. Dilerseniz başvuru için web sitesindeki başvuru formunu da kullanabilirsiniz. Taşıt kredisine uygun ve avantajlı koşulları ile KOBİ’ler de başvur yapabilirler. Alacağınız kredinin fiyatlandırması aracın markasına, modeline ve yılına gör değişir. Fiyatlamayla ilgili detaylı bilgi almak için bayileri ya da Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu krediyi araç bedeli 120.000 liraya kadar olan araçlar için 60 ya vade ile araç bedeli 120.000 liradan yüksek olan araçlar için de 48 ay vadede alabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları aracın marka ve modeline göre sunulmaktadır. Diğer bankalar gibi kredi notunuza göre faiz oranı belirlenmez. 2. El olan araçlar için aracın yaşı ile birlikte kredinizin toplam vadesi 108 ay olacak şekilde ödeme planınız ayarlanır. Bu krediyi alırken sizden ek bir teminat istenmez. Aracın ipoteği yeterli görülmektedir ancak kredi notunuz ya da aylık geliriniz yeterli değilse, kefil istenebilmektedir. Bu krediyi araç bedeli 120.000 liraya kadar olan kısmı için %70’ine kadar, 120.000 liradan yukarı olan araç bedeli için de %50’sine kadar kullanmanız mümkündür. Toplamda 500.000 liraya kadar kredi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres: Vetro City No:130 E-5 Mevkii Beylikdüzü / İSTANBUL TEL: 0850 222 0 321 iletisim@hizlibankakredi.com - info@hizlibankakredi.com